Dresik (łac.:obijus mordus)...

Dresik (łac.:obijus mordus)
Stworzenie niezwykle inteligentne. Potrafi w miarę umiejętnie posługiwać się kijem. Dresik składa się z krępego korpusu z mocno rozbudowanymi kończynami górnymi i dolnymi, oraz małą główką ze śladowym płatem czołowym. Charakterystyczną cechą dresika są trzy paski wzdłuż całego ciała.

Występowanie:
Dresiki są drapieżcami. Występują w stadach, na terenach gęsto zabudowanych. Prowadzą głownie nocny tryb życia. Swoje terytorium oznaczają moczem. Najczęściej czynią to w okolicach przystanków komunikacji miejskiej oraz kiosków. Podkreślają w ten sposób swoją dominację nad resztą zwierząt. Obecność na swoim terytorium oznajmiają innym zwierzętom również głośnymi rykami. Jedynym zagrożeniem dla dresika jest inny dresik. Do walki pomiędzy dresikami dochodzi, gdy zostaje naruszone terytorium danego stada przez członka obcego stada.

Rozmnażanie:
Aby doszło do zbliżenia z samicą, dresiki muszą wprowadzić się w nastrój zwany potocznie upojeniem alkoholowym. Wtedy nie ma znaczenia wygląd samicy. Samo zbliżenie trwa zwykle nie dłużej niż trzy minuty. Dresiki służą jedynie jako reproduktory, bowiem po zapłodnieniu zostawiają samice wraz z młodymi.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

20 lipca 2016, 09:28

Pierwszy raz w komentarzach w dziale sowcipy nie napiszę ,,no to przypał" tylko coś sensownego;
To jest tak prawdziwe i prześmiewcze ze skopiuje to i wstawie u sb na fejsa niech moi znaiomi dresiki wiedzą xD gardze nimi...

Avatar sliwak2001

8 lutego 2017, 13:22

@Sebzer: no to przypał

Avatar Martwy0Piksel

8 sierpnia 2016, 14:06

Dreś w dżinsach XD

Avatar frankpajcel

20 listopada 2016, 17:29

@Martwy0Piksel: nieśmieszne kurna

Avatar Kamillo_N

18 sierpnia 2016, 17:57

Aleś odpier**ił czacze, facet.

Avatar BlekitnaPantera

5 sierpnia 2016, 23:04

Oooo... to ja już wiem, kim będzie Bobo w przyszłości xD

Avatar Aomine_Daiki

29 maja 2015, 18:29

czytała: Krystyna Czubówna

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2016, 08:38

@Aomine_Daiki: hehehe...

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2016, 10:53

@Aomine_Daiki: I Maciej Steciuk

Avatar Judi556

24 lipca 2016, 09:14

haha do ulu :D

Avatar Ensis

20 lipca 2016, 15:44

"Stworzenie niezwykle inteligentne" no nie wiem, nie wiem...

Avatar MrCienki

21 lipca 2016, 23:24

@Ensis: Jak na zwierzę.

Avatar Rander

22 lipca 2016, 01:07

@MrCienki: Człowiek to też zwierze

Avatar StudioGrumpyCat

23 lipca 2016, 00:17

@Ensis: nie tyle inteligentne co prymitywne

Avatar xxxImaksIxxx

21 lipca 2016, 23:46

Ile CP?

Avatar CoolSceleton95

22 lipca 2016, 09:40

@xxxImaksIxxx: 999999999999999

Avatar StrusPedziwiatr

21 lipca 2016, 14:16

fajne

Avatar DeMajkel

18 stycznia 2016, 19:51

Niezłe to

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Dwie zakonnice jadą samochodem. Zabrakło im benzyny. Jedna z sióstr postanowiła iść na stację benzynową i wzięła ze sobą jedyne naczynie, jakie było dostępne - nocnik. Wróciła i z tego nocnika wlewa benzynę do baku. Obok samochodem przejeżdżają dwaj księża. Jeden mówi do drugiego:
- Siła ich wiary rzuca mnie na kolana...

Zobacz cały dowcip

- Przy obecnych cenach paliw, gdy wleję do auta pełny bak to ono podwaja wartość!
- To nic. Mam żonę, która gdy wsiądzie do auta to ono podwaja wagę.

Zobacz cały dowcip

Młody żołnierz, który przyjechał do domu na urlop, opowiadał swoim rodzicom o swoim życiu. Nagle zamilkł i stanął w oknie patrząc na cztery dziewczyny, które szły po ulicy. Matka szepnęła ojcu: "Patrz, nasz chłopak już wyrósł. Przed wojskiem on wcale nie oglądał się na dziewczyny". Ich syn uważnie śledził wzrokiem za dziewczynami aż nie znikły za rogiem. Następnie on obrócił się i zmartwiony powiedział:
- Jedna z nich nie trzymała kroku.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

- Jaki jest Twój najlepszy wynik w biegu na 1000 metrów?
- 400 metrów.

Zobacz cały dowcip

Czym różni się upadek z ósmego piętra od upadku z parteru?

Przy upadku z ósmego piętra słychać:
Aaaaaaaaaaaaaaa ŁUP

A przy upadku z parteru:
ŁUP aaaaaaaaaaaa

Zobacz cały dowcip

Rozmawiają dwie sąsiadki:
- Wie pani, ten sąsiad z parteru to bardzo dobry człowiek. Cały swój dorobek przekazał sierocińcowi.
- A dużo tego było?
- Ośmioro dzieci!

Zobacz cały dowcip