Dresik (łac.:obijus mordus)
Stworzenie niezwykle inteligentne. Potrafi w miarę umiejętnie posługiwać się kijem. Dresik składa się z krępego korpusu z mocno rozbudowanymi kończynami górnymi i dolnymi, oraz małą główką ze śladowym płatem czołowym. Charakterystyczną cechą dresika są trzy paski wzdłuż całego ciała.
Występowanie:
Dresiki są drapieżcami. Występują w stadach, na terenach gęsto zabudowanych. Prowadzą głownie nocny tryb życia. Swoje terytorium oznaczają moczem. Najczęściej czynią to w okolicach przystanków komunikacji miejskiej oraz kiosków. Podkreślają w ten sposób swoją dominację nad resztą zwierząt. Obecność na swoim terytorium oznajmiają innym zwierzętom również głośnymi rykami. Jedynym zagrożeniem dla dresika jest inny dresik. Do walki pomiędzy dresikami dochodzi, gdy zostaje naruszone terytorium danego stada przez członka obcego stada.
Rozmnażanie:
Aby doszło do zbliżenia z samicą, dresiki muszą wprowadzić się w nastrój zwany potocznie upojeniem alkoholowym. Wtedy nie ma znaczenia wygląd samicy. Samo zbliżenie trwa zwykle nie dłużej niż trzy minuty. Dresiki służą jedynie jako reproduktory, bowiem po zapłodnieniu zostawiają samice wraz z młodymi.
Dwie zakonnice jadą samochodem. Zabrakło im benzyny. Jedna z sióstr postanowiła iść na stację benzynową i wzięła ze sobą jedyne naczynie, jakie było dostępne - nocnik. Wróciła i z tego nocnika wlewa benzynę do baku. Obok samochodem przejeżdżają dwaj księża. Jeden mówi do drugiego:
- Siła ich wiary rzuca mnie na kolana...
- Przy obecnych cenach paliw, gdy wleję do auta pełny bak to ono podwaja wartość!
- To nic. Mam żonę, która gdy wsiądzie do auta to ono podwaja wagę.
Młody żołnierz, który przyjechał do domu na urlop, opowiadał swoim rodzicom o swoim życiu. Nagle zamilkł i stanął w oknie patrząc na cztery dziewczyny, które szły po ulicy. Matka szepnęła ojcu: "Patrz, nasz chłopak już wyrósł. Przed wojskiem on wcale nie oglądał się na dziewczyny". Ich syn uważnie śledził wzrokiem za dziewczynami aż nie znikły za rogiem. Następnie on obrócił się i zmartwiony powiedział:
- Jedna z nich nie trzymała kroku.
- Jaki jest Twój najlepszy wynik w biegu na 1000 metrów?
- 400 metrów.
Czym różni się upadek z ósmego piętra od upadku z parteru?
Przy upadku z ósmego piętra słychać:
Aaaaaaaaaaaaaaa ŁUP
A przy upadku z parteru:
ŁUP aaaaaaaaaaaa
Rozmawiają dwie sąsiadki:
- Wie pani, ten sąsiad z parteru to bardzo dobry człowiek. Cały swój dorobek przekazał sierocińcowi.
- A dużo tego było?
- Ośmioro dzieci!
Komentarze
Odśwież20 lipca 2016, 09:28
Pierwszy raz w komentarzach w dziale sowcipy nie napiszę ,,no to przypał" tylko coś sensownego;
To jest tak prawdziwe i prześmiewcze ze skopiuje to i wstawie u sb na fejsa niech moi znaiomi dresiki wiedzą xD gardze nimi...
Odpisz
8 lutego 2017, 13:22
@Sebzer: no to przypał
Odpisz
8 sierpnia 2016, 14:06
Dreś w dżinsach XD
Odpisz
20 listopada 2016, 17:29
@Martwy0Piksel: nieśmieszne kurna
Odpisz
18 sierpnia 2016, 17:57
Aleś odpier**ił czacze, facet.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 23:04
Oooo... to ja już wiem, kim będzie Bobo w przyszłości xD
Odpisz
29 maja 2015, 18:29
czytała: Krystyna Czubówna
Odpisz
20 lipca 2016, 08:38
@Aomine_Daiki: hehehe...
Odpisz
24 lipca 2016, 10:53
@Aomine_Daiki: I Maciej Steciuk
Odpisz
24 lipca 2016, 09:14
haha do ulu :D
Odpisz
20 lipca 2016, 15:44
"Stworzenie niezwykle inteligentne" no nie wiem, nie wiem...
Odpisz
21 lipca 2016, 23:24
@Ensis: Jak na zwierzę.
Odpisz
22 lipca 2016, 01:07
@MrCienki: Człowiek to też zwierze
Odpisz
23 lipca 2016, 00:17
@Ensis: nie tyle inteligentne co prymitywne
Odpisz
21 lipca 2016, 23:46
Ile CP?
Odpisz
22 lipca 2016, 09:40
@xxxImaksIxxx: 999999999999999
Odpisz
21 lipca 2016, 14:16
fajne
Odpisz
18 stycznia 2016, 19:51
Niezłe to
Odpisz