Żona męczy męża:
- Chciałabym mieć złote zęby, zgódź się. No... proszę.
- Ok ale mam dwa warunki: tylko dwa zęby, po jednym do każdej szczęki.
- A drugi warunek?
- Zespawane.
Szef zebrał pracowników i mówi:
- Mam złą wiadomość. Ze względów oszczędnościowych muszę kogoś z was zwolnić.
- Mnie nie, jestem mniejszością i mogę oskarżyć cię o rasizm - szybko reaguje czarnoskóry pracownik.
- Jestem kobietą, od razu wniosę do sądu sprawę o seksistowskie traktowanie - ostrzega sekretarka.
- Spróbuj mnie zwolnić, to pozwę cię i oskarżę o dyskryminacje ze względu na wiek - wycedził liczący 70 lat kierownik działu.
Wtedy wszyscy spojrzeli na bezbronnego, młodego, białego, zdrowego pracownika. Ten zastanowił się chwilę i wyszeptał:
- Ostatnio wydaje mi się, że jestem gejem...
Wchodzi facet do gabinetu psychiatry i mówi:
- Wydaje mi się, że jestem niewidzialny.
- Kto to powiedział?!
- Jaki prezent dałeś żonie z okazji rocznicy ślubu?
- Kupiłem wycieczkę na Cypr.
- A jaki prezent ona dała Tobie?
- Pojechała.
- Grałeś kiedyś na jakim instrumencie?
- Na skrzypcach. Nauczyciel mnie nawet porównał z Paganinim.
- Niemożliwe, co powiedział?
- "Paganinim to Ty nie będziesz"
Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".
Komentarze
Odśwież15 lutego 2016, 23:09
Stają na tory .
Odpisz
8 stycznia 2016, 20:32
Bo nie jeżdżą autobusy.
Odpisz
8 lutego 2016, 00:04
@KochanePieski225: Raczej pociągi.
Odpisz
6 października 2015, 14:46
XD
Odpisz
4 października 2015, 14:27
Bardzo fajny<3
Odpisz
26 września 2015, 19:36
chacha
Odpisz
26 marca 2015, 19:59
czemu to jest wciąż w poczekalni? XD
Odpisz
28 marca 2015, 09:23
@SharpNeedle: Nie wiem .-.
Odpisz
11 lipca 2015, 14:54
@Welpapl: A ja wiem, bo admini nie mają poczucia humoru.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:07
@Welpapl: Usuń konto
Odpisz
25 września 2015, 19:41
@TheMiecina: Dlaczego? Nic złego/głupiego nie napisał.
Odpisz
25 września 2015, 19:54
@shizofrenik: On jest nie mądry. Kutfa, buldupnął się *bo tak*. Jakiś dzieciak, który myśli, że każdy będzie za nim tęsknił.
Odpisz
25 września 2015, 19:56
@TheMiecina: Powtarzam - nie napisał nic o co miałoby się go hejtować.
Odpisz
25 września 2015, 20:00
@shizofrenik: No co, to było dawno.
Odpisz