Wchodzi blondynka do swojego mieszkania i słyszy odgłosy z sypialni. Odgłosy są jednoznaczne. Ale dla potwierdzenia otwiera drzwi i widzi swojego męża z obca babą. Wybiega z sypialni, otwiera schowek męża, wyjmuje pistolet, przeładowuje, przykłada sobie do skroni, i w tym momencie mąż mówi:
- Ależ kochanie, nie rób tego, ja Ci wszystko wytłumaczę!
Blondynka patrząc na niego groźnie, krzyczy:
- Zamknij się!!! Ty będziesz następny!!!
Stały sobie w parku dwa posagi, naga kobieta i nagi mężczyzna. Ustawiono je tak, że patrzyły na siebie wzrokiem, w którym można było odczytać nutę pożądania. I stały tak lata i dziesięciolecia całe, i w upał i w słotę, pod deszczem i w słońcu, pod opadającymi jesiennymi liśćmi i wśród wiosennych tulipanów. Aż pewnego dnia zjawił się w parku dobry anioł, spojrzał na posagi i powiedział:
- Za to, że tak dzielnie przez całe lata w tym parku stoicie, ożywię was na pół godziny. Będziecie mogli zejść z cokołu i zrobić, co tylko zapragniecie.
Cud się dokonał. Posągi zeszły z cokołu, chwyciły się za ręce i czym prędzej pobiegły w pobliskie krzaki, z których wkrótce zaczęły dobiegać pomruki i okrzyki rozkoszy. Wreszcie z krzaków ponownie wynurzyła się para posągów:
- Ach, jak cudownie było - rzekła kobieta.
- Tak, doprawdy to wspaniałe - odrzekł mężczyzna.
Obserwujący ich z uśmiechem anioł zauważył:
- Słuchajcie, minęło dopiero piętnaście minut, macie do dyspozycji jeszcze drugie tyle!
- To co, wracamy w krzaki? - zapytał mężczyzna.
- Tak, tak, musimy koniecznie to powtórzyć! - odparła kobieta.
- No dobrze, ale tym razem to Ty trzymasz gołębia, a ja mu będę srał na głowę!
Żona pyta męża:
- Z iloma kobietami spałeś?
- Tylko z tobą, najdroższa. Z innymi nigdy nie zmrużyłem nawet oka.
Gdyby lekarz powiedział mi, że zostało mi 8 godzin życia, poszedłbym z dziewczyną do centrum handlowego. I wtedy te 8 godzin dłużyłoby mi się w nieskończoność.
Mąż mówi do żony:
- Zdejmij majtki, bo zaraz przyjdzie hydraulik.
- A co, nie mamy już pieniędzy?
- Z kaloryfera k***a zdejmij!
Przed wejściem do nieba czeka trzech najwybitniejszych teologów XX wieku:
Rahner, Balthasar i Ratzinger.
Każdy z nich musi odbyć rozmowę
ze św. PAWŁEM
(uznawanym przecież za twórcę chrześcijańskiej teologii),
żeby wytłumaczyć się z tego,
co na ziemi NAPISAŁ o Bogu.
Pierwszy wchodzi Rahner,
wraca po godzinie i
- jeszcze roztrzęsiony - mówi, że...
ledwo się wybronił...
Jako drugi wchodzi Balthasar...
wraca po dwóch godzinach
i oddychając z wielką ulgą, stwierdza,
że wziął św. Pawła na litość...
W końcu wchodzi Joseph Ratzinger...
Po trzech godzinach wychodzi...
zlany potem... św. PAWEŁ
i mówi do pozostałych:
"Chłopaki,
muszę ten List do Rzymian cały poprawić"!
Zawsze zastanawiało mnie, czy francuzi jak kichają to mówią atchoux czy apsique...
Komentarze
Odśwież31 marca 2015, 16:32
Śmieszne ale bez sensu. Jak niby blondynka ma umieć przeładować pistolet?
Odpisz
5 kwietnia 2015, 18:28
@Sirak: @wiesz! Blondynki wszystko potrawią!
Odpisz
21 maja 2015, 23:45
@Sirak: jestem blondynką i chodzę do harcerstwa znam się na broni a ty się lepiej nie odzywaj bo sam przeładować nie umiesz
Odpisz
3 czerwca 2015, 18:55
@Vip_Cealena21: Jak taka mądra to podaj kaliber karabinu szturmowego AK-12. Z resztą w internecie sprawdzisz więc sensu nie ma.
P.S.: Ja chodziłem do harcerstwa, kiedy ty jeszcze srałaś w pampersa więc się nie odzywaj bo tam o broni nie ma nic.
Odpisz
10 czerwca 2015, 15:00
@Sirak: Uczą więc sie teraz nie znasz jak taki stary jestes
Odpisz
12 czerwca 2015, 17:55
@Sirak: To twój brat ma jakąś dziwną kadre cepie i sam jesteś gupi
Odpisz
19 czerwca 2015, 19:09
@Vip_Cealena21: przecież to żart nie na powarznie
Odpisz
28 lipca 2015, 15:03
@Vip_Cealena21: Zgadzam się. Ja też jestem blondynką i jestem ambitna, dobrze się uczę i jakoś radzę sobie w życiu. A to, że blondynki są głupie to tylko GŁUPI stereotyp
Odpisz
18 sierpnia 2015, 10:05
@Vip_Cealena21: zgadzam się z tobą blondynki mogą być ambitne
Odpisz
16 września 2015, 20:11
@Severusa_Alex: Patrząc na wypowiedzi twoje i twojej koleżanki to nie mogą.
Odpisz
7 grudnia 2023, 03:14
@Sirak: 5.45 mm badziewie. wycofane. i co Sirakuuuu ?
Odpisz
7 grudnia 2023, 03:10
No, i na tym właśnie polega dowcip. I się (w duchu) ucieszyłem.
Odpisz
23 marca 2015, 10:40
@ milnow :ej !!!! wcale nie fajne
Odpisz
27 marca 2015, 19:30
@Fluterszy: A to dlaczego??
Odpisz
14 grudnia 2021, 18:58
@milnow: i nigdy się nie dowiemy
Odpisz
7 kwietnia 2015, 17:56
Dobre :D
Odpisz
1 kwietnia 2015, 08:53
spoko
Odpisz
27 marca 2015, 15:47
Haha dobre :D
Odpisz
26 marca 2015, 20:24
XD
Odpisz
23 marca 2015, 21:04
Wiedziałem że blondynki są głupie... ale że w takim stopniu?
Odpisz
30 marca 2015, 14:25
@HamsterBedrock: TO. JEST. DOWCIP. IDIOTA...
Odpisz
18 grudnia 2015, 18:25
@HamsterBedrock: i sirak moja sis to blondynka zjeby zaku*wione!
Odpisz
18 grudnia 2015, 22:40
@Kerpoto: kto?
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2015, 23:32
@Kerpoto: Jak myślisz że to co ja napisałem było na serio no to coś cie boli i to mocno. A nawet jak by było ba serio to ja bym się nie przejmował że siostre mi ktoś obraża. Ona jest ruda i nie focham sie na te dowcipy o rudych. Może inteligencją nie szastam, ale gdzieś przeczytałem że blondyni powstali z mutacji w 18 w. I mają najwięcej włosów. (nie że mam xoś do blondynów i blondynek) u nnie w szkole jedną blondynkę nazywajà"Cytata" nwm czemu. Cyców najwienkszych ona nie ma.
Odpisz
16 grudnia 2018, 09:18
@HamsterBedrock: człowieku! On/ona tylko nie widział/wiedziała co to znaczy ,,sis"
Odpisz
21 marca 2015, 20:55
Fajne! No i to jest dobry kawał, który można komuś opowiedzieć.
Odpisz