Dwaj przyjaciele piją piwo,...

Dwaj przyjaciele piją piwo, rozmawiając o życiu:
- Czesiu, mam dla ciebie dwie wiadomości: dobrą i złą.
- Zacznij od złej.
- Nasze żony tak się zaprzyjaźniły, że stały się lesbijkami.
- O, kurde! A ta dobra wiadomość?
- Coraz bardziej mi się podobasz, Czesławku!

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar HamsterBedrock

20 maja 2015, 19:25

Ha Gayyyyyyyyyyyyy!!!!

Avatar JTKX2

21 maja 2016, 21:17

@HamsterBedrock: Jesteś homofobem?

Avatar Holenderjk

29 listopada 2016, 15:28

@JTKX2: Ja nie jestem homofobem. Po prostu myślę że homoseksualiści nie mają prawa do wyborów

Avatar JTKX2

29 listopada 2016, 16:38

Avatar ViolettaFanClub

5 września 2015, 13:36

hehe

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2015, 10:16

Jaki zbieg okoliczności...

Avatar Vip_Cealena21

27 maja 2015, 15:13

hehehehe

Avatar zuszka_

20 maja 2015, 13:18

aha ok :)

Avatar zuzula12111

18 maja 2015, 12:44

zaje-fajne : D

Avatar Cyan_Blue

16 maja 2015, 08:04

Nie chcę wyjść na feminazistkę, ale dla facetów raczej obie wiadomości są dobre.

Avatar adnos

16 maja 2015, 20:01

@Cyan_Blue: SORY miałem dać że lubię ten komentarz

Avatar adnos

16 maja 2015, 19:53

Kurde! Dobre

Avatar masi302

16 maja 2015, 12:11

?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Przychodzi mężczyzna do piekarni i mówi:
- Poproszę chleb.
- Z dziś? - pyta sprzedawca.
- Nie, Mieczysław.

Zobacz cały dowcip

Kaczyński i Tusk mieli wypadek samochodowy. Oczywiście pokłócili się czyja wina. Kaczyński nie wytrzymał i mówi:
- Donku nie kłóćmy się, moja wina
Tusk zmieszany:
- Nie no moja w końcu raczej...
Kaczyński na to sprawiedliwie:
- Wina leży po obu stronach. Nic się nie stało. Rozejm? I wyciąga piersiówkę podając Tuskowi. Tusk pije, oddaje Kaczyńskiemu, a ten chowa ją do kieszeni.
Tusk pyta:
- A Ty nie pijesz?
- Nie, ja czekam na policję.

Zobacz cały dowcip

Szef do pracownika:
- Dlaczego się spóźniłeś do pracy?
- Za późno wyszedłem z domu.
- Mogłeś wyjść wcześniej.
- Nie mogłem. Było już za późno, żeby wyjść wcześniej.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Po orbicie księżyca lata amerykański lądownik.
- Halo Houston mamy problem. Na orbicie pojawił się rosyjski lądownik. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie lądują na Księżycu. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie wylądowali i malują Księżyc na czerwono. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie pomalowali cały Księżyc na czerwono. Co mamy robić?
- Lądujcie i chlapnijcie biały napis Coca - Cola

Zobacz cały dowcip

- Dziadku, czy to prawda, że w 1989 roku upadł w Polsce komunizm?
- Tak mój drogi, upadł, na cztery łapy...

Zobacz cały dowcip

- Zostaje Ci dużo pieniędzy na koniec miesiąca?
- Zostaje mi dużo miesiąca na koniec pieniędzy.

Zobacz cały dowcip