Dwaj przyjaciele piją piwo, rozmawiając o życiu:
- Czesiu, mam dla ciebie dwie wiadomości: dobrą i złą.
- Zacznij od złej.
- Nasze żony tak się zaprzyjaźniły, że stały się lesbijkami.
- O, kurde! A ta dobra wiadomość?
- Coraz bardziej mi się podobasz, Czesławku!
Przychodzi mężczyzna do piekarni i mówi:
- Poproszę chleb.
- Z dziś? - pyta sprzedawca.
- Nie, Mieczysław.
Kaczyński i Tusk mieli wypadek samochodowy. Oczywiście pokłócili się czyja wina. Kaczyński nie wytrzymał i mówi:
- Donku nie kłóćmy się, moja wina
Tusk zmieszany:
- Nie no moja w końcu raczej...
Kaczyński na to sprawiedliwie:
- Wina leży po obu stronach. Nic się nie stało. Rozejm? I wyciąga piersiówkę podając Tuskowi. Tusk pije, oddaje Kaczyńskiemu, a ten chowa ją do kieszeni.
Tusk pyta:
- A Ty nie pijesz?
- Nie, ja czekam na policję.
Szef do pracownika:
- Dlaczego się spóźniłeś do pracy?
- Za późno wyszedłem z domu.
- Mogłeś wyjść wcześniej.
- Nie mogłem. Było już za późno, żeby wyjść wcześniej.
Po orbicie księżyca lata amerykański lądownik.
- Halo Houston mamy problem. Na orbicie pojawił się rosyjski lądownik. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie lądują na Księżycu. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie wylądowali i malują Księżyc na czerwono. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie pomalowali cały Księżyc na czerwono. Co mamy robić?
- Lądujcie i chlapnijcie biały napis Coca - Cola
- Dziadku, czy to prawda, że w 1989 roku upadł w Polsce komunizm?
- Tak mój drogi, upadł, na cztery łapy...
- Zostaje Ci dużo pieniędzy na koniec miesiąca?
- Zostaje mi dużo miesiąca na koniec pieniędzy.
Komentarze
Odśwież20 maja 2015, 19:25
Ha Gayyyyyyyyyyyyy!!!!
Odpisz
21 maja 2016, 21:17
@HamsterBedrock: Jesteś homofobem?
Odpisz
29 listopada 2016, 15:28
@JTKX2: Ja nie jestem homofobem. Po prostu myślę że homoseksualiści nie mają prawa do wyborów
Odpisz
29 listopada 2016, 16:38
@Holenderjk: xd
Odpisz
5 września 2015, 13:36
hehe
Odpisz
30 maja 2015, 10:16
Jaki zbieg okoliczności...
Odpisz
27 maja 2015, 15:13
hehehehe
Odpisz
20 maja 2015, 13:18
aha ok :)
Odpisz
18 maja 2015, 12:44
zaje-fajne : D
Odpisz
16 maja 2015, 08:04
Nie chcę wyjść na feminazistkę, ale dla facetów raczej obie wiadomości są dobre.
Odpisz
16 maja 2015, 20:01
@Cyan_Blue: SORY miałem dać że lubię ten komentarz
Odpisz
16 maja 2015, 19:53
Kurde! Dobre
Odpisz
16 maja 2015, 12:11
?
Odpisz