Facet wchodzi do sklepu:
- Czy jest dżem? - Pyta facet
- Przykro mi, ale nie ma- Odpowiada ekspedientka
- A czy jest Ketchup? - Znowu pyta
- Jest - Mówi ekspedientka i stawia na ladzie produkt
- Należy się 2.50 - Mówi ekspedientka
- Nie zapłacę - Odpowiada facet
- Czemu?! - Pyta się oburzona ekspedientka
- Bo nie ma dżemu.
- Marian, dlaczego podejrzewasz żonę o zdradę?
- Bo dzieci mamy ładne i mądre.
Jasiu chwali się koledze:
- Moja mama to jeździ jak piorun.
- Tak szybko?
- Nie, tak często wali w drzewa.
Pewnego razu zostawiłem samochód na parkingu. Gdy wróciłem, zobaczyłem, że mam uszkodzony zderzak i światła z tyłu auta. Za wycieraczką znalazłem kartkę z następującym tekstem:
"Właśnie przez przypadek wycofałem w twój samochód.
Widziało to całkiem sporo osób.
Myślą, że teraz zapisuję ci swoje dane.
Jak widzisz nie."
- Panie doktorze, a to jest pewny zabieg?
- Proszę Pana robiliśmy to wiele razy, w końcu musi się udać!
- Co otrzymamy dzieląc osiem na pół? - pyta się pani od matematyki Jasia.
- To zależy jak podzielimy. - odpowiada uczeń - Jeśli w poprzek, to otrzymamy dwa zera, a jeśli pionowo, to dwie trójki.
Sprzedawca do klienta:
- Na tej kanapie zmieści się pięć osób bez żadnego problemu.
- Niestety nie znam pięciu osób bez żadnego problemu.
Komentarze
Odśwież5 września 2015, 09:28
taaa....
bo nie ma dżemu...
klasyczny jak i głupi "dowcip"
Odpisz
7 maja 2015, 17:54
Takie suche, że aż tost.
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2015, 23:43
Czemu ten dowcip jest gówniany? Bo nie ma dżemu! Tak samo skonstruowane zdanie, jak ten ch**owy "żart".
Odpisz
29 kwietnia 2015, 15:01
dobreee , bo nie ma dżemu ha ha :)
:D
Odpisz
24 kwietnia 2015, 11:10
Dobreee ;D
Odpisz
27 kwietnia 2015, 19:37
To smacznego :D
Odpisz
27 kwietnia 2015, 19:44
@Czarny777: yyyyyyyy..... nie o to mi chodzi...... ;-;
Odpisz
27 kwietnia 2015, 19:55
och ;-;
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:00
@Czarny777: ;-;
Odpisz
23 kwietnia 2015, 22:24
LOL
Odpisz
23 kwietnia 2015, 16:16
Dobre
Odpisz
6 lipca 2016, 15:58
@HamsterBedrock: smakowało???
Odpisz