Wrócił Jaś wieczorem do domu. Wcześniej z kolegami wypalił kilka skrętów, więc zastanawia się jak nie wpaść przed rodzicami. Postanowił pójść do salonu - sądząc, że o tej porze nikogo już tam nie będzie. Otwiera drzwi - a tam ojciec siedzi. Szybko zamknął drzwi i myśli dalej. Stwierdził, że pójdzie do kuchni. Otwiera drzwi - a tam ojciec siedzi. Szybko zamknął drzwi i postanowił pójść do sypialni. Otworzył drzwi - a tam też ojciec siedzi i krzyczy do niego:
- Gówniarzu, zatłukę cię, jak jeszcze raz otworzysz drzwi od kibla!
Przyszli świadkowie Jehowy.
Opowiadali o konieczności czynienia dobrych uczynków.
Zaproponowałem im, żeby wynieśli śmieci
Poszli obrażeni.
Teść wchodzi przez bramkę do ogródka i widzi w oknie domu smutnego zięcia.
Teść pokazuje jeden kciuk "up", na co zięć z okna obydwa. Wtedy teść z pytającą miną robi "węża" ręką, a zięć odpowiada tak samo, ale dwuręcznie. Na co teść wali się w klatkę pięścią, a zięć masuje dłonią po brzuchu i obydwaj znikają.
Tłumaczenie poniżej:
T: Mam flaszkę!
Ź: To mamy dwie!
T: Żmija w domu?
Ź: Są obie
T: To co, pijemy na klatce?
Ź: Nie, na śmietniku!
Na kursie uwodzenia mężczyzn:
- Dzisiaj porozmawiamy o koronkowej bieliźnie.
- A jeśli nie mamy pieniędzy na koronki? One są drogie...
- To bierzemy zwykłe majtki, składamy je pięciokrotnie, bierzemy nożyczki i przypominamy sobie, jak robiliśmy papierowe serwetki w dzieciństwie...
Żona dzwoni do męża:
- Gdzie jesteś?
- W pracy.
- Tak, przecież słyszę w tle te pijackie rozmowy.
- Kiedy ty kur*a zrozumiesz, że jestem barmanem?!
- Jesteście matołami! 80% z was nie ma pojęcia o matematyce! - krzyczy nauczyciel.
- No bez przesady! Tylu to nas nawet nie ma w klasie!
- Boisz się sztucznej inteligencji?
- Bardziej się boję prawdziwej głupoty.
Komentarze
Odśwież18 listopada 2016, 18:18
XDDDDDD
Odpisz
10 marca 2017, 17:43
@FluttersFlowers: Ciekawy awatar... =)
Odpisz
18 lipca 2017, 18:21
@TheMJawesome: twoj ciekawszy
Odpisz
18 lipca 2017, 18:51
@kola5410: ok
Odpisz
26 sierpnia 2017, 20:15
@TheMJawesome: bu
Odpisz
26 sierpnia 2017, 21:38
OMG ale się wystraszyłem kappa
Odpisz
26 sierpnia 2017, 21:53
@TheMJawesome: no i dobrze :)
Odpisz
10 lipca 2015, 09:38
od kibla xD
Odpisz
9 września 2015, 16:21
@aion999: dobre
Odpisz
Edytowano - 9 września 2015, 16:20
XD ja nie mogę z spadłam z łożka o boże
Odpisz
10 lipca 2015, 09:37
od kibla xD
Odpisz
10 maja 2015, 20:40
co nie rozumiem
Odpisz
15 maja 2015, 20:02
@julcia657:
ja też nie ;)
Odpisz