Jest ojciec?
- Jest - odpowiada szeptem dziecko.
- To poproś go.
- Nie mogę - szepcze dziecko.
- Dlaczego?
- Bo jest zajęty - szepcze dalej.
- A mama jest?
- Jest.
- To poproś mamę.
- Nie mogę. Też jest zajęta.
- A czy oprócz mamy i taty jest jeszcze ktoś w domu?
- Tak, policja - potwierdza nadal szeptem maluch.
- No to poproś pana policjanta.
- Nie mogę, jest zajęty.
- Czy jeszcze ktoś jest w domu?
- Straż pożarna, ale pan strażak też jest zajęty.
- Powiedz mi dziecko, co oni wszyscy robią u was w domu?
- Szukają.
- Kogo?
- Mnie...
Rozmawia dwóch kolegów.
- Dzwonili do mnie z banku, że przekroczyłem limit na karcie.
- No to musisz dokonać wpłaty...
- To właśnie im powiedziałem. Dodałem, że wróciłem z delegacji z Chin i że do nich jutro wstąpię. Powiedzieli mi, że nie trzeba i zwiększyli mi limit kredytowy...
Czym kobieta różni się od banku?
- Kobieta znika, gdy pieniądze się kończą, a bank staje się jeszcze bardziej natarczywy.
- Kupiłem nowe Audi na raty.
- Ile wyciąga?
- Ty to zawsze musisz człowieka zdołować... Dwa tysiące plus odsetki.
- Trudno mi zdiagnozować konkretną przyczynę dolegliwości, ale myślę, że to wina nadużywania alkoholu.
- Dobrze Panie doktorze, przyjdę gdy będzie Pan trzeźwy.
Jaś, pyta się ojca.
- Tatusiu, jak powstali ludzie?
- Zostali stworzeni przez Boga.
- A mamusia mówiła że ewoluowali od małp.
- Mamusia mówiła o swojej stronie rodziny.
Rosyjski dowódca oddziału zebrał swoich żołnierzy i mówi:
- Jutro jedziemy na ćwiczenia. Nie zmieścimy się wszyscy do autobusu, więc zostanie do niego podłączona przyczepa. Zbiórka jest o 8:00, autobus odjeżdża o 8:20. Są pytania?
- O której odjeżdża przyczepa?
Komentarze
Odśwież3 września 2015, 22:31
Niezłe ale "zgapione"
Odpisz
1 sierpnia 2016, 13:50
@KarmelciQ: siema
Odpisz
22 grudnia 2016, 09:10
@panlogin: Witam
Odpisz
20 lutego 2017, 21:36
@Polski322: elo
Odpisz
20 lutego 2017, 22:50
@mandarynka520: Jak życie?
Odpisz
21 lutego 2017, 08:27
@Polski322: jakos leci.
Odpisz
31 grudnia 2018, 17:22
@panlogin: No cześć.
Odpisz
31 grudnia 2018, 19:02
za kilka godzin trza jescze skomentować
Odpisz
1 stycznia 2019, 03:04
@panlogin: Dobry.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 00:34
Witaj
Odpisz
3 lutego 2020, 00:30
@Cotosiestanelo: bry
Odpisz
8 czerwca 2015, 12:26
Bardzo dobre tylko daj łapke w górę
Odpisz