Siedzi sobie Kopciuszek i płacze. Przychodzi wróżka.
- Czemu płaczesz Kopciuszku?
- Bo nie mogę iść dzisiaj na bal [chlip] [chlip]
- A dlaczego nie możesz iść dzisiaj na bal????
- Bo... [chlip] [chlip] ... bal jest jutro....
- Jesteś jak wakacje.
- Taka gorąca?
- Nie, bez szkoły.
- Czy to telefon zaufania dla kobiet?
- Tak?
- Hamulec to który pedał?
Spotyka się dwóch przyjaciół.
- Jak życie?
- Beznadziejnie. Wiesz, pożyczyłem znajomej 15 tysięcy złotych na operację plastyczną i teraz nie wiem, jak ona wygląda...
- Panie doktorze, mam depresję.
- Najskuteczniejszym lekarstwem na depresję jest zanurzyć się po uszy w robocie.
- Ale ja beton mieszam.
Mąż mówi do żony:
- Zdejmij majtki, bo zaraz przyjdzie hydraulik.
- A co, nie mamy już pieniędzy?
- Z kaloryfera k***a zdejmij!
- Mój wujek z Ameryki przysyła mi co roku na urodziny 100$. Teraz za PiSu to 500 zł a za Tuska było to tylko 400.
Komentarze
Odśwież5 lipca 2016, 09:30
Gdyby Kopciuszek był blondynką.
Odpisz
28 lipca 2016, 02:45
@RumekFuria: Prawdopodobnie jest, a przynajmniej tak jest w książkach z obrazkami i filmach. :)
Odpisz
10 marca 2016, 23:11
[*]
Odpisz