Jasiu wchodzi do klasy rzuca plecak i zakłada nogi na ławkę.
Oburzona Pani zwraca mu uwagę:
- Jasiu wyjdź klasy i wejdź ponownie, tak grzecznie jak twój ojciec gdy wraca z pracy.
Jaś wychodzi. Po chwili drzwi otwierają się pod wpływem mocnego kopnięcia. Jasio wpada do klasy i krzyczy:
- A k****a!!! Nie spodziewałaś się mnie tak wcześnie!!
Jaka jest różnica pomiędzy wróżką a czarownicą?
- Co najmniej 30 lat
- Halo?
- Sklep obuwniczy, słucham?
- Przepraszam, pomyliłam numer.
- Niech Pani przyjdzie, wymienimy.
Wyniosłem śmieci, wyprowadziłem psa, ugotowałem obiad, posprzątałem. Wszystko na próżno! Dziś boli ją głowa.
- Panie doktorze, mam depresję.
- Najskuteczniejszym lekarstwem na depresję jest zanurzyć się po uszy w robocie.
- Ale ja beton mieszam.
- Jasiu, jaka jest twoja ulubiona lekcja?
- Odwołana!
- Panie Leonardzie, co pan robił w laboratorium z trzema asystentkami?
- Nic...
- To dlaczego ten królik patrzy na pana z takim szacunkiem?
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2022, 16:04
O jedno gwaizdke za dużo
Odpisz
1 stycznia 2022, 10:26
Znam
Odpisz
17 lipca 2015, 12:58
To mnie rozwala
Odpisz
26 września 2016, 19:04
@Kolonek: Mnie też XDDDDDDDD
Odpisz
3 kwietnia 2017, 14:43
@Kolonek: Mnie też
Odpisz
11 października 2018, 16:29
@Kolonek: Mnie też
Odpisz
1 lutego 2019, 04:44
@Kolonek: nie tylko was, xD
Odpisz
13 lipca 2021, 20:09
@Kolonek: Mnie też XD
Odpisz