Był sobie mały, zdolny Jasiu i miał bardzo bogatych rodziców.
Owi rodzice bardzo kochali swojego synka i chcieli mu sprawić przyjemność. Kiedy zbliżały się piąte urodziny Jasia, zapytali go:
- Jasiu, co chciałbyś dostać na urodzinki? Klocki lego? Dużą koparkę, a może jakąś maskotkę?
A Jasiu powiedział:
- Najbardziej chciałbym dostać trzy żółte kuleczki.
Rodzice pomyśleli, że ich dziecko się wygłupia i kupili mu klocki. Potem Jasio miał komunię, z tej okazji rodzice chcieli mu dać coś wyjątkowego.
Zapytali więc Jasia:
- Jasiu, co chcesz dostać na komunię? Zdalnie sterowany samochód? A może rower? Albo łyżworolki?
A Jasiu powiedział:
- Najbardziej chciałbym dostać trzy żółte kuleczki.
Rodzice pomyśleli, że ich dziecko się wygłupia i kupili mu rower. Potem Jasio skończył szkołę podstawową z samymi szóstkami i dostał się do gimnazjum, rodzice chcieli mu dać coś z tej okazji.
Zapytali więc Jasia:
- Jasiu, co chcesz dostać w prezencie? Lego Technics? A może walkmana?
A Jasiu powiedział:
- Najbardziej chciałbym dostać trzy żółte kuleczki.
Rodzice pomyśleli, że ich dziecko się wygłupia i kupili mu walkmana. Potem Jasio skończył gimnazjum, a ponieważ był bardzo zdolny, dostał się do najlepszego liceum w mieście, jako pierwszy na liście. Rodzice bardzo się ucieszyli i postanowili dać mu coś wyjątkowego z tej okazji.
Zapytali więc Jasia:
- Jasiu, co chcesz dostać w prezencie? Wieżę stereo? A może własny telewizor do pokoju? A może komputer?
A Jasiu powiedział:
- Najbardziej chciałbym dostać trzy żółte kuleczki.
Rodzice pomyśleli, że ich dziecko, jak zwykle, się wygłupia i kupili mu komputer.
Potem Jasio zdał maturę ze średnią ocen 6,0, bo jak wiadomo, był bardzo zdolny, a następnie dostał się na medycynę z najlepszymi wynikami z egzaminów. Rodzice byli bardzo dumni i chcieli dać mu coś wyjątkowego z tej okazji.
Zapytali więc Jasia:
- Jasiu, co chcesz dostać w prezencie? Może jakiś ładny samochód? A może wakacje na Majorce?
A Jasiu powiedział:
- Najbardziej chciałbym dostać trzy żółte kuleczki.
Rodzice pomyśleli, że ich dziecko, jest przemęczone nauką i gada głupoty, i kupili mu samochód.
Potem Jasio skończył studia medyczne z wyróżnieniem i miał przed sobą wspaniałą karierę. Rodzice byli zachwyceni i postanowili zrobić mu jakiś prezent z tej okazji.
Zapytali więc Jasia:
- Jasiu, co chcesz dostać w prezencie? Może własne mieszkanie? A może wakacje na Karaibach? Albo może własny jacht?
A Jasiu powiedział:
- Najbardziej chciałbym dostać trzy żółte kuleczki.
Rodzice pomyśleli, że ich dziecko, jak zwykle, ma dziwne pomysły i przestraszyli się, że może jest z nim coś nie tak. Kupili mu mieszkanie, ale te trzy żółte kuleczki coraz bardziej ich intrygowały.
Tymczasem Jasio postanowił się ożenić z miss świata. Rodzice byli zachwyceni i chcieli dać im jakiś niezwykły prezent ślubny.
Zapytali więc Jasia:
- Jasiu, co chcesz dostać w prezencie? Może jakiś ładny dom na przedmieściu? A może podróż dookoła świata? A może nowy samochód?
A Jasiu powiedział:
- Najbardziej chciałbym dostać trzy żółte kuleczki.
Rodzice pomyśleli, że ich dziecku już nic nie pomoże i kupili mu dom.
Trochę podumali nad tymi kuleczkami, dlaczego Jasiu tak bardzo chce je dostać, ale nic nie wymyślili...
Minęło wiele lat, rodzice zapomnieli o tych kuleczkach, aż nagle stała się straszna rzecz. Jasiu miał wypadek. Trafił do szpitala. Lekarze zdążyli sprowadzić jego rodziców, którzy zapytali Jasia:
- Czy masz jakieś ostatnie życzenie?
A Jasiu powiedział:
- Tak: chciałbym dostać trzy żółte kuleczki.
Wtedy rodzice nie wytrzymali i spytali:
- A po co ci, Jasiu, te trzy żółte kuleczki?
A Jasiu powiedział:
- Te trzy żółte kuleczki chciałem bo...
...i umarł.
- Jakie są największe korzyści płynącą z mieszkania w Szwajcarii?
- Flaga to zdecydowanie duży plus.
Kobieta po śmierci trafia do nieba i natychmiast rozpoczyna poszukiwania swego męża. Święty Piotr sprawdza w kartotece, ale w rubrykach: normalni, błogosławieni, święci nie ma nazwiska poszukiwanego. Podejrzewając najgorsze, czyli zsyłkę do konkurencji, św. Piotr pyta ze współczuciem:
- A ile lat byliście państwo małżeństwem?
- Ponad 50 lat! - odpowiada żona pochlipując.
- To trzeba było od razu tak mówić! - uradowany Piotr podrywa się do kartoteki.
- Z pewnością znajdziemy go w dziale "męczennicy"!
Deszcz meteorytów. Obserwują zięć i teściowa. Zięć pomyślał życzenie. Teściowa nie zdążyła...
W Moskwie miał miejsce zamach na życie Putina. Rosyjscy lekarze bohatersko go ratują.
Tymczasem w bunkrze gdzieś na Uralu FSB zebrało wszystkich jego sobowtórów. Główny oficer mówi do nich:
- Mam dla was dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że Putin przeżył zamach. Zła wiadomość: niestety stracił w nim rękę.
Anglik, Amerykanin i Rosjanin kłócą się o to, kto powie największą bzdurę. Zaczyna Anglik:
- Dżentelmen z Londynu przepłynął Atlantyk w samej wannie.
- Dżentelmen z Nowego Jorku - przebija Amerykanin, skoczył z dachu wieżowca i lecąc z parasolem bezpiecznie wylądował na ziemi.
Na co Rosjanin:
- Dżentelmen z Moskwy...
- Wygrał. - mówi Anglik
- Wygrał. - zgadza się Amerykanin
Rozmowa telefoniczna dwóch kolegów stolarzy:
- Cześć, co robisz?
- Krzesło dla teściowej.
- A dużo Ci jeszcze zostało do zrobienia? Może na flaszkę wpadniesz?
- Ok. Nie ma problemu. Podłączę tylko przewody i jestem...
Komentarze
Odśwież10 września 2024, 15:45
jakim cudem w dowcipach dnia? [*] R.I.P. [*]
Odpisz
7 czerwca 2024, 00:38
Ku**
Odpisz
25 listopada 2022, 18:57
O k...a za długie na mnie
Odpisz
17 kwietnia 2023, 00:18
@Twoja_lodowka: w skrocie jasiu chcial 3 zolte kuleczki ale starzy mysleli ze sie wyglupia wiec mu nie kupowali az mial wypadek i trafil do szpitala wtedy sie go spytali o co chodzi to on chcial powiedziec ale nie zdazyl bo zmarl
Odpisz
28 lutego 2018, 15:00
BEZ SENSU. I robimy zrzutkę na znicze xd
Odpisz
20 grudnia 2020, 19:02
@anyfeels1091: [*]
Odpisz
12 maja 2022, 08:36
@anyfeels1091: [*]
Odpisz
22 lipca 2022, 19:19
@anyfeels1091: [*]
Odpisz
21 marca 2023, 08:13
@anyfeels1091: [*]
Odpisz
27 maja 2021, 08:56
Cichego Wuja wyczuwam. Bez puenty żart i przydługi.
Odpisz
9 kwietnia 2021, 11:26
nieeeeee
Odpisz
19 września 2020, 18:05
Odpisz
11 sierpnia 2019, 20:51
Nie dość że nikt nie wie po co mu były te trzy żółte kuleczki to na dodatek Jasiu nie żyje😭😭😭😭niee😢😭😢😭😭 dlaczego czemu
Odpisz
25 czerwca 2019, 16:40
To po co ja to 💩 za przeproszeniem a nawet nie dowiedziałam się po co mu te je**ięte kuleczki ku*wa😬😠😦😩🙅👎👎👎👎👎👎
Odpisz
21 czerwca 2019, 20:05
Żart na postawie Cichego Wuja.
Odpisz
22 maja 2019, 19:15
TAK SIĘ NIE ROBI.
Odpisz
30 marca 2019, 09:38
No ale nawet nie powiedzieli po co mu te kuleczki
Odpisz
23 lipca 2018, 14:19
Nie ważne po co mu te kuleczki. Tragiczne jest to że Jasiu nie żyje! Nie będzie o kim teraz dowcipów robic.
Odpisz
19 lipca 2018, 22:19
NIEEEEEE
Odpisz
20 czerwca 2018, 11:31
Nosz kurna no nie!
Odpisz
11 lutego 2018, 10:16
więc po co mu tę trzy żółte kuleczki
Odpisz
30 stycznia 2017, 23:58
Słuchajcie znicze dla jasia
[*]
Odpisz
18 listopada 2016, 22:07
..... Dalej nic w tym dowcipie nierozumiem poco były im te kuleczki potrzebne?! 😭😭😭😭 i czemu musiał na końcu umrzeć czeeeeemu?????!!!!!!! 😫😭😭😭😭😭
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:16
@FluttersFlowers: Chciał te kuleczki, żeby włożyć Ci je w dupę, jak się szybko nie ogarniesz...
Odpisz
3 listopada 2016, 21:39
NIEEEEEEEEE
Odpisz
21 sierpnia 2016, 04:43
Serio?
Odpisz
25 maja 2016, 22:29
3 złote kuleczki? Czyżby logo jeja? :o
Odpisz
7 kwietnia 2016, 17:36
Głupi ten dowcip nadal nie wiadomo po co mu były te żółte kuleczki dlatego nie było śmieszne a nazwa dowcip oznacza jakiś śmieszny tekst no nie? 1/5
Odpisz
24 sierpnia 2015, 17:31
po co mu te było trzy żółte kuleczki ale na końcu było bardzo smutno zacytuję : te trzy żółte kuleczki chciałem bo .... ..... i umarł. to smutne
Odpisz
12 maja 2015, 21:02
to youtuber mówił na jednym z odcinków gdzie mówi kawały na początku
Odpisz
10 maja 2015, 15:53
po co te trzy kuleczki?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 14:33
Nie chciało mi sie czytać a tobie pisać sie chciało?
Odpisz
2 kwietnia 2015, 17:56
chciało ci się tyle pisać bo mi tyle czytać to niezbyt a i tak nie wiadomo po co mu te trzy żółte kólki
Odpisz
28 marca 2015, 19:44
za długie naprawdę za długie i chciało ci się tyle pisać??????????????????????????????????
Odpisz
22 lipca 2016, 10:25
@Nikonkaak: A tobie chciało się pisać tyle wykrzykników?
Odpisz
4 września 2016, 15:15
@KoffamKakalo: RACZEJ ZNAKÓW ZAPYTANIA XDDD
Odpisz
4 września 2016, 21:47
@ham22: Nevermind ;-;
Odpisz
10 marca 2015, 12:40
naprawdę chciało ci się tyle pisać
Odpisz