Rok 2020, lekcja historii w szkole podstawowej na wschodnich krańcach Polski. Pani zadaje pytanie:
- Powiedzcie mi dzieci, co ważnego wydarzyło się w Związku Radzieckim 26 IV 1986.
W klasie nikt nie wie oprócz Jasia.
- No powiedz Jasiu.
- Wybuchła elektrownia atomowa w Czarnobylu.
- Bardzo dobrze – powiedziała pani i pogłaskała Jasia po główce.
- A powiedz czy były jakieś skutki uboczne i następstwa tego wybuchu.
- Nie proszę pani, żadnych następstw i skutków ubocznych nie było.
- Bardzo dobrze - powiedziała pani i pogłaskała Jasia po środkowej główce.
- Tyle się złego naczytałem na temat alkoholu - mówi Antek do kolegi - że wreszcie sobie powiedziałem, czas raz na zawsze z tym skończyć!
- Z piciem?
- Nie, z czytaniem.
Pewien młody student miał egzamin pisemny. Siedział sobie w ostatnim rzędzie, więc mógł spokojnie pisać.
- Pss...! Masz pierwsze? - usłyszał w pewnej chwili za plecami.
- Mam.
- To daj. - student przepisał zadanie i podał do tyłu po kilku minutach.
- Pss...! Masz drugie?
- Mam.
- To daj. - student przepisał i podał po kolejnych kilku minutach.
- Pss...! Masz trzecie?
- Mam.
- To daj.
Po chwili, student słyszy zza pleców cichy, stłumiony głos:
- Pss...! Zdał pan, proszę indeks...
Dwóch księży rozmawia o celibacie. Jeden mówi:
- Słyszałeś, że Watykan rozważa możliwość zniesienia celibatu?
- Tak, ale my już tego nie doczekamy.
- Ale może nasze dzieci...
Facet wchodzi na wagę i mocno wciąga brzuch. Rozbawiona żona tym widokiem pyta:
- Myślisz, że to Ci w czymś pomoże?
- Oczywiście - odpowiada mąż - muszę jakoś zobaczyć cyferki.
Kobiety z nadwagą cieszące się dużym biustem są jak bezrobotni cieszący się wolnym czasem.
*Kobieta dzwoni do mechanika*
- Dzień dobry. Chciałam się umówić na przegląd auta.
- Dobrze, ale jaki to samochód?
- Mój.
- A marka?
- A Marek ma swoje.
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2015, 14:34
2020? albo nie rozumiem kawału albo coś nie tak
Odpisz
14 marca 2018, 06:41
czasy się zmieniają i ziemię nie należą do tych samych państw
#ODPOWIEDŹ NA STARY KOMENTARZ
Odpisz
14 marca 2018, 09:51
@XxxCyCuxxX: Byłem debilem
Odpisz
29 grudnia 2018, 14:21
to teraz nie jesteś?
Odpisz
29 grudnia 2018, 20:38
@PAtrycjaX: Teraz identyfikuje się jako dzban
Odpisz
29 grudnia 2018, 22:30
idealnie
Odpisz
19 lutego 2020, 08:50
a tera jako kto się identyfikujesz??
Odpisz
12 listopada 2020, 16:28
@Demetrix: A teraz jako kto?
Odpisz
20 marca 2020, 01:30
Pozdrów z 2020 mamy wirusa
Odpisz
29 października 2015, 13:41
Hm a to nie było w Ukrainie?
Odpisz
5 lutego 2016, 10:35
@Predator_PL: Ukraina należała do zsrr
Odpisz
4 czerwca 2015, 16:18
Nie rozumiem tego ;p
Odpisz