Przed automatem z wodą sodową stoi blondynka. Wrzuca monetę, czeka aż szklanka napełni się wodą, wypija, wrzuca monetę i tak bez końca.
Ludzie stojący za nią w kolejce niecierpliwią się.
- Niech się pani pośpieszy!
- Nie ma głupich, ja cały czas wygrywam!
Wrócił Marian z saksów, smartfon przywiózł. Pochwalił się żonie i poszedł do łazienki się wykąpać. Stamtąd zadzwonił na domowy:
- Chodź, umyj mi plecy!
- Nie mooogę, kochany, ten głąb już wrócił.
Rozmowa męża i żony:
- Chcę abyś do mnie wróciła...
- 2 słowa. 9 liter. Powiedz je i jestem znowu twoja.
- Mam żarcie.
- Tak dobrze mnie znasz...
Pewien facet poszedł do psychiatry, ponieważ twierdził, że jest myszą.
Po kilku miesiącach, w ramach wdzięczności, przyszedł zadowolony do lekarza z butelką koniaku.
- Panie doktorze, jestem już w 100% zdrowy, dziękuję panu!
- Nie ma za co, przecież to moja praca - odparł lekarz.
Po jakimś czasie, ten sam facet przychodzi na wizytę kontrolną. Z przerażeniem w głosie mówi do lekarza:
- Panie doktorze, widziałem kota!
- No tak, ale to przecież nic takiego. W końcu wie pan już, że nie jest pan myszą.
- Dobrze, ale czy kot wie?
Przychodzi baba na badania, laborantka pobiera krew i mówi:
- A teraz poproszę o pojemnik z moczem.
Baba stawia butelkę na stoliku.
- Ależ to nie mocz tylko koniak!
- O rany, to co ja dałam lekarzowi w prezencie?!
Policja, przypadkowo, na terenie posesji znalazła 32 laptopy, 7 lodówek, 8 odkurzaczy,, 15 kuchenek i wiele innej elektroniki z magazynów Media Expert. Okazało się, że miaszka tam Marian i Barbara.
Komentarze
Odśwież23 września 2022, 23:25
@KontoUsunięte: ja
Odpisz
31 grudnia 2021, 14:09
Kto z 2022?
Odpisz
31 grudnia 2021, 14:08
Ja także
Odpisz
31 grudnia 2021, 14:08
Kiedyś to było....
Odpisz
23 września 2017, 10:28
A co w tym takiego śmiesznego? rozumiem raczej żart ale nie śnieżny
Odpisz
30 grudnia 2017, 20:14
@Defcior: śnieżny? Jakiś nowy typ żartu?
Odpisz
2 stycznia 2018, 08:16
miało być śmieszny ale nie odpowiadaj na to bo kiedyś to pisałem
Odpisz
2 stycznia 2018, 15:01
@Defcior: ja tam lubię odpowiadać na stare komentarze.
Odpisz
2 stycznia 2018, 19:39
Ja odpowiadam
Odpisz
25 października 2021, 10:43
@Defcior: Ja teź
Odpisz