Międzynarodowe zawody w...

Międzynarodowe zawody w przeklinaniu. Trzech finalistów: Amerykanin, Rosjanin, Polak.
Finalistów usadzono w szczelnie zamkniętych kabinach, żeby nie mogli się podsłuchiwać i podpatrywać. Komisja dała znak. Pierwszy wystartował Amerykanin:
- Fak, mada faka, fak jo self ... itp., itd... I tak przez około 5 minut.
Drugi Rosjanin:
- Job twoju mać, bladź, ch*j wam w żopu... itp. itd..
Po dziesięciu minutach ostrych słów przyszła kolej na Polaka. Lekki rumor w kabince i leci wiązanka:
- O żesz ty w mordę p*****lona mać, w dupę r***ana kozia dupo, p****ole cię i twoja matkę też... itp. itd.
Polak nadaje tak ok. godziny. Nagle wystawia głowę z kabinki i mówi:
- Dobra, mogę zaczynać.
Komisja na to:
- Zaczynać!? A co to było przez ostatnią godzinę?!
- To? Nic. Sznurówka mi się rozwiązała, ciasno w tej kabinie jak ch*j i nie mogłem k*rwy zawiązać...

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Losowememy

23 kwietnia, 14:02

Ogłaszam że dziś już 2138

Avatar Krwawaroza666

22 kwietnia, 10:23

Drodzy jejowicze z dniem dzisiejszym oficjalnie ogłaszam że 2137

Avatar Traktor_is_back

5 grudnia 2025, 15:54

Dobijamy do 2137 w górę?

Avatar Klopson

16 lutego, 11:53

@Traktor_is_back: Blisko, blisko...

Avatar Leninsky_07

15 maja 2025, 21:26

zajebiste szczerze XD

Avatar Mela8

18 maja 2015, 17:46

wyp******lił mnie z butów i tyle polubień 942 wtf

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (48)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (48)
Avatar Login123123

4 marca 2024, 13:31

@Login123123: 2097

Avatar kuniaz__

12 grudnia 2024, 01:18

@Login123123: 2118

Avatar EpikName

Edytowano - 20 kwietnia 2024, 21:01

Stan na dzisiaj: 2102 wgóręgłosów, 62 wdółgłosów, 2066 polubień, 91 komentarzy.

Avatar TrueStoryGuy

25 września 2023, 19:40

Najpopularniejszy dowcip? Gdzie ja jestem?

Avatar IkarAviator

6 maja 2022, 12:29

@KontoUsunięte: Dziękuję. Wspominam cię ciepło, kimkolwiek byłeś

Avatar sebuxdonut

10 września 2021, 04:59

Dobre

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2018, 21:38

Yyyyy... czy w angielskim jedynym przekleństwem jest "fuck" w wielu formach?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

27 września 2020, 10:22

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2021, 02:43

nic dodatkowego nie musisz mówić

Avatar LubieMemyyy

12 kwietnia 2021, 13:05

Nie rozumiem
😔

Avatar JEJAPLCO

12 marca 2021, 10:45

dOBRE xd

Avatar BetonowyMur

5 marca 2020, 18:12

Skąd ten rating wtf

Avatar zozolll

5 stycznia 2020, 21:02

♥️=1789
👍=999+
WOW

Avatar Wolferon

22 kwietnia 2019, 15:56

***A za długie

Avatar mistrzxdd

10 lutego 2019, 03:28

Polak nawet w przeklinaniu jest najlepszy. Ja Pierd*le

Avatar dawidfalko

5 grudnia 2018, 16:37

wyahznsbs śmieszne

Avatar MuffinkowaLaska

5 lipca 2018, 18:58

Polacy jak ich weżmie to wszystko potrafią.

Avatar ewaimisiu

2 lipca 2018, 00:35

Super

Avatar Doczek

7 stycznia 2018, 09:20

WTF 56 komentarzy!

Avatar panlogin

8 stycznia 2018, 14:03

@Doczek: nieprawda

Avatar Doczek

7 stycznia 2018, 09:15

"Gdybym do ku*wy nie przeklinal, to szybciej zawiązałbym ku*wa tego je*anego buta"... Ciekawe czy wygrał... W końcu powinien, co nie?

Avatar NormalnaInaczej2003

29 grudnia 2017, 02:33

zajebiste :D

Avatar
Konto usunięte

5 października 2017, 21:22

49 kom heh

Avatar
Konto usunięte

5 października 2017, 21:22

50 yay!

Avatar MagisterMiki

10 maja 2017, 20:33

A teraz 1393

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2017, 17:56

Wulgarny ten dowcip, ale dobrze, że Polak wygrał.

Avatar baarts

13 października 2016, 01:23

@Konto usunięte: CZEKAJ... ZAJEBISTY Ser usunął konto???

Avatar mikigra8888

10 stycznia 2017, 02:58

@baarts: cooooooo

Avatar daglasio

29 lutego 2016, 07:08

nie mieści się wylew polubień

Avatar baarts

5 października 2016, 18:55

@daglasio: To nie polubienia, młody daglasio.

Avatar iwos0warrior

20 września 2016, 15:21

o ja pieriod!!! - ok. 1300 "serduszek", ok. 30 komentarzy, ok. 1310 oceniającychi ok. 630 polubień na FB!!!

Avatar baarts

1 czerwca 2016, 07:27

Wtf ZNACZNIK ULUBIONYCH SIE ZJEBOŁ

Avatar Gal_Anonim

10 marca 2016, 21:58

Rekord dodań do ulubionych?

Avatar
Konto usunięte

21 października 2015, 07:17

#Polak_potrafi

Avatar warreng

10 października 2015, 16:50

WTF

Avatar GhostRecon12

26 kwietnia 2015, 20:22

Zaj**isty

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2015, 21:52

Avatar aga2503

10 sierpnia 2015, 17:08

super:) xd

Avatar lady313

8 sierpnia 2015, 22:42

super

Avatar alixa24

4 lipca 2015, 10:16

za**biste

Avatar Jejakpl89

26 kwietnia 2015, 20:58

rozwalil mnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

- Jakie są największe korzyści płynącą z mieszkania w Szwajcarii?
- Flaga to zdecydowanie duży plus.

Zobacz cały dowcip

Kobieta po śmierci trafia do nieba i natychmiast rozpoczyna poszukiwania swego męża. Święty Piotr sprawdza w kartotece, ale w rubrykach: normalni, błogosławieni, święci nie ma nazwiska poszukiwanego. Podejrzewając najgorsze, czyli zsyłkę do konkurencji, św. Piotr pyta ze współczuciem:
- A ile lat byliście państwo małżeństwem?
- Ponad 50 lat! - odpowiada żona pochlipując.
- To trzeba było od razu tak mówić! - uradowany Piotr podrywa się do kartoteki.
- Z pewnością znajdziemy go w dziale "męczennicy"!

Zobacz cały dowcip

Deszcz meteorytów. Obserwują zięć i teściowa. Zięć pomyślał życzenie. Teściowa nie zdążyła...

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

W Moskwie miał miejsce zamach na życie Putina. Rosyjscy lekarze bohatersko go ratują.
Tymczasem w bunkrze gdzieś na Uralu FSB zebrało wszystkich jego sobowtórów. Główny oficer mówi do nich:
- Mam dla was dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że Putin przeżył zamach. Zła wiadomość: niestety stracił w nim rękę.

Zobacz cały dowcip

Anglik, Amerykanin i Rosjanin kłócą się o to, kto powie największą bzdurę. Zaczyna Anglik:
- Dżentelmen z Londynu przepłynął Atlantyk w samej wannie.
- Dżentelmen z Nowego Jorku - przebija Amerykanin, skoczył z dachu wieżowca i lecąc z parasolem bezpiecznie wylądował na ziemi.
Na co Rosjanin:
- Dżentelmen z Moskwy...
- Wygrał. - mówi Anglik
- Wygrał. - zgadza się Amerykanin

Zobacz cały dowcip

Rozmowa telefoniczna dwóch kolegów stolarzy:
- Cześć, co robisz?
- Krzesło dla teściowej.
- A dużo Ci jeszcze zostało do zrobienia? Może na flaszkę wpadniesz?
- Ok. Nie ma problemu. Podłączę tylko przewody i jestem...

Zobacz cały dowcip