Nienawidzę, gdy ludzie mówią mi:...

Nienawidzę, gdy ludzie mówią mi: "Wyglądasz lepiej bez okularów".

Po pierwsze, to wy wszyscy wyglądacie lepiej bez moich okularów.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar werenspawel

11 grudnia 2024, 17:21

Rel.

Avatar pvp17

10 grudnia 2024, 21:45

dlatego ja nigdy nie bawię się w korekty wzroku widzę w miarę ? widze

Avatar Rapowicz

20 listopada 2024, 13:47

rzeczywiście, złodzieje brzydko wyglądają

Avatar Memex

16 września 2024, 13:27

To ich nie noś - wszyscy będą piękniejsi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Rozmawia dwóch znajomych:
- Wiesz, mógłbym zrobić wino o nazwie "Odpowiedzialnie"
- Co? Czemu?
- Miałby reklamę za każdym razem, gdy ktoś mówi "Pij odpowiedzialnie"

Zobacz cały dowcip

Ostatnio jakiś gość nazwał mnie leniem. Tak mnie wkurzył, że prawie mu odpowiedziałem.

Zobacz cały dowcip

- Ty już mnie nie kochasz! - wzdycha dziewczyna jadąca z chłopakiem przez las na motorze.
- Ależ kocham cię! Dlaczego tak uważasz?
- Bo zawsze w tym zagajniku psuł ci się motor...

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

- Niech pan mnie bada ostrożnie, jestem dziewicą.
- Ja tu żadnego dziewictwa nie widzę.
- Może od tamponu straciłam?
- To niech pani powie swojemu tamponowi, że jest pani w ciąży.

Zobacz cały dowcip

Co oznacza skrót BIO na produkcie w sklepie?
Biedaku Idź Odłóż.

Zobacz cały dowcip

Zawsze zastanawiało mnie, czy francuzi jak kichają to mówią atchoux czy apsique...

Zobacz cały dowcip