Pewnego razu niewidomy...

Pewnego razu niewidomy postanowił odwiedzić Teksas. Wsiada do samolotu teksańskich linii lotniczych i zapada się w miękkim, dużym fotelu.
- Hej... - mówi niewidomy - ale duży fotel.
- W Teksasie wszystko jest większe, niż gdzie indziej - mówi siedzący obok pasażer.
Kiedy niewidomy wylądował w Teksasie, pierwsze kroki skierował do baru. Dostał kufel, bada go dłońmi i mówi z podziwem:
- Ale duże kufle tu macie.
- W Teksasie wszystko jest większe niż gdzie indziej - mówi barman.
Po kilku piwach niewidomy pyta barmana, gdzie jest toaleta.
- Na drugim piętrze, trzecie drzwi po prawej - pada odpowiedź.
Niewidomy idzie, ale gubi drogę i zamiast do toalety, wchodzi do sali z basenem. Potyka się, wpada do wody i przerażony krzyczy:
- Nie spłukiwać! Nie spłukiwać!

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar loloja

17 czerwca 2015, 20:06

jebłem XD za**biste 5/5 i do ulu

Avatar DarthKrooge

13 marca 2016, 08:09

@loloja: elo

Avatar loloja

13 marca 2016, 16:48

@DarthKrooge: znamy się ?

Avatar DarthKrooge

13 marca 2016, 16:51

@loloja: nie XD

Avatar loloja

13 marca 2016, 16:57

@DarthKrooge: mogę dołączyć do ciemnej strony mocy ?

Avatar DarthKrooge

13 marca 2016, 20:07

@loloja: Tak

Avatar loloja

13 marca 2016, 22:24

@DarthKrooge: dzięki ! *dołącza do ciemniej strony mocy* musimy zniszczyć eksplorera !

Avatar DarthKrooge

13 marca 2016, 22:40

@loloja: gdzie i kiedy ?!

Avatar loloja

13 marca 2016, 22:43

@DarthKrooge: musimy go zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie kiedy ci nie powiem ale gdzie ? w jego twierdzy na ziemi oczywiście

Avatar DarthKrooge

13 marca 2016, 22:46

@loloja: jakie podejmujemy działania ?

Avatar loloja

13 marca 2016, 22:48

@DarthKrooge: najpierw ja ze swojej stacji kosmicznej posyłam długą wiązkę wzmocnionego lasera kosmicznego żeby zdezaktywować pole ochronne oraz poczynić pewne szkody potem ty posyłasz myśliwce TIE

Avatar DarthKrooge

13 marca 2016, 22:52

@loloja: *wysyła mysliwce TIE* dobra rob reszte XD

Avatar loloja

14 marca 2016, 18:23

@DarthKrooge: ok *posyła laser* teraz czekamy... czekaj czekaj jest wychodzi ! odwołaj myśliwce !!

Avatar DarthKrooge

14 marca 2016, 20:10

@loloja: *odwołuje*
*nie zdąża*

Avatar loloja

14 marca 2016, 21:40

@DarthKrooge: spoko żadnego z twoich nie zraniłem ok czas na moje jednostki *wysyła oddziały* a tera czekamy aż się pojawi wtedy ty.. uduś go mocą albo co

Avatar DarthKrooge

2 sierpnia 2016, 23:01

@loloja: I jak :D

Avatar iwos0warrior

20 września 2016, 17:30

@DarthKrooge: zabiliście Explorera, jednakże ja, Edge, znany też jako "Black Adder" żyję dalej i zastąpię tego, co dał innym możliwość pojawienia się (#explorer)! Gotujcie się na śmierć *cięcie mieczem świetlnym*!!! i #kappa_kappajo

Avatar DarthKrooge

20 września 2016, 19:27

@iwos0warrior: Jestem silniejszy niż myślałeś. *odsuwa się w porę*
Po co walczyć ?

Avatar iwos0warrior

20 września 2016, 19:45

@DarthKrooge: kurde, i caly plan Interneta Explplorera poszedl w trzy kropki… *wyłączenie miecza świetlnego*. No ale dobra, skoro chcesz pertraktować, to czemu nie?

Avatar loloja

21 września 2016, 17:38

@iwos0warrior: no dobra w sumie po co walczyć ? może po prostu dołączysz do ciemnej strony mocy ? i będziemy razem w trzech siać totalną ZAGŁADĘ !

Avatar DarthKrooge

21 września 2016, 18:13

@loloja: Dobry plan

Avatar iwos0warrior

21 września 2016, 20:23

@loloja: kusząca propozycja ale z niej SZKORZYSTAM (chcę dołączyć do (Ciemnej??? - moje przezwisko szkolne to Ciemny) strony mocy). Jakie są haczyki, o ile są?

Avatar loloja

21 września 2016, 21:23

@iwos0warrior: haczyk jest jeden mianowicie po wstąpieniu nie możesz wyjść aha i walczymy z explorerem i edgem

Avatar iwos0warrior

21 września 2016, 21:29

@loloja: no dobraaaa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

- Tyle się złego naczytałem na temat alkoholu - mówi Antek do kolegi - że wreszcie sobie powiedziałem, czas raz na zawsze z tym skończyć!
- Z piciem?
- Nie, z czytaniem.

Zobacz cały dowcip

Pewien młody student miał egzamin pisemny. Siedział sobie w ostatnim rzędzie, więc mógł spokojnie pisać.
- Pss...! Masz pierwsze? - usłyszał w pewnej chwili za plecami.
- Mam.
- To daj. - student przepisał zadanie i podał do tyłu po kilku minutach.
- Pss...! Masz drugie?
- Mam.
- To daj. - student przepisał i podał po kolejnych kilku minutach.
- Pss...! Masz trzecie?
- Mam.
- To daj.
Po chwili, student słyszy zza pleców cichy, stłumiony głos:
- Pss...! Zdał pan, proszę indeks...

Zobacz cały dowcip

Dwóch księży rozmawia o celibacie. Jeden mówi:
- Słyszałeś, że Watykan rozważa możliwość zniesienia celibatu?
- Tak, ale my już tego nie doczekamy.
- Ale może nasze dzieci...

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Facet wchodzi na wagę i mocno wciąga brzuch. Rozbawiona żona tym widokiem pyta:
- Myślisz, że to Ci w czymś pomoże?
- Oczywiście - odpowiada mąż - muszę jakoś zobaczyć cyferki.

Zobacz cały dowcip

Kobiety z nadwagą cieszące się dużym biustem są jak bezrobotni cieszący się wolnym czasem.

Zobacz cały dowcip

*Kobieta dzwoni do mechanika*
- Dzień dobry. Chciałam się umówić na przegląd auta.
- Dobrze, ale jaki to samochód?
- Mój.
- A marka?
- A Marek ma swoje.

Zobacz cały dowcip