- Musisz mi dać połowę czekolady - stwierdza brat.
- Ale dlaczego? - protestuje młodsza siostra.
- Bo gdybym cię nie uderzył, to mama by ci jej nie kupiła.
- Panie dyrektorze, czy mógłbym otrzymać dzień urlopu, aby pomóc teściowej przy przeprowadzce?
- Wykluczone!
- Bardzo dziękuje, wiedziałem, że mogę na pana liczyć.
Stara wdowa i wdowiec spotykają się od pięciu lat. Facet w końcu zdecydował się jej oświadczyć. Kobieta szybko odpowiedziała: "Tak". Następnego ranka facet się budzi, ale nie pamięta, co odpowiedziała! Zastanawia się:
- Była uszczęśliwiona? Chyba tak. Nie. Wyśmiała mnie.
Po godzinie daremnych prób przypomnienia sobie, jak to było, dzwoni do niej. Zawstydzony przyznaje, że nie pamięta jej odpowiedzi na propozycję małżeństwa.
- Och - odpowiedziała - Tak się cieszę, że dzwonisz. Pamiętałam, że powiedziałam "tak", ale zapomniałam komu...
Rosyjski dowódca oddziału zebrał swoich żołnierzy i mówi:
- Jutro jedziemy na ćwiczenia. Nie zmieścimy się wszyscy do autobusu, więc zostanie do niego podłączona przyczepa. Zbiórka jest o 8:00, autobus odjeżdża o 8:20. Są pytania?
- O której odjeżdża przyczepa?
Moi kumple i ja zrobiliśmy kiedyś taki dowcip na uczelni że aż przyjechała policja.
- No dobra panowie, dla każdego z czterech po stówie mandatu
Próbowałem ich ubłagać, że to tylko wygłupy że żartowaliśmy. I prawie ich ubłagałem. Tylko powiedziałem o jedno zdanie za dużo, mianowicie:
- Panowie na pewno też kiedyś studiowali
Dostaliśmy po 2 stówy mandatu
- Pospiesz się, rząd sprzedaje węgiel który kupił za granicą!
- Spokojnie, nie pali się...
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2022, 17:13
Jeżdże ci po dowcipach wariacie
Odpisz
17 stycznia 2022, 06:48
@Dziwak: okej, śmiechłem po tego się nie spodziewałem
Odpisz
29 września 2022, 22:01
@Dziwak: Rel
Odpisz
18 czerwca 2021, 23:45
Nosz, mogłem napisać "Dwóch znajomych" ale już za późno. Miejmy nadzieję że się przyjmie
Odpisz
19 czerwca 2021, 20:27
@Oliwier256: I tak będzie się kisić z rok w poczekalni
Odpisz
19 czerwca 2021, 20:34
racja. Niestety
Odpisz
22 września 2021, 07:45
o, admin poprawił czyli przejdzie
Odpisz
16 grudnia 2021, 07:20
@Oliwier256: no i przeszło
Odpisz
21 grudnia 2021, 15:25
@Oliwier256: jedyne pół roku
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2021, 22:04
Była kiedyś taką scenka w satyrycznym "Za chwilę dalszy ciąg programu"
Odpisz
16 grudnia 2021, 19:23
Mogę się założyć że było coś bardzo podobnego
Odpisz
16 grudnia 2021, 19:25
@Paciok321: nawet znalazłem: https://dowcipy.jeja.pl/2477,rozmowa-dwoch-polakow-przed.html
Odpisz
16 grudnia 2021, 23:01
@Paciok321: taki urok dowcipów
Odpisz
19 czerwca 2021, 12:24
Masz like ode mnie
Odpisz