Poranna odprawa w Ministerstwie Obrony Narodowej.
- Melduję, panie ministrze, że w czasie ćwiczeń Wojsk Obrony Terytorialnej zginęły ortaliony żołnierzy - zameldował głównodowodzący.
- O Boże! - wykrzyknął minister i skrył twarz w dłoniach.
Milczał dłuższą chwilę, wreszcie ukazał oblicze o czole pooranym troską, spojrzał na dowódcę Wojsk Obrony Terytorialnej i zapytał:
- Ile to jest ortalion?
Jeden student pyta drugiego:
- Gdzie idziesz?
- Na wódkę.
- No dobra, namówiłeś mnie.
Mąż zamawia tort urodzinowy dla żony:
- Ile świeczek? - pyta ekspedientka.
- 25, jak zwykle.
Widziałem dwóch walczących niewidomych. Krzyknąłem:
- Stawiam stówę na tego z nożem!
Rozbiegli się.
Żeby rozweselić spiętego pacjenta, dentysta mówi:
- Zakładam lateksowe rękawiczki, które Chińczyk robi w ten sposób, że moczy ręce w lateksie, a potem je suszy.
Pacjent nie reaguje. Po pewnym czasie pacjenta zaczyna obłędnie się śmiać.
- Tak rozbawił pana mój dowcip o rękawiczkach?
- Nie. Ale przypomniałem sobie jak Chińczyk robi prezerwatywy.
- Panie Leonardzie, co pan robił w laboratorium z trzema asystentkami?
- Nic...
- To dlaczego ten królik patrzy na pana z takim szacunkiem?
Komentarze
Odśwież21 listopada 2021, 08:33
No dobra, dawaj
Odpisz
21 listopada 2021, 09:11
@sztywny_kij: Hej chcesz usłyszeć dowcip o Alzheimerze?
Odpisz
21 listopada 2021, 09:13
@Czaderek07: No dobra dawaj
Odpisz
21 listopada 2021, 09:14
@sztywny_kij: Hej chcesz usłyszeć dowcip o Alzheimerze?
Odpisz
21 listopada 2021, 09:14
@Czaderek07: No dobra dawaj
Odpisz
21 listopada 2021, 09:22
@sztywny_kij: Hej chcesz usłyszeć dowcip o Alzheimerze?
Odpisz
21 listopada 2021, 09:28
@Czaderek07: No dobra dawaj
Odpisz
21 listopada 2021, 09:29
@sztywny_kij: Hej chcesz usłyszeć dowcip o Alzheimerze?
Odpisz
21 listopada 2021, 09:30
@Czaderek07: No dobra dawaj
Odpisz
21 listopada 2021, 09:30
@sztywny_kij: Hej chcesz usłyszeć dowcip o Alzheimerze?
Odpisz
21 listopada 2021, 09:31
@Czaderek07: No dobra dawaj
Odpisz
21 listopada 2021, 09:33
@sztywny_kij: Hej chcesz usłyszeć dowcip o Alzheimerze?
Odpisz
21 listopada 2021, 10:24
@Czaderek07: No dobra dawaj
Odpisz
21 listopada 2021, 10:24
@pawlox123: Hej chcesz usłyszeć dowcip o Alzheimerze?
Odpisz
21 listopada 2021, 10:25
@Czaderek07: No dobra dawaj
Odpisz
22 listopada 2021, 20:34
@pawlox123: Hej chcesz usłyszeć dowcip o Alzheimerze?
Odpisz
22 listopada 2021, 20:51
@DeMajkel: No dobra dawaj
Odpisz
23 listopada 2021, 09:42
@pawlox123: Hej chcesz usłyszeć dowcip o Alzheimerze?
Odpisz
23 listopada 2021, 13:49
@Frostburn164: No do... czekaj , co ja miałem powiedzieć ?
Odpisz
24 listopada 2021, 13:36
@pawlox123: jakoś nie łapię
Odpisz
26 listopada 2021, 20:44
@pawlox123: Ale co mam Ci dać?
Odpisz
27 listopada 2021, 05:28
@lukeniu666: ale o czym gadaliśmy?
Odpisz
5 grudnia 2021, 21:55
@DeMajkel: Ktoś ty?
Odpisz
8 grudnia 2021, 07:39
@pawlox123: O! Amnezja w sprayu!
No dobra dawaj
Odpisz
14 lipca 2022, 19:04
@mafiabenio: hej! Chcesz usłyszeć dowcip o alzheimerze?
Odpisz
14 lipca 2022, 19:27
@szczota2137: Nooo... Dobra, dawaj.
Odpisz
14 lipca 2022, 19:28
@mafiabenio: Hej, chcesz usłyszeć dowcip o Alzhaimerze?
Odpisz
14 lipca 2022, 19:29
@Czaderek07: Oo! Amnezja w sprayu!
*dźwięki psikania*
No dobra dawaj
Odpisz
14 lipca 2022, 19:30
@mafiabenio: Hej, chcesz usłyszeć dowcip o Alzheimerze?
Odpisz
14 lipca 2022, 19:31
@mafiabenio: Oo, amnez...
Zaraz zaraz, czy to jest pętla?
No dobra, dawaj
Odpisz
14 lipca 2022, 20:43
@mafiabenio: chcesz usłyszeć dowcip o alzheimerze?
Odpisz
14 lipca 2022, 21:04
@szczota2137: eeem... Chwileczkę, nie pamiętam co przed chwilą powiedziałeś, możesz powtórzyć młody?
Odpisz
14 lipca 2022, 23:00
@mafiabenio: hej! Chcesz usłyszeć dowcip o alzheimerze?
Odpisz
14 lipca 2022, 23:58
@szczota2137: Hah, mocne... a ten o Alzheimerze słyszeliście?
Odpisz
15 lipca 2022, 00:49
@IkarAviator: nie, dawaj!
Odpisz
15 lipca 2022, 02:27
@szczota2137: co dawać?
Odpisz
15 lipca 2022, 10:32
@IkarAviator: sam już nie wiem.....
Odpisz
15 lipca 2022, 14:40
@szczota2137: to co mnie zaczepiasz. Pytał się ktoś ciebie o coś?
Ja nie wiem, co teraz z tymi ludźmi. Nic tylko zaczepiają i „proszę stąd zejść”, „kto w takim razie prowadzi autobus”, „co pan robi w moim domu w środku nocy”... ludzie, zajmijcie się własnymi problemami
Odpisz
15 lipca 2022, 15:25
@IkarAviator: tak, niewdzięczna ta dzisiejsza młodzież......
Odpisz
17 lipca 2022, 00:52
@szczota2137: O czym my gadaliśmy?
Odpisz
17 lipca 2022, 07:38
@pawlox123: Chyba o jakimś alzhaimerze. Ciężki temat do zapamiętania.
Odpisz
17 lipca 2022, 16:53
@mafiabenio: czemu trzymasz amnezję w sprayu w butelce po ketchupie?
Odpisz
15 grudnia 2021, 20:15
XD
Odpisz
12 grudnia 2021, 17:19
xd
...
..
.
l.ol
Odpisz
8 grudnia 2021, 09:21
jakoś nie łapię
Odpisz
5 grudnia 2021, 23:10
jakoś nie łapię
Odpisz