- Musisz mi dać połowę czekolady - stwierdza brat.
- Ale dlaczego? - protestuje młodsza siostra.
- Bo gdybym cię nie uderzył, to mama by ci jej nie kupiła.
- Panie dyrektorze, czy mógłbym otrzymać dzień urlopu, aby pomóc teściowej przy przeprowadzce?
- Wykluczone!
- Bardzo dziękuje, wiedziałem, że mogę na pana liczyć.
Stara wdowa i wdowiec spotykają się od pięciu lat. Facet w końcu zdecydował się jej oświadczyć. Kobieta szybko odpowiedziała: "Tak". Następnego ranka facet się budzi, ale nie pamięta, co odpowiedziała! Zastanawia się:
- Była uszczęśliwiona? Chyba tak. Nie. Wyśmiała mnie.
Po godzinie daremnych prób przypomnienia sobie, jak to było, dzwoni do niej. Zawstydzony przyznaje, że nie pamięta jej odpowiedzi na propozycję małżeństwa.
- Och - odpowiedziała - Tak się cieszę, że dzwonisz. Pamiętałam, że powiedziałam "tak", ale zapomniałam komu...
Rosyjski dowódca oddziału zebrał swoich żołnierzy i mówi:
- Jutro jedziemy na ćwiczenia. Nie zmieścimy się wszyscy do autobusu, więc zostanie do niego podłączona przyczepa. Zbiórka jest o 8:00, autobus odjeżdża o 8:20. Są pytania?
- O której odjeżdża przyczepa?
Moi kumple i ja zrobiliśmy kiedyś taki dowcip na uczelni że aż przyjechała policja.
- No dobra panowie, dla każdego z czterech po stówie mandatu
Próbowałem ich ubłagać, że to tylko wygłupy że żartowaliśmy. I prawie ich ubłagałem. Tylko powiedziałem o jedno zdanie za dużo, mianowicie:
- Panowie na pewno też kiedyś studiowali
Dostaliśmy po 2 stówy mandatu
- Pospiesz się, rząd sprzedaje węgiel który kupił za granicą!
- Spokojnie, nie pali się...
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2022, 15:23
oddawaj mocz na siedząco, nie trzeba dziękować
Odpisz
2 stycznia 2022, 21:55
@DeMajkel: Tak robią baby. Lepiej w spodnie
Odpisz
27 stycznia 2022, 22:01
@patrolowy__: albo lepiej wisząc do góry nogami
Odpisz
27 stycznia 2022, 22:12
@MaciejTor: na "batmana"
Odpisz
8 stycznia 2022, 04:47
Jak zapisał koszulę?
Odpisz
27 stycznia 2022, 22:11
@malinowy_kot: długopisem
Odpisz
10 stycznia 2022, 02:29
Te błędy bolą w oczy
Odpisz
12 czerwca 2021, 14:14
Złoto. Prawie się wydarłem na pół miasta
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2022, 18:40
@adm1271: odpadł Ci? Wydziera się raczej z bólu
Odpisz