Chłopczyk obserwuje jak jego mama nakłada sobie maseczkę.
- Mamo, a po co tym się smarujesz?
- Żeby być ładna.
Po pewnym czasie mama zmywa maseczkę.
- Co, poddałaś się?
Konduktor do pijaka:
- Bilet proszę!
- Nieee maammm!
- To płaci pan mandat!
- Nie mammm pieeeniędzy!
- A na wódkę Pan miał?
- Koooleeega mnie ugooościł!
- A na podróż to już nie dał?- z sarkazmem pyta konduktor
Na to pijak wyciągając flaszkę zza pazuchy:
- Jak to nie dał???!!
Trwa rewolucja. Przychodzi faks z Moskwy:
"Możemy uznać waszą rewolucję ale musicie dać nam Kijów i Lwów.
W sztabie Juszczenki chwilowa konsternacja. Jednak za chwilę pada odpowiedź:
"Ok. Kijów możemy wam dać. Lwów musicie sobie jednak sami nałapać."
Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".
Mąż z żoną w kuchni. Za ścianą słychać krzyk sąsiada:
- Cholera jasna, pieprzone ciamajdy, ruszać się! Nie po to tyle zarabiacie!!!
Mąż raptem doznaje olśnienia:
- Rany boskie - mecz! Zapomniałem!
Jezus wbiega na jezioro, rzuca się z wyciągniętymi rękami, robi piękny ślizg. Potem wstaje, podskakuje z przytupem. Wreszcie zwraca się ku niebu i woła: Tato! wyłącz to na chwilę, chcę się tylko wykąpać!
Komentarze
Odśwież11 lipca 2021, 21:49
Chodzmy szybko do domu,hot dogi pizza i hamburgery stygną
Odpisz
12 marca 2021, 08:50
Żyjemy w społeczeństwie pełnym angielskich imion 😟
Odpisz
12 marca 2021, 11:10
@czlowiekjasiolec: To wiele mówi o naszym społeczeństwie 😭
Odpisz
19 marca 2021, 13:44
niestety
Odpisz
16 maja 2021, 09:23
jest tyle pięknych Polskich imion np. Rafał, Stefan, Wacek, Bronisław, Mirosław itp
Odpisz
29 maja 2021, 12:49
@Ciastekzeshreka: Rafał- bardzo polskie imię
Odpisz
29 maja 2021, 13:13
@Dark43Hunter: oj tam oj tam
Odpisz
31 maja 2021, 06:53
@Ciastekzeshreka: Dobromir, Gniewomir, Bożydar
Odpisz
1 czerwca 2021, 08:49
@Ciastekzeshreka: tobie powinni dać na imię Wacek ...ju
Odpisz
9 czerwca 2021, 15:36
@Dark43Hunter: rafaello
Odpisz
25 czerwca 2021, 10:57
@Ciastekzeshreka: Jest jeszcze mieczysław
Odpisz
23 czerwca 2021, 17:41
Znałem Dżesike i uważam że to bardzo ładne imie
Odpisz