Idzie Jasio z babcią ulicą, Jasio zauważa 10 zł i mówi do babci:
- Babciu, Babciu tam leży 10 zł!!!!
A babcia na to:
- Co leży niech leży...
Idą dalej a Jasio zauważa 50 zł i mówi szybko do babci:
- Babciu, spójrz, tam leży 50 zł!!!
A babcia znów na to:
- Jasiu, co leży niech leży...
Idą, idą a Jasio zauważa 200 zł i szybciutko mówi do babci:
- Babciu, babciu, patrz tam dalej leży 200 zł!!!
A babcia ponownie mówi:
- Co leży niech leży...
Idą, idą, a nagle babcia potknęła się o kamień, przewróciła się i mówi szybko do Jasia:
- Jasiu, Jasiu pomóż mi szybko!!!
A Jasio na to:
- Babciu, co leży niech leży!!!
Jak informatyk wywiesza pranie?
Na linkach.
Blondynka siedzi z koleżanką w domu. Nagle dzwoni telefon. Dziewczyna rozmawia przez chwilę, a po odłożeniu słuchawki zaczyna histerycznie płakać.
- Kto to dzwonił? Co się stało? - pyta koleżanka.
- Mama dzwoniła, zmarł mój ojciec... - ryczy blondynka.
Po chwili znów dzwoni telefon. Po rozmowie blondynka zanosi się płaczem powtórnie.
- Dzwonił mój brat, jego ojciec też nie żyje...
Przychodzi szef fabryki i zaczyna krzyczeć na swoich pracowników:
- Wszytko, co tutaj produkujemy, jest do dupy! Oczywiście oprócz naszego produktu przewodniego, czyli papieru toaletowego, który do dupy akurat się nie nadaje!
Trzech chłopców przechwala się czyj wujek jest lepszy.
Pierwszy mówi:
- Mój wujek jest biskupem i każdy mówi Wasza Ekscelencjo!
Na to drugi:
- A mój jest kardynałem i każdy mówi Wasza Eminencjo!
A trzeci chłopiec mówi:
- Mój waży 200 kilo i każdy mówi: O Boże!
Dyrektor ZOO do pracownika:
- Jak to Panu żółw uciekł??
- Paaaaaanieee tooooo byyyyylł moooommeeeennnnt.
Policja, przypadkowo, na terenie posesji znalazła 32 laptopy, 7 lodówek, 8 odkurzaczy,, 15 kuchenek i wiele innej elektroniki z magazynów Media Expert. Okazało się, że miaszka tam Marian i Barbara.
Komentarze
Odśwież29 marca 2018, 11:38
Stare i było
Odpisz
29 marca 2018, 08:53
BEKA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
22 marca 2018, 10:59
revenge HUEHUEHUE
Odpisz
17 stycznia 2018, 20:05
Bylo i stare
Odpisz
22 czerwca 2017, 17:14
to już stare trochę ; /
Odpisz
2 czerwca 2017, 21:24
Znam to.
Odpisz
2 czerwca 2017, 19:23
prawilnie
Odpisz
2 czerwca 2017, 17:24
Ale ch*jowe
Odpisz
2 czerwca 2017, 12:37
dobre, ale stare :/
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2017, 14:23
stare jak babcia jasia xd
Odpisz
2 czerwca 2017, 18:49
heh :D
Odpisz
3 czerwca 2017, 14:34
:D
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2017, 15:03
Ale cham z tego jaśka
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:16
stare! ten kawał ma chyba z 10 lat w przedszkolu go słyszałem
Odpisz
26 listopada 2016, 12:03
Powątpiewam.
Odpisz
26 listopada 2016, 14:13
teraz to 11 lat temu,bo w lokalizacji:przedszkole, pojawił się
Odpisz