- Mamo, a kto to jest ten pan?
- Święty Mikołaj.
- A co on robi?
- Raz w roku daje ludziom odrobinę szczęścia.
- A kto to jest ta pani?
- To Wiosna.
- A co ona robi?
- Raz w roku daje ludziom nadzieję.
- A kto to jest ten pan?
- Kaczyński.
- A co on robi?
- W pozostałe dni roku odbiera ludziom to co tamci dali.
Gdybym dostawał złotówkę za każdą kobietę, której się nie podobam, w końcu zacząłbym się podobać kobietom.
Żona do męża;
- I rozsypałeś sól, będzie kłótnia.
- Może się obejdzie bez...
- O nie, już się nastawiłam!
Przychodzi facet z sanepidu na kontrolę do szpitala psychiatrycznego, a tam wszyscy z kierownicami biegają. Idzie więc do odrynatora i pyta:
- Co się stało, że tam wszyscy z kierownicami biegają?
Ordynator wyjmuje z szuflady kierownicę i mówi:
- Jedziemy sprawdzić!
Rozmawiają Amerykanin, Niemiec i Rosjanin o tym, który materiał jest najmocniejszy.
Amerykanin: Złoto, bo za złoto można wszystko kupić.
Niemiec: Stal bo można zrobić broń i zdobyć złoto.
Rosjanin milczy.
- A u was Sasza jaki materiał jest najmocniejszy?
- U nas? Guma.
- Jak to guma?
- Gdy budowaliśmy Polakom Pałac Kultury i Wania spadł z 30 piętra, to z Wani nic nie zostało, a ja do dziś chodzę w jego gumiakach.
Po usłyszeniu, że jeden z pacjentów szpitala psychiatrycznego uratował innego przed próbą samobójczą, wyciągając go z wanny, dyrektor szpitala przejrzał akta ratownika i wezwał go do swojego gabinetu.
- Twoje akta i Twoje bohaterskie zachowanie wskazują, że jesteś gotowy do powrotu do domu. Przykro mi tylko, że człowiek, którego uratowałeś później skończył ze sobą na gałęzi.
- Och, on się nie zabił, powiesiłem go do wyschnięcia.
Rozmowa telefoniczna dwóch kolegów stolarzy:
- Cześć, co robisz?
- Krzesło dla teściowej.
- A dużo Ci jeszcze zostało do zrobienia? Może na flaszkę wpadniesz?
- Ok. Nie ma problemu. Podłączę tylko przewody i jestem...
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2021, 06:19
Pan Bóg ogłosił koniec świata za dwa tygodnie. Zapowiedział to trzem przywódcom: Bidenowi, Putinowi i Kaczyńskiemu. Mają to ogłosić swoim krajom.
Biden mówi:
- Mam dla was dobrą i złą wiadomość. Dobra - Bóg istnieje, zła - będzie koniec Świata.
Putin:
- Mam dla was dwie złe wiadomości. Pierwsza, to że Bóg istnieje, druga, że za dwa tygodnie będzie koniec świata.
Kaczyński:
- Mam dla was dwie dobre wiadomości. Pierwsza to, że Bóg istnieje.
Druga, iż PiS będzie rządził do końca świata.
Dowcip Jacka Witka z Konfederacji.
Odpisz
3 lutego 2021, 15:37
@celeberc: Pis potrafi wyciągnąć z wszystkiego cos pozytywnego (nie dla nas)
Odpisz
13 stycznia 2021, 20:01
Przychodzi Rostowski do domu publicznego kompletnie pijany i krzyczy - Ja tak chce, jak jeszcze żaden facet nie chciał ! Dziewczyny sie przeraziły i na gore poszła z nim włascicielka. Po minucie Rostowski wylatuje na kopniakach
- To jak on chciał ? - pytaja przerazone dziewczyny
- Jak on chciał ? - woła wściekła właścicielka - Na kredyt !!!!!!!!!!
Odpisz
13 lipca 2020, 05:39
Premiera.
Odpisz
9 stycznia 2021, 17:34
@miladyzgaga: co premiera?
Odpisz
9 stycznia 2021, 22:33
@bello_bello: *kropka*
Odpisz