Naprawdę nie mogę znieść, kiedy bezdomni potrząsają przede mną kubkami z pieniędzmi. Czy oni naprawdę muszą się przechwalać, że mają więcej gotówki ode mnie?
Stirlitz szedł ulicami Berlina, coś jednak zdradzało w nim szpiega: może czapka-uszanka, może walonki, a może ciągnący się za nim spadochron?
Po skończonej mowie do Narodów Zjednoczonych Irański Ambasador zszedł z mównicy i udał się w kierunku holu, gdzie spotkał prezydenta Busha. Uścisnęli sobie dłonie. Idąc jeden obok drugiego Irański Ambasador powiedział:
- "Wiesz, mam jedno pytanie na temat tego co widziałem w Ameryce".
Prezydent Bush:
- "Pytaj, jeśli będzie coś w czym będę mógł Ci pomóc, na pewno to zrobię".
Irański Ambasador wyszeptał:
- "Mój syn ogląda taki serial 'Star Trek' i jest tam Chekhov, który jest Rosjaninem, Scotty, który jest Szkotem i Sulu, który jest Chińczykiem, ale nie ma Arabów. Mój syn jest bardzo zmartwiony i nie rozumie dlaczego nie ma żadnych Irańczyków w Star Treku."
Prezydent Bush zaśmiał się, pochylił się w kierunku Irańskiego Ambasadora i wyszeptał:
- "Ponieważ serial ma miejsce w przyszłości".
Mąż mówi do żony:
- Zdejmij majtki, bo zaraz przyjdzie hydraulik.
- A co, nie mamy już pieniędzy?
- Z kaloryfera k***a zdejmij!
Klasa maturalna, lekcja języka polskiego. Nauczycielka rozdaje uczniom kartki i mówi:
- Dzisiaj napiszecie wypracowanie na temat "Sytuacja gospodarcza w naszym kraju". Tym słabszym z ortografii odrazu przypominam, że ch*jowa pisze się przez u otwarte...
Żyjesz pełnią życia, cieszysz się przygodami, śpiewasz, tańczysz w deszczu, radujesz się każdą chwilą, po czym dowiadujesz się, że to jest alkoholizm...
Komentarze
Odśwież13 marca 2022, 20:08
Rel
Odpisz
21 lutego 2022, 11:44
zły barnie
Odpisz
20 marca 2020, 00:20
jest to dowcip pokroju:
Co jest duże, czarne i okrągłe?
odp: Kula armatnia
Odpisz
14 marca 2020, 23:56
A ten stół z kijami jest?
Odpisz
11 marca 2020, 09:54
A nie Shrek?
Odpisz
23 lutego 2020, 15:45
Kermit, Arbuz, strzałka w górę. Ogólnie to wszystko co jest zielone
Odpisz
1 marca 2020, 01:47
@AlMalina: Liść...?
Odpisz
6 marca 2020, 13:53
@Hello_pati: liście? Na drzewie? W jakim bajkowym świecie ty żyjesz
Odpisz
23 lutego 2020, 11:04
10kg plutonu
Odpisz
7 listopada 2019, 19:21
Shrek
Odpisz
9 listopada 2019, 11:43
usiądź mi na mordzie
Odpisz
14 listopada 2019, 07:56
@UZMAjejownik: mm szrekunie
Odpisz