Właściciel cyrku poszedł do baru, a tam wszyscy skupili się przy stole, gdzie odbywało się małe przedstawienie. Na stole stał przewrócony do góry dnem garnek, a na nim tańczyła kaczka. Właściciel cyrku był tak zachwycony, że postanowił kupić kaczkę od jej właściciela. Po pewnym czasie pertraktacji ustalili kwotę 10 tys. dolarów za kaczkę i garnek. Trzy dni później wraca wściekły właściciel cyrku:
- Twoja kaczka to oszustwo! Postawiłem ją na garnku przed całą publicznością, a ona nawet nie zrobiła jednego kroku!
- No - rzekł właściciel kaczki - a pamiętałeś, żeby zapalić świeczkę pod garnkiem?
Ojciec prowadzi syna do toalety:
- O człowieku można się dużo dowiedzieć, znając to co czyta w toalecie. Popatrz, ja już trzeci raz przeczytałem "Tożsamość Bourne'a", mama "Wojnę i pokój", dziadek "Trylogię". A ty co czytasz, jakieś głupie dowcipy z gazetek reklamowych. O czym to świadczy?!
- Tylko o tym, że zaparcia trzeba leczyć, a nie chwalić się nimi...
Obiad świąteczny, cała rodzina przy stole, mąż mówi do żony:
- Mówiłaś, że zrobisz dzisiaj indyka?
Żona podnosi głowę patrząc na sufit i mówi:
- Gulgulgulgul...
Zagadka programistów:
Mariuszek dostał 5 jabłek. 3 jabłka zjadł.
Pytanie: Ile jabłek zostało Mariuszkowi?
Myślicie, że 2?
Guzik prawda! Nie wiadomo przecież, ile jabłek miał Mariuszek, zanim dostał 5 jabłek.
Morał: Zawsze zerujcie zmienne!
U mechanika:
- Będzie Pani potrzebowała nową skrzynię biegów.
- A co to skrzynia biegów?
- I to nie jedną...
Facet wchodzi na wagę i mocno wciąga brzuch. Rozbawiona żona tym widokiem pyta:
- Myślisz, że to Ci w czymś pomoże?
- Oczywiście - odpowiada mąż - muszę jakoś zobaczyć cyferki.
Jezus wbiega na jezioro, rzuca się z wyciągniętymi rękami, robi piękny ślizg. Potem wstaje, podskakuje z przytupem. Wreszcie zwraca się ku niebu i woła: Tato! wyłącz to na chwilę, chcę się tylko wykąpać!
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2019, 19:47
Opie ... Zgasłaby ale dowcip przedni
Odpisz
25 sierpnia 2019, 00:57
@janektoziomal: Chyba że garnek miałby dziurki z tyłu. Albo nierówne krawędzie.
Odpisz
25 sierpnia 2019, 01:32
raczej i tak by zgasła ale trzeba sprawdzić wsm
Odpisz
25 sierpnia 2019, 01:42
@janektoziomal: Chyba wystarczy jakikolwiek dopływ tlenu, chociaż płomień będzie słabszy... Sprawdzę jak będę miał warunki, bo ostatnio przy zabawie ogniem spaliłem swoje świadectwo.
Odpisz
25 sierpnia 2019, 02:38
hahah i to się szanuje
Odpisz
26 listopada 2019, 00:12
Co do tego mają nie równe krawędzie?
Odpisz
26 listopada 2019, 06:58
dostęp tlenu do ognia
Odpisz
26 listopada 2019, 12:36
Wtedy jest trochę miejsca żeby tlen wpadał.
Odpisz
5 maja 2022, 08:38
albo nierówny stół
Odpisz