Mając nadzieję na bezpłatną poradę lekarską, Szkot zaczepił na ulicy lekarza, też rodem ze Szkocji.
- Panie doktorze, co pan robi, kiedy ma pan katar?
- Kicham - brzmiała odpowiedź.
Telefon na pogotowie:
- Dzień dobry. Moja żona będzie rodzić. Co robić?
- Czy to jej pierwsze dziecko?
- Nie, to ja. Jej mąż.
Kumpel mówi do kumpla w knajpie:
- Doprawdy, nie rozumiem tego! Wystarczy jeden malutki drink, żebym się upił.
- Serio?! Tylko jeden?! - dziwi się kumpel.
- Tak. I to zwykle ósmy...
Moi kumple i ja zrobiliśmy kiedyś taki dowcip na uczelni że aż przyjechała policja.
- No dobra panowie, dla każdego z czterech po stówie mandatu
Próbowałem ich ubłagać, że to tylko wygłupy że żartowaliśmy. I prawie ich ubłagałem. Tylko powiedziałem o jedno zdanie za dużo, mianowicie:
- Panowie na pewno też kiedyś studiowali
Dostaliśmy po 2 stówy mandatu
- Podobno Janek zginął w pożarze leśniczówki?
- Zawsze chciał być zapalonym myśliwym.
- Panie Leonardzie, co pan robił w laboratorium z trzema asystentkami?
- Nic...
- To dlaczego ten królik patrzy na pana z takim szacunkiem?
Komentarze
Odśwież5 stycznia, 02:00
Buzię to może mieć dziecko, a łone to majom pysk, japę albo ryja.
(I tak z resztą majom ssawkę)
Odpisz
4 sierpnia 2024, 00:30
Buzi, buzi... buzię (twarz) to ma dziecko. Dlaczego nie powie: usta. A poza tym, to muchy nie mają, tylko mają ssawkę. (Wyrzygują kwas trawienny na ofiarę i wciągają powstałą zupę... błeeee )
Odpisz
19 czerwca 2024, 12:30
Buzi, buzi. A dlaczego ludzie nie mówią "ust". Buzie mają dzieci! A poza tym to muchy nie mają ust tylko ssawkę.
Odpisz
1 sierpnia 2019, 01:50
To ja do memów jednak wróce
Odpisz
1 sierpnia 2019, 22:36
@wiesiug: Tak, to zła dzielnica...
Odpisz
31 lipca 2019, 11:13
Zamiast gówinko powinno byc gówno a buzi na mordy a śmierdziało na je**ło i było by git
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2019, 00:41
@PanNiedzwiadek: A zamiast PanNiedźwiadek, pan KTÓRY PRZEKLINA BO JEST COOL SWAG SKRRT
Odpisz