Siedzi Szkot i płacze. Przechodzi obok jego sąsiad i pyta się:
- Czemu płaczesz?
- A bo mi się ząb w grzebieniu złamał.
- I to taki wielki powód do płaczu?
- To już był ostatni...
W samolocie do Chicago tuż po starcie blondynka przesiada się z klasy ekonomicznej do klasy biznes. Podchodzi do niej stewardessa.
- Czy mogę zobaczyć pani bilet?
Blondynka pokazuje bilet. Stewardessa:
- Niestety, pani bilet nie jest ważny w tej klasie, musi pani wrócić do klasy ekonomicznej.
Blondynka na to:
- Jestem piękną blondynką i będę tu siedzieć, aż dolecimy do Chicago!
Stewardessa poszła po pomoc do drugiego pilota.
Pilot przyszedł i mówi:
- Niestety, muszę panią poprosić o powrót do klasy ekonomicznej.
- Jestem piękną blondynką i będę tu siedzieć, aż dolecimy do Chicago!
Pilot wraca do kabiny i skarży się głównemu pilotowi.
Ten mówi:
- Poczekaj, moja żona jest blondynką, wiem jak z nimi rozmawiać.
Pilot udaję się do blondynki, szepce jej coś na ucho, po czym ona zabiera torebkę i wraca do klasy ekonomicznej.
Drugi pilot nie może się nadziwić:
- Jak ty to zrobiłeś
- To proste, powiedziałem jej, że klasa biznesowa nie leci do Chicago.
Wyniosłem śmieci, wyprowadziłem psa, ugotowałem obiad, posprzątałem. Wszystko na próżno! Dziś boli ją głowa.
Uwielbiam trzy rzeczy: jeść dzieci i nie używać przecinków.
Rozmawia urzędniczka z urzędnikiem:
(biurwa z biurwem)
- Ja zaczynam pracować dopiero po trzeciej kawie.
- A ile ich dziennie pijesz?
- Dwie.
Jasiu wraca z podwórka. Mama od razu robi mu wymówki:
- Jasiu wyglądasz jak prosie. Wiesz przynajmniej co to jest prosię?”
Jasiu odpowiada:
- Wiem mamusiu, dziecko świni.
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2019, 23:47
Mógłaby jakaś dobra duszyczka wytłumczyć bo nie zrozumialem, próbowałem wyjaśnienie znależć i wiem ze stirlitz to jakiś szpieg, ale to nie wszystko wyjaśnia
Odpisz
14 sierpnia 2019, 09:33
@Defcior: Mueler też był szpiegiem widocznie, zrozumiał przecież rosyjski.
Odpisz
14 sierpnia 2019, 15:07
rozumiesz angielski?
Odpisz
14 sierpnia 2019, 15:07
pewnie jesteś Brytyjskim szpiegiem albo Amerykańskim
Odpisz
14 sierpnia 2019, 16:21
@Felixprzezx: W niemieckim wojsku podczas II byłoby to jednak dość podejrzane, nie sądzisz?
Odpisz
16 sierpnia 2019, 03:29
Ok dziękuje :3
Odpisz