Dlaczego na plecy mówimy plecy,...

Dlaczego na plecy mówimy plecy, skoro mamy tylko jeden plec?

- Bo istnieją dziewczyny, które z przodu też mają plec.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Sylwanapl

7 stycznia 2020, 19:20

Ponieważ składają się z dwóch, równoległych części, wyznaczanych przez kręgosłup: Prawo-pleca i lewo-pleca

Avatar Iphonix

27 grudnia 2019, 23:40

Też dlatego, że gdyby ktoś by miał coś na plecach to byśmy mówili "Masz coś naplecie"

Avatar Polish_conqueror2000

19 grudnia 2019, 08:26

200IQ

Avatar darcus

17 grudnia 2019, 12:28

Takie są najlepsze <3

Avatar pan_kanappa

19 grudnia 2019, 07:17

@darcus: W sumie każdy ma inny gust ale ja się zgadzam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

- Kochanie, gdzie byłeś?
- Biegałem.
- A czemu koszulka sucha, a spodenki mokre?
- Nie dobiegłem.

Zobacz cały dowcip

W przerwie meczu piłki nożnej trener mówi do swoich graczy.
- Nie myślcie, że jestem przesądny, ale przy stanie 0:13 zaczynam wątpić w nasze zwycięstwo.

Zobacz cały dowcip

- Jak naukowo nazywa się strach przed utratą pracy?
- Kredyt hipoteczny.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Kobiety z nadwagą cieszące się dużym biustem są jak bezrobotni cieszący się wolnym czasem.

Zobacz cały dowcip

- Która godzina?
- Nie wiem, podaj mi trąbkę.
*zaczyna grać*
Ktoś krzyczy: Kto gra na trąbce o drugiej w nocy?!

Zobacz cały dowcip

Skąd wiadomo, że Koreańczycy lubią miód?

- Wybudowali Seul.

Zobacz cały dowcip