Pewnego dnia przybiegłem do Tomka. Po lunchu gadaliśmy i podzielił się ze mną sensacją.
- Marek - powiedział - Beata i ja rozwodzimy się.
Byłem zdumiony.
- Dlaczego? Co się stało?! Wyglądaliście na szczęśliwą parę!
- No cóż - powiedział - odkąd się pobraliśmy, żona próbowała mnie zmienić. Oduczyła mnie picia, palenia, powrotów w środku nocy. Nauczyła mnie, jak się elegancko ubierać, oglądać dobrą sztukę, wyrobić sobie gust kulinarny, muzyczny i robić zapasy w sklepie.
- I co, jesteś teraz zgorzkniały, bo tak bardzo cię zmieniła?
- Nie, nie jestem zgorzkniały. Teraz jestem tak dobry, że ona na mnie nie zasługuje.
Jasio ogląda w telewizji mecz. Nagle przychodzi dziadek.
- Kto gra? - pyta.
- Austria - Węgry - odpowiada Jasio.
Na to odzywa się dziadek:
- A z kim?
Środek nocy. Gliniarz zatrzymuje samochód:
- Wie pan, jakimi zakosami jedzie pański samochód?
- Panie władzo, przepraszam. Wypiłem pół litra...
- To jeszcze nie powód, żeby dawać żonie prowadzić!
- Trudno mi zdiagnozować konkretną przyczynę dolegliwości, ale myślę, że to wina nadużywania alkoholu.
- Dobrze Panie doktorze, przyjdę gdy będzie Pan trzeźwy.
Dyrektor ZOO do pracownika:
- Jak to Panu żółw uciekł??
- Paaaaaanieee tooooo byyyyylł moooommeeeennnnt.
- Panie doktorze, a to jest pewny zabieg?
- Proszę Pana robiliśmy to wiele razy, w końcu musi się udać!
Komentarze
Odśwież8 lipca 2019, 03:21
Nie wiem o co chodzi ale daję w górę bo dowcipy tak rzadko że aż szkoda minusować xD
Odpisz
8 lipca 2019, 03:44
@darcus: Serio? No dobra to lecimy... Chodzi o to że ojciec dostał lepe na ryj od matki (jego żony) za to że w jego aucie znalazła majtki które najprawdopodobniej dał synowi na "przejażdżkę" z koleżankami... Mam nadzieję że teraz już ogarniesz drogi padawanie jeja.
Odpisz
8 lipca 2019, 08:00
@PROrecker: Dzięki mistrzu. Nie spodziewałem się że będzie aż tak nieśmieszne.
Odpisz
8 lipca 2019, 23:23
@PROrecker: A to nie było tak, że syn wziął auto ojca, zaprosił tak koleżanki, one po wszystkim zapomniały majtek, te majtki znalazła żona i ojciec dostał w morde bo żona myślała, że stary ma kochanke?
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2019, 00:49
@Hababuk: Raczej o to chodzi
Odpisz
9 lipca 2019, 02:25
@Hababuk: właśnie o to chodzi. W sumie właśnie zinterpretowałeś to co napisałem, ale na szczęście poprawnie to zrobileś.
Odpisz
9 lipca 2019, 12:22
@darcus: Bo jesteś debilem.
Pozdrawiam ludzi z poczuciem humoru
Odpisz
27 sierpnia 2021, 20:11
@DawcaKrwi: Jak dla mnie swietny zart
Odpisz