Do mieszkania wchodzi bardzo śpiący sąsiad z pistoletem w dłoni i mówi do właściciela mieszkania:
- Sąsiedzie, kup gnata!
- Pogrzało cię?! Wchodzisz tak sobie do mnie do domu i jeszcze mi głowę zawracasz, jak próbuję coś zrobić, żeby dzieci przestały się drzeć i poszły spać?
- No właśnie ja w tym temacie...
W gimnazjum:
- Pani profesor, jak się pisze słowo "ciąża"?
- Ewa, już mówiłam, że dziś piszemy o Mickiewiczu, nie o wakacjach.
W górskiej chacie pod Gubałówką wielką uroczystość - Jan Gąsienica kończy sto lat. Zjechali się reporterzy, naczelnik miasta, wręczono medal i dyplom. Wszyscy, trzęsącego się ze starości pomarszczonego Gąsienicę, pytają jak dożył tak sędziwego wieku.
- Zwyczajnie, nie piłech, nie paliłech, za dziewkami nie goniłech...
W tym momencie przerywa mu straszny hałas.
- Nie przejmujta się - mówi Gąsienica - to tylko mój starszy brat, całą noc pił gorzałe, to mu się chce teraz za dupami ganiać.
Lewacy obiecali zlikwidować ubóstwo.
Prawicowcy obiecali zlikwidować biurokrację.
Odyn obiecał zlikwidować lodowych gigantów.
Widzisz jakichś lodowych gigantów?
Głosuj na Odyna!
Został Jasiu wezwany do sądu za rozwalenie domu sąsiadowi.
Sąd pyta sąsiada:
- Co się stało?
- Jasiu rozwalił mi chałupę.
- Nie, to nie prawda. - mówi Jasiu.
- No dobrze, co masz na swoją obronę Jasiu?
- Czołg w stodole.
Czym różni się upadek z ósmego piętra od upadku z parteru?
Przy upadku z ósmego piętra słychać:
Aaaaaaaaaaaaaaa ŁUP
A przy upadku z parteru:
ŁUP aaaaaaaaaaaa
- Jaki prezent dałeś żonie z okazji rocznicy ślubu?
- Kupiłem wycieczkę na Cypr.
- A jaki prezent ona dała Tobie?
- Pojechała.
Komentarze
Odśwież1 maja 2019, 20:28
Fajne
Odpisz
2 maja 2019, 22:04
@Karol123polska: fajnie że piszesz"fajne' ale po co bo to nic nie wnosi. Twój komentarz jest bezsensowny
Odpisz
18 maja 2019, 20:05
@Defcior: Lubię to, że w internecie zdanie innych zawsze jest szanowane :)
Odpisz
19 maja 2019, 00:16
@PotasBizmut: ja również :,D nie chodzi mi o to że ja to szanuje czy nie tyle że: może to zachować dla siebie ewentualnie powiedzieć koledze/koleżance ; nie zawracać innym dupy bo ja będąc na telefonie wiem że ktoś napisał do czegoś komwntarz ale jeśli nie wejde w to to nie bede wiedział jaki a że mam telefon jakiś z playa najtańszy to szybko mi się to nie laduje i wkurza mnie to jak czekam tylko po to żeby przeczytać "fajne" albo "xD"
Odpisz
16 października 2020, 08:08
@Defcior: to po co są komentarze, jak nie po to żeby komentować
Odpisz