- Słyszałem, ze chcesz wyjechać z Polski na stałe.
- Tak, z dwóch powodów.
- Jakich?
- Pierwszy jest taki, że ostatnio w wyborach wygrała prawica.
- Nie martw się. Teraz prawica porządzi, ale za cztery lata znów do
władzy dojdzie lewica.
- I to jest właśnie ten drugi powód.
Żona mówi do męża przy śniadaniu:
- Założę się, że nie wiesz, jaki dziś jest dzień.
- Ależ wiem, kochanie - odpowiada spokojnie mąż.
Następnie małżonek wychodzi do pracy, a po jakimś czasie kurier przynosi żonie wielki bukiet czerwonych róż. Po godzinie kurier doręcza ogromną bombonierkę, i kolejni w ciągu dnia jeszcze kilka prezentów.
Mąż wraca z pracy, a żona cała w skowronkach do niego:
- Dziękuję kochanie! To najwspanialszy Dzień Sprzątania Świata w moim życiu!
Przychodzi pijak do księdza i mówi:
- Ja jestem Jezus Chrystus!
- Nie jesteś! - krzyczy oburzony duchowny.
Kłócą się tak kilka minut i nagle pijak mówi:
- Udowodnię to panu!
Zabiera księdza do baru, wchodzą i stają w drzwiach, a barman woła:
- Jezus Chrystus, znowu ty!
Zawsze zastanawiało mnie, czy francuzi jak kichają to mówią atchoux czy apsique...
Jezus wbiega na jezioro, rzuca się z wyciągniętymi rękami, robi piękny ślizg. Potem wstaje, podskakuje z przytupem. Wreszcie zwraca się ku niebu i woła: Tato! wyłącz to na chwilę, chcę się tylko wykąpać!
- Boisz się sztucznej inteligencji?
- Bardziej się boję prawdziwej głupoty.
Komentarze
Odśwież25 czerwca, 10:48
A ja tam mogem mieć łurodziny w każdom miesioncu. I to nawet bez sałatki. Starczy nam wódeczność i zagrycha z kranówy. Bo my som łoszczędni i mało wymagajoncy. (A jak Zychu się wyrzygał pod kanapom, to my go i tam połozyli żeby nasiąkł i wymiótl Ci Basieńko. (Ale dupsko to To ty masz Baśka... wszyscy my się podołączali)
Odpisz
12 lutego 2022, 07:30
CO w tym śmiesznego? Mądrości i gospodarność jest zabawna, a rozrzutność i branie kredytów na osiemnastkę jest chwalebne?
Odpisz
29 lipca 2020, 16:45
Dziecko rocznicy powstania Warszawskiego się kłania XD
Odpisz
18 grudnia 2017, 11:20
Ja się urodziłem w sierpniu XD
Odpisz
29 lipca 2020, 16:42
@EnderPPlay: ja pierwszego sierpnia
Odpisz
17 grudnia 2017, 08:53
Jeszcze grill i impreza na 100% udana ;)
Odpisz
17 grudnia 2017, 15:39
@Monster_: Dzięki za pomysł, w nagrodę zaproszę Cię na grilla ;D Oczywiście w sierpniu, nie teraz :D
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:57
@iger3: Gdzie mam wpadać? :D
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:04
@Monster_: W sierpniu Ci powiem xD
Odpisz
25 grudnia 2017, 11:25
@iger3: .
Odpisz
25 stycznia 2018, 18:02
@iger3: .
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:56
Najlepiej urodzić się w grudniu, 24 i mieć na imię Adam/Ewa.
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:59
@Slithey: I ożenić się z osobą o tym samym zestawie szczęścia (płci przeciwnej oczywiście) :D
Odpisz
18 grudnia 2017, 17:59
@Monster_: marzenie Januszy
Odpisz
23 grudnia 2017, 22:17
@Slithey: I ma się tylko jeden prezent na święta, urodzinu i imieniny.
Odpisz
13 stycznia 2018, 15:13
@Slithey: mam taka ciocię XDD
Odpisz
18 grudnia 2017, 22:56
i co? mam być potem weganem?
Odpisz
17 grudnia 2017, 23:20
Wódka jest zrobiona z ziemniaków, więc wódka to sałatka.
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:24
Dobre
Odpisz