Mama mi powiedziała, że...

Mama mi powiedziała, że najlepiej urodzić się w sierpniu, ponieważ jest to miesiąc warzywny i urodziny można wyprawić oszczędnie. Wystarczy narobić sałatek, do tego wódka i starczy.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar jakitygrys

25 czerwca, 10:48

A ja tam mogem mieć łurodziny w każdom miesioncu. I to nawet bez sałatki. Starczy nam wódeczność i zagrycha z kranówy. Bo my som łoszczędni i mało wymagajoncy. (A jak Zychu się wyrzygał pod kanapom, to my go i tam połozyli żeby nasiąkł i wymiótl Ci Basieńko. (Ale dupsko to To ty masz Baśka... wszyscy my się podołączali)

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2022, 07:30

CO w tym śmiesznego? Mądrości i gospodarność jest zabawna, a rozrzutność i branie kredytów na osiemnastkę jest chwalebne?

Avatar Loginamika04

29 lipca 2020, 16:45

Dziecko rocznicy powstania Warszawskiego się kłania XD

Avatar EnderPPlay

18 grudnia 2017, 11:20

Ja się urodziłem w sierpniu XD

Avatar Loginamika04

29 lipca 2020, 16:42

@EnderPPlay: ja pierwszego sierpnia

Avatar Monster_

17 grudnia 2017, 08:53

Jeszcze grill i impreza na 100% udana ;)

Avatar iger3

17 grudnia 2017, 15:39

@Monster_: Dzięki za pomysł, w nagrodę zaproszę Cię na grilla ;D Oczywiście w sierpniu, nie teraz :D

Avatar Monster_

17 grudnia 2017, 19:57

@iger3: Gdzie mam wpadać? :D

Avatar iger3

17 grudnia 2017, 20:04

@Monster_: W sierpniu Ci powiem xD

Avatar kokosek112

25 grudnia 2017, 11:25

@iger3: .

Avatar StrusPedziwiatr

25 stycznia 2018, 18:02

@iger3: .

Avatar Slithey

17 grudnia 2017, 19:56

Najlepiej urodzić się w grudniu, 24 i mieć na imię Adam/Ewa.

Avatar Monster_

17 grudnia 2017, 19:59

@Slithey: I ożenić się z osobą o tym samym zestawie szczęścia (płci przeciwnej oczywiście) :D

Avatar PotatoStrong

18 grudnia 2017, 17:59

@Monster_: marzenie Januszy

Avatar ewelkapl

23 grudnia 2017, 22:17

@Slithey: I ma się tylko jeden prezent na święta, urodzinu i imieniny.

Avatar NoNieSmieszne

13 stycznia 2018, 15:13

@Slithey: mam taka ciocię XDD

Avatar Placekk012

18 grudnia 2017, 22:56

i co? mam być potem weganem?

Avatar KarpZLidla

17 grudnia 2017, 23:20

Wódka jest zrobiona z ziemniaków, więc wódka to sałatka.

Avatar Szymonk2160

17 grudnia 2017, 18:24

Dobre

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

- Słyszałem, ze chcesz wyjechać z Polski na stałe.
- Tak, z dwóch powodów.
- Jakich?
- Pierwszy jest taki, że ostatnio w wyborach wygrała prawica.
- Nie martw się. Teraz prawica porządzi, ale za cztery lata znów do
władzy dojdzie lewica.
- I to jest właśnie ten drugi powód.

Zobacz cały dowcip

Żona mówi do męża przy śniadaniu:
- Założę się, że nie wiesz, jaki dziś jest dzień.
- Ależ wiem, kochanie - odpowiada spokojnie mąż.
Następnie małżonek wychodzi do pracy, a po jakimś czasie kurier przynosi żonie wielki bukiet czerwonych róż. Po godzinie kurier doręcza ogromną bombonierkę, i kolejni w ciągu dnia jeszcze kilka prezentów.
Mąż wraca z pracy, a żona cała w skowronkach do niego:
- Dziękuję kochanie! To najwspanialszy Dzień Sprzątania Świata w moim życiu!

Zobacz cały dowcip

Przychodzi pijak do księdza i mówi:
- Ja jestem Jezus Chrystus!
- Nie jesteś! - krzyczy oburzony duchowny.
Kłócą się tak kilka minut i nagle pijak mówi:
- Udowodnię to panu!
Zabiera księdza do baru, wchodzą i stają w drzwiach, a barman woła:
- Jezus Chrystus, znowu ty!

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Zawsze zastanawiało mnie, czy francuzi jak kichają to mówią atchoux czy apsique...

Zobacz cały dowcip

Jezus wbiega na jezioro, rzuca się z wyciągniętymi rękami, robi piękny ślizg. Potem wstaje, podskakuje z przytupem. Wreszcie zwraca się ku niebu i woła: Tato! wyłącz to na chwilę, chcę się tylko wykąpać!

Zobacz cały dowcip

- Boisz się sztucznej inteligencji?
- Bardziej się boję prawdziwej głupoty.

Zobacz cały dowcip