Teściowa rozmawia z zięciem:
- Skoro mnie tak nienawidzisz, to dlaczego postawiłeś moje zdjęcie na kominku?
- Żeby dzieci nie zbliżały się do ognia...
Gościowi chce się do toalety więc w barze zostawia piwo z przyczepioną karteczką:
- Naplułem.
Po chwili przychodzi i na karteczce jest dopisane:
- Ja też.
Mamusiu, czy to tatuś kupił to nowe futro?
- Syneczku, gdybym ja liczyła tylko na tatusia, to i ciebie by na świecie nie było.
- Która godzina?
- Nie wiem, podaj mi trąbkę.
*zaczyna grać*
Ktoś krzyczy: Kto gra na trąbce o drugiej w nocy?!
Rozmawiają dwie sąsiadki:
- Wie pani, ten sąsiad z parteru to bardzo dobry człowiek. Cały swój dorobek przekazał sierocińcowi.
- A dużo tego było?
- Ośmioro dzieci!
Małżeństwo wraca z imprezy, kobieta kieruje. Nagle auto staje a żona mówi:
- Chcę być bogata, chcę być piękna i chcę być młoda.
- Co Ty mówisz żono?
- Wyświetliła mi się lampka dżina i wypowiedziałam trzy życzenia!
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2018, 15:36
fajny dowcip
Odpisz
16 stycznia 2018, 18:23
Wszędzie cię widzę.
Odpisz
16 stycznia 2018, 21:21
@xKotel: kogo?
Odpisz
16 stycznia 2018, 21:27
@BetonowyMur: igera
Odpisz
20 stycznia 2018, 15:20
@xKotel: Cześć, w lodówce też? :D
Odpisz
21 stycznia 2018, 10:36
@iger3: No prawie
Odpisz
10 stycznia 2018, 19:02
Częstotliwość dowcipów na głównej jak widzę zmniejszyła się z 2/dzień na 2/tydzień
Odpisz
11 stycznia 2018, 07:16
@Davido: no teraz rzadko coś wrzucają
Odpisz
14 stycznia 2018, 13:49
@ben1794: Stanie się to samo co z tekstami
Odpisz
14 stycznia 2018, 16:28
@Davido: nie 2/tydzień tylko 1/dwa tygodnie :P
Odpisz
14 stycznia 2018, 17:55
@StudioDoge: Czekajcie, będzie to samo co z działem tekstów
Odpisz
14 stycznia 2018, 18:09
@BetonowyMur: powtarzasz się
Odpisz
14 stycznia 2018, 22:55
@Davido: No i co?
Odpisz
16 stycznia 2018, 19:12
@Davido: Patrząc na to że ten komentarz dałem gdy dowcipów nie było już od kilku dni i obecną datę, stwierdzam że 2/2 tygodnie aczkolwiek może być jeszcze rzadziej
Odpisz
18 stycznia 2018, 11:26
@BetonowyMur: Nie będzie to samo co z tekstami. Dowcipy wciąż pojawiają się nowe, a starsze cieszą się ogromną popularnością.
Odpisz
18 stycznia 2018, 11:28
@jejapl: Jednak czemuż to od tak dawna żaden dowcip nie pojawił się na głównej?
Odpisz
18 stycznia 2018, 14:06
@Davido: Krótka przerwa poświąteczna, ale teraz znowu będą się regularnie pojawiać.
Odpisz
18 stycznia 2018, 16:44
@jejapl: O kurde, jeja napisało pod wątkiem z moim komentarzem.
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2018, 19:43
@jejapl: Wow, czekamy z niecierpliwością xD, i dziękuje za odpowiedź
Odpisz
19 stycznia 2018, 07:16
@BetonowyMur: Dowcipy powróciły.
Odpisz
20 stycznia 2018, 15:19
@jejapl: Cieszę się, w poczekalni trochę ich mam ;)
Odpisz