- Powiedz mi, Tomasz, dlaczego...

- Powiedz mi, Tomasz, dlaczego często odwiedzasz swój klub nocny z żoną?
- Ponieważ jest to jedyny lokal, który jest jeszcze otwarty, kiedy moja żona skończy się ubierać i malować.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2018, 15:36

fajny dowcip

Avatar xKotel

16 stycznia 2018, 18:23

Wszędzie cię widzę.

Avatar BetonowyMur

16 stycznia 2018, 21:21

@xKotel: kogo?

Avatar xKotel

16 stycznia 2018, 21:27

@BetonowyMur: igera

Avatar iger3

20 stycznia 2018, 15:20

@xKotel: Cześć, w lodówce też? :D

Avatar xKotel

21 stycznia 2018, 10:36

@iger3: No prawie

Avatar Davido

10 stycznia 2018, 19:02

Częstotliwość dowcipów na głównej jak widzę zmniejszyła się z 2/dzień na 2/tydzień

Avatar ben1794

11 stycznia 2018, 07:16

@Davido: no teraz rzadko coś wrzucają

Avatar BetonowyMur

14 stycznia 2018, 13:49

@ben1794: Stanie się to samo co z tekstami

Avatar StudioDoge

14 stycznia 2018, 16:28

@Davido: nie 2/tydzień tylko 1/dwa tygodnie :P

Avatar BetonowyMur

14 stycznia 2018, 17:55

@StudioDoge: Czekajcie, będzie to samo co z działem tekstów

Avatar Davido

14 stycznia 2018, 18:09

@BetonowyMur: powtarzasz się

Avatar BetonowyMur

14 stycznia 2018, 22:55

@Davido: No i co?

Avatar Davido

16 stycznia 2018, 19:12

@Davido: Patrząc na to że ten komentarz dałem gdy dowcipów nie było już od kilku dni i obecną datę, stwierdzam że 2/2 tygodnie aczkolwiek może być jeszcze rzadziej

Avatar jejapl

18 stycznia 2018, 11:26

@BetonowyMur: Nie będzie to samo co z tekstami. Dowcipy wciąż pojawiają się nowe, a starsze cieszą się ogromną popularnością.

Avatar Davido

18 stycznia 2018, 11:28

@jejapl: Jednak czemuż to od tak dawna żaden dowcip nie pojawił się na głównej?

Avatar jejapl

18 stycznia 2018, 14:06

@Davido: Krótka przerwa poświąteczna, ale teraz znowu będą się regularnie pojawiać.

Avatar ben1794

18 stycznia 2018, 16:44

@jejapl: O kurde, jeja napisało pod wątkiem z moim komentarzem.

Avatar BetonowyMur

Edytowano - 18 stycznia 2018, 19:43

@jejapl: Wow, czekamy z niecierpliwością xD, i dziękuje za odpowiedź

Avatar ben1794

19 stycznia 2018, 07:16

@BetonowyMur: Dowcipy powróciły.

Avatar iger3

20 stycznia 2018, 15:19

@jejapl: Cieszę się, w poczekalni trochę ich mam ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Teściowa rozmawia z zięciem:
- Skoro mnie tak nienawidzisz, to dlaczego postawiłeś moje zdjęcie na kominku?
- Żeby dzieci nie zbliżały się do ognia...

Zobacz cały dowcip

Gościowi chce się do toalety więc w barze zostawia piwo z przyczepioną karteczką:
- Naplułem.
Po chwili przychodzi i na karteczce jest dopisane:
- Ja też.

Zobacz cały dowcip

Mamusiu, czy to tatuś kupił to nowe futro?
- Syneczku, gdybym ja liczyła tylko na tatusia, to i ciebie by na świecie nie było.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

- Która godzina?
- Nie wiem, podaj mi trąbkę.
*zaczyna grać*
Ktoś krzyczy: Kto gra na trąbce o drugiej w nocy?!

Zobacz cały dowcip

Rozmawiają dwie sąsiadki:
- Wie pani, ten sąsiad z parteru to bardzo dobry człowiek. Cały swój dorobek przekazał sierocińcowi.
- A dużo tego było?
- Ośmioro dzieci!

Zobacz cały dowcip

Małżeństwo wraca z imprezy, kobieta kieruje. Nagle auto staje a żona mówi:
- Chcę być bogata, chcę być piękna i chcę być młoda.
- Co Ty mówisz żono?
- Wyświetliła mi się lampka dżina i wypowiedziałam trzy życzenia!

Zobacz cały dowcip