Kocha się mąż z żoną i jej wymyśla:
- Ale ty jesteś brzydka. Oczy wybałuszone, krzywy nos, obwisłe piersi i jeszcze krzywe nogi. Jak ja mogłem cię chcieć?
- Ale mam chyba coś pięknego w sobie - broni się żona.
- Tak. Ale zaraz to wyjmę.
Właśnie dostałem wyniki badań. Mój organizm produkuje za dużo serotoniny...
W sumie mnie to cieszy
Leci Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Złapał ich diabeł i mówi wypuszczę was tylko wtedy jeżeli dobrze odpowiecie na zadane przeze mnie pytanie! Polak, Rusek i Niemiec zgodzili się! Diabeł pyta Ruska:
- Jesteśmy nad Rosją?
Rusek mówi:
- Tak!
Diabeł odpowiada:
- Źle, idziesz do piekła!
Teraz pyta się Niemca:
- Czy jesteśmy nad Niemcami?
Niemiec odpowiada:
- Tak!
Diabeł mu na to:
- Źle, idziesz do piekła!
Został Polak, diabeł zadał mu pytanie:
- Jesteśmy nad Polską?
Polak spojrzał na zegarek, wystawił rękę, na której miał zegarek za okno, po chwili patrzy znowu na zegarek, ale już go nie ma. Pewny siebie odpowiada:
- Tak, jesteśmy nad Polską!
- W żaden sposób nie mogę pozbyć się pluskiew z kanapy...
- A próbował pan wynosić kanapę na mróz?
- Próbowałem, ale wnoszą ją z powrotem.
Młody fotograf przynosi swoje zdjęcia do znanej gazety codziennej. Redaktor stwierdza:
- Nasza redakcja przyjmuje tylko zdjęcia od fotografów o bardzo znanych nazwiskach.
- To wspaniale! Nazywam się Mickiewicz.
- Pospiesz się, rząd sprzedaje węgiel który kupił za granicą!
- Spokojnie, nie pali się...
- Grałeś kiedyś na jakim instrumencie?
- Na skrzypcach. Nauczyciel mnie nawet porównał z Paganinim.
- Niemożliwe, co powiedział?
- "Paganinim to Ty nie będziesz"
Komentarze
Odśwież17 marca 2018, 19:39
Vylo
Odpisz
22 kwietnia 2018, 15:57
@Jejowa_Wikipedia: Co?
Odpisz
11 lutego 2018, 10:44
W sumie to śmieszne, bo on mówi jej jaka ona jest brzydka i jak on ją mógł chcieć, a jednocześnie ją posuwa xD
Odpisz
11 lutego 2018, 11:23
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2018, 18:52
Hipokryzja, mówi o niej a sam pewnie stary dziad
Odpisz
11 lutego 2018, 22:22
Kto wybrzydza, ten nie r*cha
Odpisz
11 lutego 2018, 23:12
@Wowa_Tatarin: to twój problem, ja bym swojego penisa szanował
Odpisz
12 lutego 2018, 00:15
@BetonowyMur: Więc byś go głaskał całe życie?
Odpisz
12 lutego 2018, 05:04
@Wowa_Tatarin: Lepiej go głaskać całe życie niż się puszczać z byle szmatami :)
Odpisz
12 lutego 2018, 08:07
@BetonowyMur: Co racja, to racja. Przynajmniej nie wylosujesz choroby wenerycznej
Odpisz
12 lutego 2018, 08:48
@Wowa_Tatarin: No to po co piszesz puste frazesy typu "nie wybrzydzaj"?
Odpisz
12 lutego 2018, 08:51
@BetonowyMur: Na początku miałem wrażenie, że ta odpowiedź idealnie pasowała do wcześniejszego komentarza
Odpisz
11 lutego 2018, 02:11
było
Odpisz
12 lutego 2018, 14:27
@baarts: Dowody?
Odpisz
12 lutego 2018, 15:35
@BetonowyMur:
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2018, 15:59
@BetonowyMur: Jedyne co mam, to moją pamięć do dowcipów.
I screena pana nad.
Odpisz
12 lutego 2018, 17:36
@baarts: No i o to chodzi
Odpisz
12 lutego 2018, 18:06
@BetonowyMur: Mi nie ufasz? Słusznie.
Odpisz
12 lutego 2018, 20:16
@baarts: W zasadzie to nikomu nie powinno się ufać
Odpisz
13 lutego 2018, 18:29
@BetonowyMur:
Odpisz