Kocha się mąż z żoną i jej...

Kocha się mąż z żoną i jej wymyśla:
- Ale ty jesteś brzydka. Oczy wybałuszone, krzywy nos, obwisłe piersi i jeszcze krzywe nogi. Jak ja mogłem cię chcieć?
- Ale mam chyba coś pięknego w sobie - broni się żona.
- Tak. Ale zaraz to wyjmę.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Jejowa_Wikipedia

17 marca 2018, 19:39

Vylo

Avatar Mam_Oryginalny_Nick

22 kwietnia 2018, 15:57

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2018, 10:44

W sumie to śmieszne, bo on mówi jej jaka ona jest brzydka i jak on ją mógł chcieć, a jednocześnie ją posuwa xD

Avatar MrAnvil935

11 lutego 2018, 11:23

Avatar BetonowyMur

Edytowano - 11 lutego 2018, 18:52

Hipokryzja, mówi o niej a sam pewnie stary dziad

Avatar Wowa_Tatarin

11 lutego 2018, 22:22

Kto wybrzydza, ten nie r*cha

Avatar BetonowyMur

11 lutego 2018, 23:12

@Wowa_Tatarin: to twój problem, ja bym swojego penisa szanował

Avatar Wowa_Tatarin

12 lutego 2018, 00:15

@BetonowyMur: Więc byś go głaskał całe życie?

Avatar BetonowyMur

12 lutego 2018, 05:04

@Wowa_Tatarin: Lepiej go głaskać całe życie niż się puszczać z byle szmatami :)

Avatar Wowa_Tatarin

12 lutego 2018, 08:07

@BetonowyMur: Co racja, to racja. Przynajmniej nie wylosujesz choroby wenerycznej

Avatar BetonowyMur

12 lutego 2018, 08:48

@Wowa_Tatarin: No to po co piszesz puste frazesy typu "nie wybrzydzaj"?

Avatar Wowa_Tatarin

12 lutego 2018, 08:51

@BetonowyMur: Na początku miałem wrażenie, że ta odpowiedź idealnie pasowała do wcześniejszego komentarza

Avatar baarts

11 lutego 2018, 02:11

było

Avatar BetonowyMur

12 lutego 2018, 14:27

@baarts: Dowody?

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2018, 15:35

Avatar baarts

Edytowano - 12 lutego 2018, 15:59

@BetonowyMur: Jedyne co mam, to moją pamięć do dowcipów.

I screena pana nad.

Avatar BetonowyMur

12 lutego 2018, 17:36

@baarts: No i o to chodzi

Avatar baarts

12 lutego 2018, 18:06

@BetonowyMur: Mi nie ufasz? Słusznie.

Avatar BetonowyMur

12 lutego 2018, 20:16

@baarts: W zasadzie to nikomu nie powinno się ufać

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2018, 18:29

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Właśnie dostałem wyniki badań. Mój organizm produkuje za dużo serotoniny...

W sumie mnie to cieszy

Zobacz cały dowcip

Leci Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Złapał ich diabeł i mówi wypuszczę was tylko wtedy jeżeli dobrze odpowiecie na zadane przeze mnie pytanie! Polak, Rusek i Niemiec zgodzili się! Diabeł pyta Ruska:
- Jesteśmy nad Rosją?
Rusek mówi:
- Tak!
Diabeł odpowiada:
- Źle, idziesz do piekła!
Teraz pyta się Niemca:
- Czy jesteśmy nad Niemcami?
Niemiec odpowiada:
- Tak!
Diabeł mu na to:
- Źle, idziesz do piekła!
Został Polak, diabeł zadał mu pytanie:
- Jesteśmy nad Polską?
Polak spojrzał na zegarek, wystawił rękę, na której miał zegarek za okno, po chwili patrzy znowu na zegarek, ale już go nie ma. Pewny siebie odpowiada:
- Tak, jesteśmy nad Polską!

Zobacz cały dowcip

- W żaden sposób nie mogę pozbyć się pluskiew z kanapy...
- A próbował pan wynosić kanapę na mróz?
- Próbowałem, ale wnoszą ją z powrotem.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Młody fotograf przynosi swoje zdjęcia do znanej gazety codziennej. Redaktor stwierdza:
- Nasza redakcja przyjmuje tylko zdjęcia od fotografów o bardzo znanych nazwiskach.
- To wspaniale! Nazywam się Mickiewicz.

Zobacz cały dowcip

- Pospiesz się, rząd sprzedaje węgiel który kupił za granicą!
- Spokojnie, nie pali się...

Zobacz cały dowcip

- Grałeś kiedyś na jakim instrumencie?
- Na skrzypcach. Nauczyciel mnie nawet porównał z Paganinim.
- Niemożliwe, co powiedział?
- "Paganinim to Ty nie będziesz"

Zobacz cały dowcip