Ksiądz i rabin mieli zderzenie...

Ksiądz i rabin mieli zderzenie czołowe. Kiedy opadł pył - masakra. Samochodów właściwie nie ma... Z jednego wysiada rabin, lekko potłuczony. Z drugiego ksiądz - parę siniaków... Patrzą na siebie - na samochody - niedowierzanie...
Rabin mówi do księdza: To niemożliwe, że żyjemy...
Ksiądz: No właśnie, to musi być znak od Szefa...
R: Tak, to znak od szefa, żebyśmy się wreszcie pogodzili.
K: Tak, koniec waśni między religiami...
R (wyciąga piersiówkę): Napijmy się, żeby to uczcić.
Ksiądz wziął butelkę, pociągnął parę łyków i oddał rabinowi. Rabin zakręcił i schował.
K: A ty?
R: A ja poczekam, aż przyjedzie policja!

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Polski_Ziemniok

22 października 2017, 23:27

Kekłem

Avatar BetonowyMur

7 kwietnia 2018, 21:10

@Polski_Ziemniok: *obrazek ze shrekiem na którym pisze kek**

Avatar Polski_Ziemniok

7 kwietnia 2018, 21:10

@BetonowyMur: Kurła jaki odkop

Avatar BetonowyMur

7 kwietnia 2018, 21:32

@Polski_Ziemniok: Nie moja wina, że pisze pod nowymi dowcipami

Avatar DAVJD

9 kwietnia 2018, 01:06

@Polski_Ziemniok: Tutaj nie trzeba w losowe wchodzić żeby odkopać.

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2018, 22:03

Avatar BetonowyMur

18 marca 2020, 07:38

@DAVJD: odkop

Avatar DAVJD

19 marca 2020, 04:55

@BetonowyMur: zakop

Avatar BetonowyMur

19 marca 2020, 10:00

@DAVJD: Skąd masz te moce

Avatar DAVJD

20 marca 2020, 06:06

@BetonowyMur: sam nie wiem

Avatar LadyDialga

12 stycznia 2021, 18:20

@DAVJD: no pewnie tak jakoś wyszło

Avatar DAVJD

13 stycznia 2021, 20:56

@LadyDialga: cisza

Avatar LadyDialga

13 stycznia 2021, 20:59

@DAVJD: *odgłosy ciszy*

Avatar Szarok

7 kwietnia 2021, 17:12

@LadyDialga: cisza

Avatar Defcior

6 kwietnia 2018, 08:19

Jeśli samochodów nie ma to z czego oni wysiadali? z siedzenia?

Avatar
Aragonianin

6 kwietnia 2018, 18:00

@Defcior: samochodów WŁAŚCIWIE nie ma (tak się mówi

Avatar Defcior

8 kwietnia 2018, 09:18

ale kto (tak mówi)

Avatar Radstal

10 kwietnia 2018, 17:38

@Defcior: Ludzie

Avatar baarts

14 kwietnia 2018, 15:24

@Defcior: W sensie my.

Avatar
Aragonianin

14 kwietnia 2018, 17:54

@Defcior: przykład: sebiksy mówią "już cię ku*wa nie ma"

Avatar Defcior

17 kwietnia 2018, 15:44

no ale nikt nie mówi tego sformułowania co był. w żarcie (nie pamiętam żartuje ale problem tak xD)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

- Synu, co tam masz?
- Wenę.
- Przecież to skrzynka wódki!
- A co ja powiedziałem?

Zobacz cały dowcip

Przychodzi facet do lekarza twierdząc, że jest ogólnie w złej kondycji fizycznej. Doktor poddał go całej serii badań, po czym mówi:
- Wie pan co? W tej chwili nie mogę dokładnie stwierdzić co panu dolega, ale myślę, że to wszystko przez alkohol.
- A jest tu jakiś trzeźwy lekarz? - zapytał z ciekawości facet.

Zobacz cały dowcip

Zagadka programistów:
Mariuszek dostał 5 jabłek. 3 jabłka zjadł.
Pytanie: Ile jabłek zostało Mariuszkowi?
Myślicie, że 2?
Guzik prawda! Nie wiadomo przecież, ile jabłek miał Mariuszek, zanim dostał 5 jabłek.
Morał: Zawsze zerujcie zmienne!

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Do apteki wchodzi blondynka i rozgląda się niepewnie. W końcu pyta aptekarza:
- Czy są testy ciążowe?
- Tak, są.
- A trudne maja pytania?

Zobacz cały dowcip

Facet wchodzi na wagę i mocno wciąga brzuch. Rozbawiona żona tym widokiem pyta:
- Myślisz, że to Ci w czymś pomoże?
- Oczywiście - odpowiada mąż - muszę jakoś zobaczyć cyferki.

Zobacz cały dowcip

Na stacji kolejowej facet kupuje bilet:
- Poproszę bilet.
- Ale dokąd? - pyta kasjerka.
- A co to panią obchodzi.
- Ale ja muszę wiedzieć dokąd pan jedzie.
- Dobrze. Powiem pani - jadę do szwagra na imieniny.

Zobacz cały dowcip