Mężczyzna do kobiety:
- Nie wiem jaki prezent ci dać...
- To może byś po prostu mnie zapytał co chcę?
- Co chcesz?
- Niespodziankę...
Jak nazywa się trener owiec?
- sportowiec
- Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.
- Zakochałeś się?
- Wyspałem.
Co łączy Bolesława Chrobrego i pokój syna?
I tu syn Mieszka, i tu syn mieszka.
Rosyjski dowódca oddziału zebrał swoich żołnierzy i mówi:
- Jutro jedziemy na ćwiczenia. Nie zmieścimy się wszyscy do autobusu, więc zostanie do niego podłączona przyczepa. Zbiórka jest o 8:00, autobus odjeżdża o 8:20. Są pytania?
- O której odjeżdża przyczepa?
Małżeństwo wraca z imprezy, kobieta kieruje. Nagle auto staje a żona mówi:
- Chcę być bogata, chcę być piękna i chcę być młoda.
- Co Ty mówisz żono?
- Wyświetliła mi się lampka dżina i wypowiedziałam trzy życzenia!
Komentarze
Odśwież4 października 2017, 07:16
Nasze eks to chyba jedna osoba
Odpisz
4 października 2017, 13:29
Ja nawet nie mam eks ;c ;c ;c Ale moja eks pewnie by tak robiła, chociaż w sumie to nie. Ahoy wie, właściwie to nie mam pojęcia, co komu siedzi w głowie? ;D
Odpisz
4 października 2017, 19:07
czyli z wami też chodziła, mogłem się domyśleć.
Odpisz
5 października 2017, 11:46
@MineDan: Lepiej się zapytać z kim nie chodziła? XD
Odpisz
5 października 2017, 16:28
@iger3: Z benbenem?
Odpisz
5 października 2017, 17:16
Sypia z połową jeja.
Odpisz
6 października 2017, 12:34
Tylko połową? Myślałem, że co najmniej 3/4 ;)
Odpisz
17 marca 2018, 15:08
Kropka na końcu zdania.
Odpisz
9 października 2017, 21:34
Aż tak gruba?
Odpisz
Edytowano - 4 października 2017, 14:48
A mój eks śpi 7 stóp pod ziemią :>
Uspokajam, wszystkich oburzonych. To tylko żart. 10 stóp.
Odpisz
4 października 2017, 21:19
A wystarczyło 2 ;) Chciało Ci się tyle kopać? :)
Odpisz
4 października 2017, 21:47
@iger3: Musiałam z nim pochować jego ego, więc i dół musiał być odpowiednio głęboki
Odpisz
5 października 2017, 11:45
Albo swojego kolejnego byłEGO :D
Odpisz
5 października 2017, 17:15
@iger3: Ah ty śmieszku :v
Odpisz
5 października 2017, 19:11
Ah Ty Walkirio ^^
Odpisz