Diabeł kazał Polakowi, Ruskowi i Niemcowi przynieść coś czarnego. Polak przyniósł czekoladę, Rusek węgiel. Diabeł kazał zjeść to, co przynieśli. Polak zjadł, a Rusek płacze i się śmieje.
- Rusek, czego beczysz? - pyta diabeł.
- Bo, nie mogę zjeść węgla.
- A czemu się śmiejesz?
- Bo Niemiec niesie ze sobą bandę Murzynów!
Pacjent u stomatologa:
- Panie doktorze, bolą mnie zęby, które pan mi wstawił!
Na to lekarz:
- A nie mówiłem, że będą jak prawdziwe?!
Pułkownik z inspekcją w jednostce wojskowej. Ogląda wszystko po kolei, trawa skoszona, koszary błyszczą, krawężniki odmalowane... Idzie do kuchni, zwiedza, w końcu wkłada palec do jakiegoś zakamarka, wyciąga - i warstwę kurzu pokazuje towarzyszącym mu żołnierzom! Złośliwie uśmiechając się, pyta:
- I jakie wam teraz słowa przychodzą do głowy?
- Że prawdziwa świnia zawsze chlew znajdzie, panie pułkowniku.
- Co mówi Ukrainka, kiedy chce użądlić ją pszczoła?
- Nie, pani Maju.
- Zostaje Ci dużo pieniędzy na koniec miesiąca?
- Zostaje mi dużo miesiąca na koniec pieniędzy.
Maciej rozmawia z swoim kuzynem Marcelem:
- Mój sąsiad ma Alzheimera. Codziennie muszę mu przypominać, który garaż jest jego.
- Też mam takiego. Muszę mu codziennie mówić że jego żona zmarła 23 lata temu w wypadku.
- To straszne. Czy nie możesz powiedzieć że np. jest Singlem?
- Ale on się ciągle tak cieszy, jak to słyszy...
Rozmawiają dwie sąsiadki:
- Wie pani, ten sąsiad z parteru to bardzo dobry człowiek. Cały swój dorobek przekazał sierocińcowi.
- A dużo tego było?
- Ośmioro dzieci!
Komentarze
Odśwież24 września 2017, 23:40
Bylo podobne o wodzie, szklanka wiadro i cysterna
Odpisz
24 września 2017, 23:41
@welpa44: Wszyscy macie problem, wiec Tomasz! Wyzywam CIE :)
Odpisz
28 listopada 2018, 20:08
@welpa44: było jeszcze o psie, niedźwiedziu i jeżu
Odpisz
29 września 2017, 13:28
Biedny Niemiec kanibal
Odpisz
12 grudnia 2017, 12:28
@Iskra20087: Nom....
Odpisz
12 grudnia 2017, 12:27
Niemiec nie zje przecież ludzików!
Odpisz
18 października 2017, 23:25
haha
Odpisz
24 września 2017, 18:16
Banda murzynów xddddddd! Bawi mnie to!
Odpisz
25 września 2017, 11:50
hahaaa taak, zabawa
Odpisz
9 września 2017, 22:42
Stare jak świat.Na pewno było
Odpisz
9 września 2017, 23:36
@Anastasia_: Mnie i tak bawi.
Odpisz
24 września 2017, 09:15
@geralt735: a ja słyszałem inne warianty tego żartu, ale tego nie.
Odpisz