Samochodem jedzie mechanik, elektryk i programista. W pewnym momencie silnik gaśnie, samochód się zatrzymuje.
Mechanik mówi:
- Cholera, pewnie gaźnik się zatkał.
- Eee, nie. To na pewno cewka zapłonowa - stwierdza elektryk.
Programista na to:
- Chłopaki, a gdybyśmy tak spróbowali wysiąść i wsiąść jeszcze raz?
Rebe, powiedz mi, ty wszystko wiesz, ja znalazłem w gazecie takie trudne słowo: alternatywa. Co to ma być?
Rebe głaszcze się po brodzie.
- Wyobraź sobie, Chaim, że masz dwa jajka, z tych jajek wykluwa ci się kogucik i kurka. Po pewnym czasie, kurka znosi następne dwa jajka, z których znowu wykluwa się kogucik i kurka. I tak po roku, masz już całe podwórko kurek i kogucików. No i wtedy przychodzi wielka powódź i zalewa ci całe gospodarstwo.
- No dobrze, rebe, ale gdzie ta alternatywa?
- Kaczki.
Mąż pyta się żony:
- Mamusia do Afryki pojechała?
- No, co Ty! Zgłupiałeś?
- No, bo mówili w wiadomościach, że w Południowym Sudanie pojawiła się cholera.
Wojna jest wtedy, kiedy rząd mówi ludziom, kto jest wrogiem. Rewolucja wybucha, kiedy ludzi sami zrozumieją, kto jest wrogiem.
- Mój wujek z Ameryki przysyła mi co roku na urodziny 100$. Teraz za PiSu to 500 zł a za Tuska było to tylko 400.
Jasiu wraca z podwórka. Mama od razu robi mu wymówki:
- Jasiu wyglądasz jak prosie. Wiesz przynajmniej co to jest prosię?”
Jasiu odpowiada:
- Wiem mamusiu, dziecko świni.
Rosyjski dowódca oddziału zebrał swoich żołnierzy i mówi:
- Jutro jedziemy na ćwiczenia. Nie zmieścimy się wszyscy do autobusu, więc zostanie do niego podłączona przyczepa. Zbiórka jest o 8:00, autobus odjeżdża o 8:20. Są pytania?
- O której odjeżdża przyczepa?
Komentarze
Odśwież1 września 2017, 16:16
to do klasycznego : "ej tata komp się zje*ał , to wyłącz i włącz!!!!"
Odpisz
Edytowano - 1 września 2017, 09:07
Chyba że informatyk wie że jedzie passatem w dizlu i kazał im wysiąść żeby zobaczyli czym jadą i podjeli, że obaj się mylą.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 12:29
Typowy informatyk
Odpisz
8 marca 2017, 17:59
czyli odświeżyć aplikacje :D
Odpisz
25 lutego 2021, 19:00
czemu tyle czerwonych
Odpisz
25 lutego 2021, 19:16
@Artcie: A ja wiem
To było dawno, wtedy przeważnie dostawałem duzo czerwonych.
Odpisz
3 września 2021, 20:36
to masz zielonego
Odpisz
3 września 2021, 20:50
@ememems68: Dzięki
Jednak jeszcze ktoś odwiedza te rejony Jeja
Odpisz
25 października 2022, 16:59
@ememems68: odwiedza odwiedza
Odpisz