Jaś idzie przez przez las i spotyka wróżkę. Ta mówi:
- Spełnię twoje dwa życzenia.
Jasiu na to:
- Widzisz to drzewo?
- Tak.
- To wbij w nie gwoździa, tak aby nikt go nie wyjął.
Potem wróżka pyta:
- A drugie życzenie?
- Teraz go wyjmij.
Eskimos kupił zamrażarkę. Kiedy wrócił z nią do swojego igloo to żona zapytała:
"Po co ci ta zamrażarka, przecież u nas jest mróz cały rok?"
Eskimos na to:
"No właśnie. Na zewnątrz -60, w igloo -50 a w zamrażarce -20. Niech się dzieci trochę ogrzeją!
- Co, nadmuchiwało się w dzieciństwie żaby przez słomkę?
- No, tak, a co?
- Witamy na kolonoskopii.
Facet narąbany w knajpie - postanowił kupić sobie jeszcze ćwiarteczkę do chatki. Było późno, więc chciał cichaczem wejść do domu, żeby nie zbudzić żony. Przed domem wsadził sobie ćwiarteczkę do tylnej kieszeni w spodniach, a że był tak nawalony, to przed samym mieszkaniem potknął się i wypieprzył.
Rozbił flaszkę - pokaleczył sobie tyłek, więc szybko cichutko do domu i prosto na palcach do łazienki zrobić opatrunek, żeby nie zakrwawić pościeli. Ściągnął spodnie wypiął zakrwawiony tyłek w stronę lustra i robi opatrunek. Zakłada plastry - jeden drugi itd.... i położył się cichutko do łóżka.
Rano żona z mordą budzi go:
- Ty prostaku, pijaku pieprzony! Nie dość, że przychodzisz nad ranem do domu pijany, to jeszcze cała kołdra we krwi! A już nie wiem do cholery, na co te plastry na tym lustrze poprzyklejałeś!
Po parku przechadzają się dwaj funkcjonariusze policji. Wkurzeni, bo nikogo jeszcze dziś nie złapali, nie stłukli. Ale naraz patrzą, facet wcina jabłko. Jeden mówi do drugiego:
- Ty, zobacz, je jabłko, zaraz wyrzuci ogryzek, a my go cap!
Więc gorliwi funkcjonariusze zbliżyli się do gościa, obracającego w dłoniach ogryzek.
- Co obywatel chciał zrobić z ogryzkiem?
- Jak to co? Chciałem go zjeść.
- Jak to?
- No, tak. Nie wiecie, że kto je ogryzki ten mądrzeje?
- Niech obywatel udowodni!
- Ja wam mogę ten ogryzek tanio odsprzedać, a sami się przekonacie! Powiedzmy dwa złote.
- Ale na pewno zmądrzejemy?
- Sto procent.
- Dobra.
Złożyli się po złotówce i uradowani rzucili się na ogryzek. Po chwili jeden z nich skrobie się w głowę i mówi:
- Ej, za dwa złote to my mogli mieć ogryzków z kilograma jabłek!
- Ty, to działa!
- Pospiesz się, rząd sprzedaje węgiel który kupił za granicą!
- Spokojnie, nie pali się...
- Dziadku, czy to prawda, że w 1989 roku upadł w Polsce komunizm?
- Tak mój drogi, upadł, na cztery łapy...
Komentarze
Odśwież26 lipca 2017, 12:32
Niczym paradoks omnipotencji.
Odpisz
26 lipca 2017, 20:09
@Krzyniu: Że czego?
Odpisz
26 lipca 2017, 21:36
@Davido: Tzw. Google, polecam.
Odpisz
26 lipca 2017, 21:36
@Krzyniu: skorzystam
Odpisz
26 lipca 2017, 22:58
@Davido: To był chyba ten z Bogiem i kamieniem, nie?
Odpisz
26 lipca 2017, 23:00
@MineDan: Tak dokładnie. A ten paradoks brzmi. "Czy Bóg, jako istota o nieskończonej mocy, byłby wstanie stworzyć kamień tak cieżki, że sam nie dałby rady go podnieść?"
Odpisz
26 lipca 2017, 23:10
@Hartio: i tutaj ja mam swoje rozwiązanie. Tak, ale tylko Bóg Katolicki. Już mówię i objaśniam! Są trzy osoby Boskie, wiadomo. Bóg Ojciec może stworzyć kamień którego Syn Boży nie podniesie, gdyż stał się człowiekiem. No dobra, ale ktoś może powiedzieć że przecież On czynił cuda. Tak, ale nie sam z siebie, tylko dzięki wierze innych i modlitwie do Boga Ojca. Dziękuję.
Odpisz
29 lipca 2017, 15:42
@MineDan: Mądre
Odpisz
9 sierpnia 2017, 16:30
@LotewskiChlop: dać ci zimnioka Łotewski Chłopie?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 17:49
@MineDan: A przyda się
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:19
@LotewskiChlop: ale to tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 21:47
@MineDan: Ehh
Odpisz
9 sierpnia 2017, 22:15
@LotewskiChlop: Pacz, Ziemniak! *pokazuje Ziemniaka*
Odpisz
9 sierpnia 2017, 23:37
@Davido: kłamiesz!!
Odpisz
9 sierpnia 2017, 23:55
@LotewskiChlop: *rzuca mu ziemniakiem w łeb*
Odpisz
9 sierpnia 2017, 23:57
@Davido: *patrzy zainteresowany*
Odpisz
10 sierpnia 2017, 00:53
@Davido: ała! T-to zimniok istnieje!
Odpisz
10 sierpnia 2017, 00:54
@LotewskiChlop: Tak.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 01:26
@Davido: Ide żryć zimniora
Odpisz
27 lipca 2017, 23:04
Program wróżka.exe przestał działać.
Odpisz
26 lipca 2017, 11:56
Nawet śmiechłem
Odpisz
20 lutego 2017, 12:06
Było
Odpisz
30 lipca 2017, 00:35
@ewelkapl: Prawda.
Odpisz
19 lutego 2017, 16:07
no to wróżka ma zajęcie
Odpisz
19 lutego 2017, 15:59
Nawet Morgan Freeman tego nie wytłumaczy
Odpisz
16 lutego 2017, 21:45
AUA MOJE OCZY :(
Odpisz
16 lutego 2017, 22:13
@JTKX2: zgadzam się
Odpisz