Wieczór. Facet z dziewczyną w łóżku. Facet proponuje:
- A może pobawimy się w telepatię?
- Chętnie.
- No, to czytaj moje myśli!
Dziewczyna przykłada dłonie do czoła i zaczyna:
- Kiełbaska, tuńczyk... No żesz, znowu kocie zagłuszenia w eterze!
Płonie hala magazynowa w Radomiu. Specjaliści od wyjaśniania przyczyn pożarów mają nie lada zagadkę. Pytanie brzmi:
- Skąd się wzięła hala magazynowa w Radomiu?!
Rosyjski dowódca oddziału zebrał swoich żołnierzy i mówi:
- Jutro jedziemy na ćwiczenia. Nie zmieścimy się wszyscy do autobusu, więc zostanie do niego podłączona przyczepa. Zbiórka jest o 8:00, autobus odjeżdża o 8:20. Są pytania?
- O której odjeżdża przyczepa?
W przedziale pociągowym siedziała matka z córką, a na przeciwko pewien facet. Podczas jazdy córka pierdnęła sobie, a że nie uczyniła tego po cichu, matka chcąc się wytłumaczyć mówi do faceta:
- Ale piorun gdzieś mocno uderzył.
Facet na to:
- To musiał chyba trafić w gówno, bo tak strasznie śmierdzi.
Rozmawiają Amerykanin, Niemiec i Rosjanin o tym, który materiał jest najmocniejszy.
Amerykanin: Złoto, bo za złoto można wszystko kupić.
Niemiec: Stal bo można zrobić broń i zdobyć złoto.
Rosjanin milczy.
- A u was Sasza jaki materiał jest najmocniejszy?
- U nas? Guma.
- Jak to guma?
- Gdy budowaliśmy Polakom Pałac Kultury i Wania spadł z 30 piętra, to z Wani nic nie zostało, a ja do dziś chodzę w jego gumiakach.
Skąd wiadomo, że Koreańczycy lubią miód?
- Wybudowali Seul.
Rosyjski dowódca oddziału zebrał swoich żołnierzy i mówi:
- Jutro jedziemy na ćwiczenia. Nie zmieścimy się wszyscy do autobusu, więc zostanie do niego podłączona przyczepa. Zbiórka jest o 8:00, autobus odjeżdża o 8:20. Są pytania?
- O której odjeżdża przyczepa?
Komentarze
Odśwież20 marca 2020, 23:33
Taka seria książek mi się przypomniała ZAKLINACZ fajna seria tam było coś takiego jak eter
Odpisz
19 lutego 2017, 16:07
nie rozumiem...
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2017, 10:26
Nie tylko ty...
Odpisz
12 sierpnia 2017, 12:19
@Monster_: nobody unserstands...
Odpisz
12 sierpnia 2017, 13:31
Ona próbuje czytać w jego myślach, ale przez kota, który myśli o kiełbaskce i tuńczyku, nie może odczytać jego myśli, a myśli kota ;P
Odpisz
12 sierpnia 2017, 17:53
@iger3: Ty to wymyśliłeś? (Ten "dowcip")
Odpisz
12 sierpnia 2017, 18:14
@Monster_: Nie ;) Ja nie wymyślam tych dowcipów, które wrzucam ;) Mam to nawet wpisane w profilu ;)
Odpisz
12 sierpnia 2017, 20:36
@iger3: W takim razie wyszukuje lepsze żarty ;) przeczytałem kilka i są lekko mówiąc średnie...
Odpisz
13 sierpnia 2017, 13:31
@Monster_: Beznadziejne, a nie średnie.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 18:59
@Monster_: Ja dodaję tylko i wyłącznie to co mi się spodoba ;) Jeśli ktoś nie rozumie lub nie podoba to nie moja wina ;) Skoro sprawił, iż się zaśmiałem to, postanowiłem wrzucić ;)
Odpisz