Zasady walki politycznej:
1. Jeśli warto o coś walczyć, to tym bardziej warto walczyć nieuczciwie.
2. Nie kłam, nie oszukuj, nie kradnij... bez potrzeby.
3. Szczera odpowiedź może Ci przysporzyć tylko problemów
4. Fakty, aczkolwiek interesujące, są bez znaczenia.
5. Prawda jest zmienna.
6. Obietnica nie jest gwarancją.
Jaka jest różnica między młotkiem a kukurydzą?
- Młotek się dłużej gotuje.
Zaspany facet w hotelu rano odbiera telefon z recepcji:
- Czy zamawiał pan budzenie na godzinę szóstą?
- Tak.
- To szybciutko, szybciutko, bo już siódma!
Po orbicie księżyca lata amerykański lądownik.
- Halo Houston mamy problem. Na orbicie pojawił się rosyjski lądownik. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie lądują na Księżycu. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie wylądowali i malują Księżyc na czerwono. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie pomalowali cały Księżyc na czerwono. Co mamy robić?
- Lądujcie i chlapnijcie biały napis Coca - Cola
- Mój wujek z Ameryki przysyła mi co roku na urodziny 100$. Teraz za PiSu to 500 zł a za Tuska było to tylko 400.
Czym różni się upadek z ósmego piętra od upadku z parteru?
Przy upadku z ósmego piętra słychać:
Aaaaaaaaaaaaaaa ŁUP
A przy upadku z parteru:
ŁUP aaaaaaaaaaaa
Komentarze
Odśwież18 marca 2017, 17:16
Puszek to jest trójglowy pies
Odpisz
2 marca 2022, 19:39
@Iskra20087: mieszka na trzecim piętrze w Hogwarcie i jest własnością Hagrida
Wybacz za odkop ale nie mogłam się powstrzymać. Nie często spotyka się potterheadów
Odpisz
2 lutego 2017, 15:32
HaHa... ha
Odpisz
1 lutego 2017, 17:51
Odpisz
28 stycznia 2017, 09:29
Dlaczego nie ma uwaga suchar?
Odpisz
28 stycznia 2017, 17:38
Pssst, to tak nie działa.
Odpisz
28 stycznia 2017, 18:27
@maxmaxi123: A jak działa?
Odpisz
28 stycznia 2017, 18:40
bo jak mówisz dowcip to mówisz też "uwaga, suchar"?
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:13
@maxmaxi123: Ale jak na jeja są suchary to zawsze przed nimi jest niebieska tabliczka ,,uwaga suchar"
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:14
ja jakoś jej nigdy nie widziałem, na pewno w dowcipach nie będzie
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:18
@maxmaxi123: http://www.dowcipy.jeja.pl/szukaj.html?q=suchar
proszę, jest
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:25
to co innego
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:26
@maxmaxi123: A o co tobie chodzi?
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:02
o to że w dowcipach jest tylko dowcip bez ostrzeżeń
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:07
@maxmaxi123: No kurde, mówisz że nie spotkałeś nigdy dowcipu beż takiego ostrzerzenia... A ten na górze?
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:14
ten link? Tam nie ma ostrzeżenia tylko informacja o tym co to jest.
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:19
@maxmaxi123: Napiszę ci jeszcze raz mój pierwszy komentarz pod tym dowcipem ,,Dlaczego nie ma uwaga suchar?"
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2017, 20:19
Bardziej nagłówek ze jest to top 10 sucharow, nie bylo napisane !Uwaga! SUCHARY!!!
Więc ostrzeżeń nie musi być :P
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:21
@wiewiur500kuba: Ale często są takie tabliczki. Akurat ja mu chciałem pokazać więc wpisałem ,,suchar"
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:21
bo tak nie działają dowcipy
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:23
Tabliczka to jest metalowa i gdzieś wisi ;-; i po co ostrzeżenie o sucharach?
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:24
@maxmaxi123: Właśnie że działają bo jak jest suchar na jeja to jest taka tabliczka
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:29
Pokaz taki dowcip z TABLICZKĄ
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:32
@wiewiur500kuba: jpr już pokazywałem ale będę wyrozumiały
www.dowcipy.jeja.pl/szukaj.html?q=suchar
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2017, 20:35
Ok, może się czepiam, ale nie ma TABLICZKI że suchary, tylko info, pokaż gdzie jest napisane "uwaga suchar". Chyba że jestem jakiś ślepy :P
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:37
@wiewiur500kuba: Nad tym sucharem jest NIEBIESKA tabliczka cytuje ,,UWAGA SUCHAR! Nie czytaj bez szklanki wody!
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:39
na PC patrzysz?
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2017, 20:41
To raczej nagłówek,i jest widoczne na pc, ja siedzę na telefonie,na apce tez pewnie nie jest to widoczne ;-;
Więc to tylko nieporozumienie wywołane różnicą sprzętów
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:41
@maxmaxi123: PC to komp?
Odpisz
28 stycznia 2017, 20:41
Tak
Odpisz
29 stycznia 2017, 21:07
Personality Computer
Odpisz
29 stycznia 2017, 21:08
@Palauball: A spoks
Odpisz
29 stycznia 2017, 21:09
Heh
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:35
to masz czy nie?
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:45
@maxmaxi123: Jestes na pc czy na fonie?
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2017, 22:55
Sprawdzałem, widać to tylko ba komputerze
Nasz spór był spowodowany różnica sprzętów
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:55
ja na tele, a ty?
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:47
Emmm... a nie kot?
Odpisz
11 stycznia 2017, 22:19
@Kanciarz123: Dlaczego niby kot?
Odpisz
11 stycznia 2017, 22:40
@lulul: Bo puszek? To chyba imię na kota...
Odpisz
11 stycznia 2017, 22:42
@Kanciarz123: Zarówno dla kota, jak i psa oraz królika.
Odpisz
11 stycznia 2017, 22:44
@lulul: Heh... a tak propo, skąd żart?
Odpisz
11 stycznia 2017, 22:49
@Kanciarz123: W jakim sensie?
Odpisz
12 stycznia 2017, 17:29
@lulul: Chodzi o źródło, skąd go wytrzasnąłeś...
Odpisz
12 stycznia 2017, 21:58
@Kanciarz123: Mógł go wymyślić
Odpisz
13 stycznia 2017, 13:04
@AdmiralYamato: Nie, ja już ten żart znam...
Odpisz
14 stycznia 2017, 23:16
@Kanciarz123: Jeżeli chodzi i o autora, to ja nim nie jestem. Ostatni mój żart dodałem w 2015.
Odpisz