Kiedyś w końcu uda mi się...

Kiedyś w końcu uda mi się wynaleźć to lekarstwo na ślepotę... Jeszcze zobaczycie!

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar StaryAlePrzypau

29 grudnia 2016, 14:02

(200 lat później) o kurde zapomniałem o lekarstwie na ślepotę!

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2016, 23:33

ja i moje oczy z wadą -7,5 się cieszą

Avatar Kivera

25 grudnia 2016, 18:30

Suuuuuche... Wody dajcie!

Avatar SansSkeleton

26 grudnia 2016, 21:18

@Kivera: *daje wody*

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2016, 21:56

@Kivera: *daje rozpuszczalnik* Masz pij... do dna!

Avatar Kivera

27 grudnia 2016, 13:13

*pije*

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2016, 13:36

@Kivera: I prawilnie.

Avatar remoros1

26 grudnia 2016, 14:40

fajna gównoburza lecę robić popcorn

Avatar
Michaelpl03

25 grudnia 2016, 11:03

Nie jestem ekspertem, ale na chłopski rozum wystarczy przeszczepić oko ;-;

Avatar Jawer

25 grudnia 2016, 11:47

To tak (chyba) nie działa.
Jakby tak działało to prawie nikt nie byłby ślepy.
To przez (chyba) nerw jak ci sie coś zepsuje, a nerwu NA PEWNO nie przeszczepisz.

Avatar
Michaelpl03

25 grudnia 2016, 14:49

@Jawer: lol szemu
/s

Avatar damian2500

25 grudnia 2016, 20:09

Myślisz, że jak napiszesz coś głupiego i dopiszesz /s to będziesz śmieszny?

Avatar Jawer

25 grudnia 2016, 22:41

@damian2500: /s to sarkazm.

Avatar damian2500

25 grudnia 2016, 23:44

@Jawer: Gdzie ja napisałem, że nie wiem co to znaczy? Niektórzy myślą, że to jest mega śmieszne, jeśli napiszą jakiś debilny komentarz i wstawią /s.

Avatar
Michaelpl03

26 grudnia 2016, 00:27

@damian2500: To nie miało być śmieszne

Avatar damian2500

26 grudnia 2016, 00:47

To po co to napisałeś?

Avatar
Michaelpl03

26 grudnia 2016, 00:51

@damian2500: Bo miałem nadzieję na śmieszkową odpowiedź; bo mogę

Avatar CoolSceleton95

25 grudnia 2016, 23:17

w tym wypadku miało by to.sens bo kiedy by to wynalazł ludzie by widzieli.i gaktycznie by zaobaczyli

Avatar Marciano123

25 grudnia 2016, 16:11

Ważną rolę odgrywa tutaj także mózg i informacje mu przesyłane

Avatar AugustPoniatowski

28 grudnia 2016, 17:17

@Marciano123: Doceniam twoją mądrość xd

Avatar Marciano123

29 grudnia 2016, 19:25

@AugustPoniatowski: A ja twojej nie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Czego uczą francuskich żołnierzy podczas pierwszego szkolenia?
- Jak się poddać w dziesięciu językach.

Zobacz cały dowcip

Cmentarz. Pogrzeb. Grabarze niosą trumnę bokiem.
Jeden z żałobników pyta:
- Czyja to jest teściowa?
Na co grabarz:
- Tego tu obok Zenka, co niesie.
- No dobrze, a dlaczego niesiecie trumnę bokiem?
- Bo jak niesiemy ją na plecach, to chrapie.

Zobacz cały dowcip

Po co idzie ubezpieczyciel do lasu?

- Polisa.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Rudy chłopaczek mówi do mamy:
- Mamusiu, kocham cię!
- Zostańmy przyjaciółmi - odpowiada mama.

Zobacz cały dowcip

Przed wejściem do nieba czeka trzech najwybitniejszych teologów XX wieku:
Rahner, Balthasar i Ratzinger.

Każdy z nich musi odbyć rozmowę
ze św. PAWŁEM
(uznawanym przecież za twórcę chrześcijańskiej teologii),
żeby wytłumaczyć się z tego,
co na ziemi NAPISAŁ o Bogu.

Pierwszy wchodzi Rahner,
wraca po godzinie i
- jeszcze roztrzęsiony - mówi, że...
ledwo się wybronił...

Jako drugi wchodzi Balthasar...
wraca po dwóch godzinach
i oddychając z wielką ulgą, stwierdza,
że wziął św. Pawła na litość...

W końcu wchodzi Joseph Ratzinger...

Po trzech godzinach wychodzi...
zlany potem... św. PAWEŁ
i mówi do pozostałych:
"Chłopaki,
muszę ten List do Rzymian cały poprawić"!

Zobacz cały dowcip

- Europosłowie chcą. by niedługo wszystkie auta Polaków były elektryczne.
- Polacy chcą by niedługo wszystkie krzesła europosłów były elektryczne.

Zobacz cały dowcip