Czego uczą francuskich żołnierzy podczas pierwszego szkolenia?
- Jak się poddać w dziesięciu językach.
Cmentarz. Pogrzeb. Grabarze niosą trumnę bokiem.
Jeden z żałobników pyta:
- Czyja to jest teściowa?
Na co grabarz:
- Tego tu obok Zenka, co niesie.
- No dobrze, a dlaczego niesiecie trumnę bokiem?
- Bo jak niesiemy ją na plecach, to chrapie.
Po co idzie ubezpieczyciel do lasu?
- Polisa.
Rudy chłopaczek mówi do mamy:
- Mamusiu, kocham cię!
- Zostańmy przyjaciółmi - odpowiada mama.
Przed wejściem do nieba czeka trzech najwybitniejszych teologów XX wieku:
Rahner, Balthasar i Ratzinger.
Każdy z nich musi odbyć rozmowę
ze św. PAWŁEM
(uznawanym przecież za twórcę chrześcijańskiej teologii),
żeby wytłumaczyć się z tego,
co na ziemi NAPISAŁ o Bogu.
Pierwszy wchodzi Rahner,
wraca po godzinie i
- jeszcze roztrzęsiony - mówi, że...
ledwo się wybronił...
Jako drugi wchodzi Balthasar...
wraca po dwóch godzinach
i oddychając z wielką ulgą, stwierdza,
że wziął św. Pawła na litość...
W końcu wchodzi Joseph Ratzinger...
Po trzech godzinach wychodzi...
zlany potem... św. PAWEŁ
i mówi do pozostałych:
"Chłopaki,
muszę ten List do Rzymian cały poprawić"!
- Europosłowie chcą. by niedługo wszystkie auta Polaków były elektryczne.
- Polacy chcą by niedługo wszystkie krzesła europosłów były elektryczne.
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2016, 14:02
(200 lat później) o kurde zapomniałem o lekarstwie na ślepotę!
Odpisz
26 grudnia 2016, 23:33
ja i moje oczy z wadą -7,5 się cieszą
Odpisz
25 grudnia 2016, 18:30
Suuuuuche... Wody dajcie!
Odpisz
26 grudnia 2016, 21:18
@Kivera: *daje wody*
Odpisz
26 grudnia 2016, 21:56
@Kivera: *daje rozpuszczalnik* Masz pij... do dna!
Odpisz
27 grudnia 2016, 13:13
*pije*
Odpisz
27 grudnia 2016, 13:36
@Kivera: I prawilnie.
Odpisz
26 grudnia 2016, 14:40
fajna gównoburza lecę robić popcorn
Odpisz
25 grudnia 2016, 11:03
Nie jestem ekspertem, ale na chłopski rozum wystarczy przeszczepić oko ;-;
Odpisz
25 grudnia 2016, 11:47
To tak (chyba) nie działa.
Jakby tak działało to prawie nikt nie byłby ślepy.
To przez (chyba) nerw jak ci sie coś zepsuje, a nerwu NA PEWNO nie przeszczepisz.
Odpisz
25 grudnia 2016, 14:49
@Jawer: lol szemu
/s
Odpisz
25 grudnia 2016, 20:09
Myślisz, że jak napiszesz coś głupiego i dopiszesz /s to będziesz śmieszny?
Odpisz
25 grudnia 2016, 22:41
@damian2500: /s to sarkazm.
Odpisz
25 grudnia 2016, 23:44
@Jawer: Gdzie ja napisałem, że nie wiem co to znaczy? Niektórzy myślą, że to jest mega śmieszne, jeśli napiszą jakiś debilny komentarz i wstawią /s.
Odpisz
26 grudnia 2016, 00:27
@damian2500: To nie miało być śmieszne
Odpisz
26 grudnia 2016, 00:47
To po co to napisałeś?
Odpisz
26 grudnia 2016, 00:51
@damian2500: Bo miałem nadzieję na śmieszkową odpowiedź; bo mogę
Odpisz
25 grudnia 2016, 23:17
w tym wypadku miało by to.sens bo kiedy by to wynalazł ludzie by widzieli.i gaktycznie by zaobaczyli
Odpisz
25 grudnia 2016, 16:11
Ważną rolę odgrywa tutaj także mózg i informacje mu przesyłane
Odpisz
28 grudnia 2016, 17:17
@Marciano123: Doceniam twoją mądrość xd
Odpisz
29 grudnia 2016, 19:25
@AugustPoniatowski: A ja twojej nie
Odpisz