Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie:
- Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Pan w samochodzie osobowym, z lewej tramwaj a z prawej karetka na sygnale.
Kto przejedzie pierwszy?
- Motocykl.
- Panie, jaki motocykl ? Jest Pana samochód, tramwaj i karetka. Skąd się wziął motocykl?
- Z lusterka. Motocykle są wszędzie.
Mówi Jaś do Małgosi:
- Małgosiu, stań na drabince to ci dam 5 zł!
Małgosia stanęła na drabince i krzyczy do mamy:
- Mamo, Jaś mi dał 5 zł bo stanęłam na drabince.
- Małgosiu, Jaś chciał ci zobaczyć majteczki.
Na drugi dzień Jaś z kolegami mówią:
- Małgosiu, stań na drabince to ci damy po 3 zł.
Małgosia znów stanęła na drabinkę i krzyczy do mamy:
- Mamo, Jaś z kolegami dali mi po 3 zł, bo stanęłam na drabince!
- Małgosiu, Jaś z kolegami chcieli ci zobaczyć majteczki.
- A ja ich wykiwałam, bo dzisiaj nie nałożyłam majteczek!
Jak mówiła moja babcia, najlepszym zajęciem dla rąk jest liczenie pieniędzy. Usuwa ono ból stawów, przywraca normalne ciśnienie, łagodzi ból zębów i głowy, poprawia wzrok, wygląd zewnętrzny i warunki mieszkaniowe.
U mechanika:
- Będzie Pani potrzebowała nową skrzynię biegów.
- A co to skrzynia biegów?
- I to nie jedną...
- Jasiu, jaka jest twoja ulubiona lekcja?
- Odwołana!
- Grałeś kiedyś na jakim instrumencie?
- Na skrzypcach. Nauczyciel mnie nawet porównał z Paganinim.
- Niemożliwe, co powiedział?
- "Paganinim to Ty nie będziesz"
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2016, 22:53
"wierzę że jestem ateistą"
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:56
@Sebzer: Co w tym dziwnego?
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:58
@lulul: *wierzę*-ateista nie wierzy.
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:45
@Sebzer: Nie wierzy w boga, a co ma bóg do wierzenia w tematy niezwiązane , religią?
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:11
@lulul: Ateista nie wierzy, ateista wie
/b
Odpisz
19 grudnia 2016, 22:14
XD
Odpisz
11 września 2017, 18:56
@lulul: Idealny ateista nie istnieje, w nic nie wierzy, boga, znajomych i siebie
Odpisz
Edytowano - 12 września 2017, 09:05
@ZeeKo: ateista to człowiek odrzucający wszelkie bóstwa
mylisz ateizm z nihilizmem
Odpisz
12 września 2017, 11:01
Mi tak ksiądz powiedział
Odpisz
12 września 2017, 11:02
@ZeeKo: xD
Odpisz
12 września 2017, 12:53
Odpisz
12 września 2017, 20:24
@ZeeKo: co
Odpisz
18 października 2017, 18:49
@ZeeKo: Ksiądz jak to ksiądz. Kłamał.
Odpisz
9 stycznia 2017, 16:27
Napisałbym "acha", ale nie chcę zistać zminusowany...
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:45
pozdro z sufitu XD
Odpisz
27 grudnia 2016, 01:17
pozdro z działu obrazków
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:48
słaby żart
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:22
@shadowear: Nie zgadzam się z Twoją opinią.
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 20:59
@damian2500: * Nie zgadzam się z opinią wyrażoną przez użytkownika "shadowear" W niedzielę dnia 18 grudnia roku 2016 na stronie jeja.pl
(Czytelny podpis, data urodzenia, Imię Matki, ojca, siostry, babci, psa, kota)
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:25
@polak922: ...i kochanki)
Odpisz
18 października 2017, 18:51
@damian2500:
Popieram opinie użytkownika damian2500
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:59
Taki paradoks że aż głowa boli.
Odpisz