Wyniki potyczki paintballowej:...

Wyniki potyczki paintballowej:
Ja - 114 pkt.
Mieszkańcy Domu Pogodnej Starości "Jagoda" - 0 pkt.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar noszkurnawszystkozajete

10 grudnia 2016, 14:34

czy ja jestem domem dla starców

Avatar iger3

14 grudnia 2016, 15:08

@noszkurnawszystkozajete: Nie wiem? Ale chętnie wejdę i sprawdzę ;D :D :D

Avatar Miguelp

24 stycznia 2017, 21:48

@iger3: to sie pan ustaw w kolejce

Avatar ZSRRBall

23 grudnia 2016, 10:39

Avatar Krystiankr1

27 listopada 2016, 11:24

Takie rzeczy tylko w ameryce

Avatar iger3

27 listopada 2016, 19:30

@Krystiankr1: Też mi się zdaje, w Polsce raczej nie ma takich ludzi, którzy mogliby grać w paintballa z staruszkami ;)

Avatar Wladimir_Putin

9 grudnia 2016, 15:20

@iger3: w Polsce nie ma staruszków którzy chcieli by grać

Avatar iger3

9 grudnia 2016, 15:32

@Wladimir_Putin: W sumie racja, a jak tam w Rosji? Są jacyś chętni? Znając pana, pewnie tak xD

Avatar Wladimir_Putin

9 grudnia 2016, 15:34

@iger3: oczywiście! na pewno ja bym postrzelal sobie ale pewnie i wielu innych by się znalazło

Avatar Wladimir_Putin

9 grudnia 2016, 18:55

@iger3: I już...znalazłem około 500 staruszków, chcesz zagrać ?

Avatar iger3

9 grudnia 2016, 19:01

@Wladimir_Putin: Prawdę mówiąc, nigdy w życiu w to nie grałem ;c Ale chętnie popatrzę xD

Avatar Wladimir_Putin

9 grudnia 2016, 19:09

@iger3: to proste ! strzelasz i się ukrywasz! A ja się zaliczam do staruszków?

Avatar iger3

9 grudnia 2016, 19:15

@Wladimir_Putin: Chyba tak xD Możemy również we dwóch iść na staruszków ;D

Avatar Wladimir_Putin

9 grudnia 2016, 19:24

@iger3: przecież ja idę do staruszków ! jestem taki stary !

Avatar Lespeonek

9 grudnia 2016, 14:57

starość nie radość :v

Avatar iger3

9 grudnia 2016, 15:33

@Lespeonek: Młodość nie pieniądze xD

Avatar Lespeonek

9 grudnia 2016, 17:40

@iger3: Dobre słowa od dobrego człowieka :v

Avatar iger3

9 grudnia 2016, 18:41

@Lespeonek: Pierwszy raz usłyszałem to już od takiego trochę starszego, chociaż też tak nieco młodego gościa w pracy xD Powiedziałbym, że ma tak z 40 może 50 lat xD Ale pieniądze już mu się zgadzają, więc już tylko starość mu została haha ;D

Avatar JTKX2

11 grudnia 2016, 09:13

@iger3: Awatar z wyścigu śmierci?

Avatar iger3

11 grudnia 2016, 09:23

@JTKX2: Tak, z pierwszej części, z tyłu widać tę wstrętną babę, a z drugiej strony idzie ten strażnik, też nie fajny xD Już od roku, może 2 lat mam ten awatar ;D

Avatar MlodySzczesny

11 grudnia 2016, 21:53

@iger3: Młodość - 500 + ㅊ

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Lejb Sobel ożenił się i do znudzenia wychwala kolegom zalety swej urodziwej żony.
Pewnego dnia spotyka przyjaciela. Ten bierze go pod ramię i szepcze do ucha:
- Daj ty spokój z tym gadaniem. Śmieją się z ciebie. Czy ty nie wiesz, że twoja żona ma czterech kochanków na boku?
- I co z tego? - uśmiecha się beztrosko Sobel - Wolę mieć dwadzieścia procent w dobrym interesie niż sto procent w złym!

Zobacz cały dowcip

- Panie doktorze, a to jest pewny zabieg?
- Proszę Pana robiliśmy to wiele razy, w końcu musi się udać!

Zobacz cały dowcip

Pani w szkole zarządziła zabawę w zagadki. Pierwsza zgłasza się Małgosia:
- Co to jest: je trawę, daje mleko, a w środku ma literkę "r"?
- To krowa Małgosiu, ale podoba mi się tok Twojego rozumowania.
Następny jest Jaś:
- Co to jest: długie, często się napręża, a w środku ma literkę "u"?
Pani się zarumieniła:
- Jasiu! Natychmiast wyjdź z klasy!
Jaś posłusznie wstaje, wychodzi. W drzwiach zatrzymuje się i rzuca:
- To jest łuk, proszę Pani, ale podoba mi się tok Pani rozumowania.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Sprzedawca do klienta:
- Na tej kanapie zmieści się pięć osób bez żadnego problemu.
- Niestety nie znam pięciu osób bez żadnego problemu.

Zobacz cały dowcip

- Która godzina?
- Nie wiem, podaj mi trąbkę.
*zaczyna grać*
Ktoś krzyczy: Kto gra na trąbce o drugiej w nocy?!

Zobacz cały dowcip

Na porodówce pielęgniarka podchodzi do mężczyzny:
- Gratuluję, ma Pan syna, 3700.
Mężczyzna wyjmuje portfel i mówi:
- Nawet niedrogo.

Zobacz cały dowcip