Sally i Andy w swą pięćdziesiątą rocznicę ślubu poszli odwiedzić swoją starą szkołę. Później, kiedy z niej wychodzili, z przejeżdżającej akurat furgonetki bankowej wypadł im pod nogi worek z pieniędzmi. Nie myśląc wiele wzięli kasę do domu. Tam Andy zaproponował, by zadzwonić na policję i zwrócić znalezisko, a Sally obstawała przy tym, aby pieniądze zatrzymać. Na drugi dzień do drzwi zapukali policjanci.
- Dzień dobry, czy nie widzieli państwo przypadkiem worka z nadrukiem banku, który, być może, leżał gdzieś na poboczu lub trawniku?
- Nie, niczego nie widzieliśmy panie oficerze - odrzekła Sally, lecz Andy już wyrwał się do przodu i przytaknął skwapliwie, że owszem wiedzieli i...
- Nie, nie! - zawołała zaraz Sally. - Niech go pan nie słucha, on ma demencję starczą, Alzheimera, wiele rzeczy mu się wydaje, nie ma kontaktu z rzeczywistością...
Ale policjant zdążył się już zainteresować. Gestem dłoni uciszył kobietę i poprosił Andy'ego by opowiedział od początku. Staruszek wziął głęboki wdech i zaczął:
- To było tak. Kiedy wczoraj Sally i ja wracaliśmy ze szkoły...
- Dobra, John! - zawołał policjant do swego kolegi - Nic tu po nas. Zwijamy się...
Przychodzi Jaś do domu i mówi do mamy:
- Mamo, mamo, mam dwie wiadomości: jedną dobrą i jedną złą.
- To poproszę dobrą - mówi mama.
- Dostałem piątkę z matmy!
- No a ta zła?
- Tylko żartowałem!
Matka ochrzania córkę:
- Jak już masz taką słabość do żołnierzy, to wybierz sobie jednego i z nim bądź, a nie codziennie z innym!
- Mamo, jeden i ten sam żołnierz nie dostanie codziennie przepustki.
Przychodzi Irlandczyk do spowiedzi i mówi:
- Prośże księdza, ukradłem trochę drewna.
- Ile?
- No, zbudowałem budę dla psa.
- No to nie jest źle…
- Ale prośże księdza, mnie trochę tego drewna zostało.
- Ile?
- Zbudowałem sobie garaż.
- No, to już gorzej, za pokutę…
- Ale prośże księdza, mnie jeszcze tego drewna zostało
- Ile?
- Zbudowałem sobie dom.
- Synu, ciężko zgrzeszyłeś, wiesz co to jest nowenna?
- Prośże księdza, ja zbuduje te nowennę, mnie tego drewna starczy, mnie jeszcze trochę zostało.
Żeby rozweselić spiętego pacjenta, dentysta mówi:
- Zakładam lateksowe rękawiczki, które Chińczyk robi w ten sposób, że moczy ręce w lateksie, a potem je suszy.
Pacjent nie reaguje. Po pewnym czasie pacjenta zaczyna obłędnie się śmiać.
- Tak rozbawił pana mój dowcip o rękawiczkach?
- Nie. Ale przypomniałem sobie jak Chińczyk robi prezerwatywy.
Na porodówce pielęgniarka podchodzi do mężczyzny:
- Gratuluję, ma Pan syna, 3700.
Mężczyzna wyjmuje portfel i mówi:
- Nawet niedrogo.
Komentarze
Odśwież10 marca 2021, 19:51
Rel
Odpisz
1 grudnia 2016, 11:53
królewna balonowa z pory na przygodę
Odpisz
27 czerwca 2017, 14:46
@benben7: Aha
Odpisz
30 listopada 2016, 21:39
Posterunkowa Judy Hops.
Odpisz
14 września 2018, 11:56
zeofil
Odpisz
30 listopada 2016, 00:10
Byo na zdjęciach, ale widzę że zakładka Dowcipy żyje własnym życiem.
Odpisz
30 listopada 2016, 15:14
@PolskiRusek: Nie znam zakładki zdjęcia ;P To raczej obrazki żyją własnym życiem ;) Było już kiedyś mówione(pisane), że ludzie nie chcą dowcipów w obrazkach, więc moglibyście się wszyscy zdecydować :P Po co mamy tutaj kategorię dowcipów, skoro możemy wszystko dać do obrazków? Poproś administrację czy coś, to usuną ten dział dowcipów tak samo jak kiedyś usunęli dział filmików ;) Tzn. nie wiem czy ktoś o to poprosił, ale usunęli dział filmików ;)
Odpisz
30 listopada 2016, 17:22
@iger3: Było to w postaci komentarza na post. Jeśli chodzi o zakładka "Zdjęcia", to zwykał pomysłka. Natomiast, masowe pisanie do administracji aby usuneli zakładkę z dowcipami nic mi nie da. Wręcz zmarnuje mi czas.
Odpisz
30 listopada 2016, 17:47
@PolskiRusek: Więc nie rozumiem twojego oburzenia ;P Spoko, ktoś wrzucił w postaci komentarza na post taki tekst, więc? Akurat tego nie widziałem, nie każdy musi przeglądać wszystkie obrazki i komentarze ;)
Odpisz
29 listopada 2016, 00:01
yennefer <3
Odpisz
29 listopada 2016, 14:56
@alpro: To ja biorę Triss i Ciri <3
Odpisz
29 listopada 2016, 07:55
Bruh.
Asuna
Odpisz
29 listopada 2016, 00:09
Jezus Chrystus
Odpisz
22 listopada 2016, 21:29
Elsa z krainy lodu
Odpisz
23 listopada 2016, 09:14
@Jasnowidz: nie znałem cię z tej strony
Odpisz
23 listopada 2016, 18:00
@generalpartyzantkijeja: Zawsze lepsze to niżeli szczerbatek albo simba
Odpisz
28 listopada 2016, 06:59
@Kanciarz123: Masz coś do szczerbatka?
Odpisz
28 listopada 2016, 08:18
@qaz123: Ale, że tak od razu r*chać?
Odpisz
28 listopada 2016, 16:32
@Jasnowidz: to ty bierzesz Elze A ja Anne co Ty na to ?
Odpisz
28 listopada 2016, 17:47
@Wladimir_Putin: Anna ma już męża, No chyba że jest dz*wką.
Odpisz
28 listopada 2016, 17:49
@Ashley12c: hmmm....Może to drogie...
Odpisz
28 listopada 2016, 19:05
@Jasnowidz: wat
Odpisz
28 listopada 2016, 23:40
@Wladimir_Putin: Zgoda
Odpisz
28 listopada 2016, 09:55
android 18
Odpisz
28 listopada 2016, 11:54
@Piotro165: Kurde tu się muszę zgodzić, chociaż nie jestem wielkim fanem Dragon Ball'a to gram w Xenoverse 2 ;D
Odpisz
28 listopada 2016, 15:54
@iger3: Dobra dziołcha
Odpisz