Jedzie Polak do Rosji i...

Jedzie Polak do Rosji i zatrzymują go na granicy. Celnik pyta:
- Ma pan jakąś broń, narkotyki, alkohol?
- Nie, nic z tych rzeczy! - odpowiada podróżny.
- Dobra, jedź. A jak sobie tam poradzisz, to już nie moja sprawa...

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar damian2500

27 grudnia 2016, 16:13

Podobne:
Dyskoteka, przy wejściu gościa zatrzymuje bramkarz i pyta:
- jakieś narkotyki?
- nie
- pistolet, taser, kastet?
- skąd!
- nóż, maczeta?
- oczywiście, że nie!
Bramkarz wzdycha, bierze pustą, szklaną butelkę, rozbija ją o ścianę tak, że pól butelki z ostrymi krawędziami zostało i podaje ją gościowi mówiąc
- to masz chociaż to.

Avatar DefTavV

18 lutego 2021, 14:11

@damian2500: szkoda że tak dawno chętnie bym przeczytał więcej tego

Avatar Wladimir_Putin

27 grudnia 2016, 10:38

broń zawsze warto nosić przy sobie....na wszelki wypadek

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (29)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (29)
Avatar anzi5

5 stycznia 2017, 11:04

@Wladimir_Putin: jasne jasne alah hakbar tak ty rusku

Avatar Wladimir_Putin

5 stycznia 2017, 11:16

@anzi5: Masz coś do Rosjan?

Avatar anzi5

5 stycznia 2017, 11:08

żart Jasio mówi mamie umiem liczyć do dziesięciu liczy 2,3,4,5,6,7,8,9,10 mama się pyta gdzie jest 1?
1 jest w dzienniczku.

Avatar anzi5

5 stycznia 2017, 10:58

jakby miał alkohol do by go nie przepuścili bo ruski to są jedne wielkie pijaczyny he he he

Avatar lewy2

29 grudnia 2016, 09:23

alkochol też warto nosić jak się polak załamie XD

Avatar baarts

30 grudnia 2016, 08:46

@lewy2: Alkohol*

Avatar filip785936

27 grudnia 2016, 19:19

jasnowic mówi do jasnowica
jasnowic01:wiesz
jasnowic02:wiem

Avatar jasioolaizosia2

27 grudnia 2016, 21:55

@filip785936: *jasnowidz

Avatar blackjk

28 grudnia 2016, 10:57

@jasioolaizosia2: ciho nie znasz śię!

Avatar DeMajkel

Edytowano - 28 grudnia 2016, 11:29

@blackjk: *zaraz odpowie jasnowic z nowym awatarem*

Avatar AugustPoniatowski

27 grudnia 2016, 17:51

Dobre >_<!

Avatar PusiekPL

27 grudnia 2016, 17:26

słabe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

W maju 2006 do Polski przyleciał Benedykt XVI. Na miejsce spotkania papieża z wiernymi wybrany został Grunwald - tradycyjne miejsce spotkań Polaków i niemieckiego duchowieństwa.

Zobacz cały dowcip

Poranna odprawa w Ministerstwie Obrony Narodowej.
- Melduję, panie ministrze, że w czasie ćwiczeń Wojsk Obrony Terytorialnej zginęły ortaliony żołnierzy - zameldował głównodowodzący.
- O Boże! - wykrzyknął minister i skrył twarz w dłoniach.
Milczał dłuższą chwilę, wreszcie ukazał oblicze o czole pooranym troską, spojrzał na dowódcę Wojsk Obrony Terytorialnej i zapytał:
- Ile to jest ortalion?

Zobacz cały dowcip

Jak w najgrzeczniejszy sposób dać do zrozumienia pracownikowi, że właśnie został zwolniony?
- Panie Kowalski, naprawdę nie wiemy, jak poradzimy sobie bez pana, ale od przyszłego poniedziałku będziemy próbować.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Rozmowa telefoniczna dwóch kolegów stolarzy:
- Cześć, co robisz?
- Krzesło dla teściowej.
- A dużo Ci jeszcze zostało do zrobienia? Może na flaszkę wpadniesz?
- Ok. Nie ma problemu. Podłączę tylko przewody i jestem...

Zobacz cały dowcip

Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".

Zobacz cały dowcip

Widziałem dwóch walczących niewidomych. Krzyknąłem:
- Stawiam stówę na tego z nożem!
Rozbiegli się.

Zobacz cały dowcip