Jak matematycy zapraszają się na alkohol?
"Chodź, zamienimy procenty na promile!"
7 marca, facet dzwoni do dziewczyny:
- Jakie kwiaty lubisz najbardziej?
- Czerwone róże.
- Rozumiem. A chciałabyś może zjeść kolację w restauracji i wypić dobre wino?
- Pewnie! A co planujesz?
- A... Wybieram ci kartkę na Dzień Kobiet i zastanawiam się, co ma być na obrazku.
- Co należy pokazać blondynce po dwóch latach bezwypadkowej jazdy samochodem?
- Drugi bieg...
Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".
Facet wchodzi na wagę i mocno wciąga brzuch. Rozbawiona żona tym widokiem pyta:
- Myślisz, że to Ci w czymś pomoże?
- Oczywiście - odpowiada mąż - muszę jakoś zobaczyć cyferki.
Jaś, pyta się ojca.
- Tatusiu, jak powstali ludzie?
- Zostali stworzeni przez Boga.
- A mamusia mówiła że ewoluowali od małp.
- Mamusia mówiła o swojej stronie rodziny.
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2024, 03:37
Konia z rzędem, kto to zajarzy....
Odpisz
16 listopada 2016, 09:15
Czyli jak wygląda normalny dzień w Rosji
Odpisz
16 listopada 2016, 14:26
@noszkurnawszystkozajete: Haha, nie ująłbym tego lepiej ;D
Odpisz
16 listopada 2016, 18:06
@noszkurnawszystkozajete: no w skrócie
Odpisz
26 listopada 2016, 10:36
@Wladimir_Putin: macie drzwi w samochodach?
Odpisz
26 listopada 2016, 16:00
@Miguelp: zależy
Odpisz
26 listopada 2016, 18:46
@Wladimir_Putin: od czego?
Odpisz
26 listopada 2016, 18:47
@Miguelp: czy są drzwi czy nie
Odpisz
27 listopada 2016, 14:19
@Wladimir_Putin: aha
a jak nie?
Odpisz
27 listopada 2016, 14:21
@Miguelp: jak nie ma to nie ma
Odpisz
27 listopada 2016, 14:24
@Wladimir_Putin: a jak wchodzicie?
Odpisz
27 listopada 2016, 14:25
@Miguelp: normalnie jak nie ma drzwi to normalnie A jak są to przez okno
Odpisz
27 listopada 2016, 14:44
@Wladimir_Putin: a jak to jest nirmalnie?
Odpisz
27 listopada 2016, 14:46
@Miguelp: wsiada się
Odpisz
27 listopada 2016, 15:27
@Miguelp: po kolei
1 jedziesz na niedźwiedziu
2 niedźwiedź się zatrzymuje
3 spadasz i lecisz do samochodu
4 przypadkiem odpalasz i wciskasz podał gazu
5 jedziesz sobie gdzieś
Odpisz
27 listopada 2016, 18:01
@Wladimir_Putin: aha
logiczne
Odpisz