Dawno, dawno temu był sobie młody człowiek, który obiecał sobie zostać wielkim pisarzem. Mówił:
- Chcę pisać rzeczy, które będzie czytał cały świat, rzeczy, które poruszą ludzi aż do głębi, rzeczy, które będą sprawiały, że będą krzyczeć, płakać, zwijać się z bólu i wściekłości!
Teraz pracuje on dla Microsoftu pisząc komunikaty o błędach.
Dwóch górali postanowiło sprawdzić ile ludzi jest w knajpie w Żywcu. Uradzili, że jeden będzie wyrzucał gości, a drugi liczy. Tak też zrobili. Słychać brzęk tłuczonego szkła, okrzyk "O Jezu" a góral liczy:
- Roz
Znowu okrzyk i:
- Dwa
W pewnym momencie brzęk i wylatujący mówi:
- Teroz nie licz bo to jo.
W barze:
- Słyszałam, że ładne kobiety u was nie płacą.
- To prawda. Proszę, tutaj jest rachunek.
Blondynka płacze na porodówce. Położna pyta:
- Dlaczego pani płacze?
- Urodziły mi się bliźniaki.
- I co z tego?
- Jak ja powiem mężowi, skąd to drugie dziecko?
- Dzisiaj taki piękny dzień, środek tygodnia, słońce, woda, złoty piasek...
- Nie filozofuj tylko napełniaj betoniarkę!
Zawsze zastanawiało mnie, czy francuzi jak kichają to mówią atchoux czy apsique...
- Panie Leonardzie, co pan robił w laboratorium z trzema asystentkami?
- Nic...
- To dlaczego ten królik patrzy na pana z takim szacunkiem?
Komentarze
Odśwież5 listopada 2016, 08:36
jak cos instalowalam na windowsie powalil mnie jeden komunikat ,,obliczanie czasu potrzebnego do obliczenia czasu" zgaduje ze byl to owoc pracy tego czlowieka ;D
Odpisz
20 kwietnia 2017, 15:08
@nata127: i tak mam lepsze cycki
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2017, 19:37
@Piotro165: nwm co twój komentarz wnosi do tej rozmowy ale kk
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:46
@nata127: już mi ich zazdrościsz?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 21:29
@Piotro165: debilizmu nie zazdroszcze.
Odpisz
9 listopada 2016, 08:59
Dawno dawno temu a więc nie żyje i wtedy nie było jeszcze technologii
Odpisz
6 listopada 2016, 08:50
dawno dawno czyli nie żyje...
Odpisz