Życie to woda. Woda to lód....

Życie to woda.
Woda to lód.
Lód to zimno.
Zimno to wychłodzenie.
Wychłodzenie to śmierć.
Nasze życie jest kłamstwem.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar DeMajkel

18 sierpnia 2016, 23:24

gubisz długopis- brak notatek- brak nauki- oblewasz egzaminy- ni masz roboty- jesteś leniwy- jesteś gruby i brzydki- brak żony- brak miłości- depresja- choroba- śmierć.

Avatar ewelkapl

20 października 2016, 19:59

@DeMajkel: Trzeba uważać na długopisy, one mogą zabić.

Avatar Pandzianikki

21 października 2016, 08:32

@ewelkapl: ołówki też

Avatar frankpajcel

22 października 2016, 18:27

@DeMajkel: gubisz długopis-śmierć

Avatar GrzegorzKnap

20 października 2016, 13:31

Życie to nie woda. Co najwyżej środowisko w którym może rozwijać się życie.

Avatar Batman_

22 października 2016, 01:04

@GrzegorzKnap: Bez wody nie ma życia.

Avatar Polski_Kisiel

Edytowano - 18 sierpnia 2016, 20:54

Lód=/=zimno.


\________/

Avatar Polski_Kisiel

21 sierpnia 2016, 01:50

@Polski_Kisiel: Ekhę.
Lód może mieć 200°C. Wystarczy odpowiednie ciśnienie. Tym, którzy dali strzałki w dół, polecam nie spać w szkole.

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2016, 03:03

@Polski_Kisiel: Wytłumacz mi, jak lód może mieć 200°, skoro przy 0° się topi?
Poza tym, gdy usłyszysz słowo "lód" to myślisz o cieple i lecie czy raczej zimnie i zimie?

Avatar Polski_Kisiel

Edytowano - 21 sierpnia 2016, 13:51

Ciśnienie. Przy ciśnieniu atmosferycznym się topi. Ale zwiększając ciśnienie, zwiększamy temperaturę topnienia.

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2016, 13:53

@Polski_Kisiel: Co nie zmienia faktu, że lód jest zimny. Ogień też może być zimny, ale raczej kojarzymy go z gorącym, czyż nie?

Avatar Polski_Kisiel

21 sierpnia 2016, 19:15

No tak. Kojarzymy lód z zimnem, a ogień z gorącem. Jednak
Lód=/=zimno,
Ogień=/=gorąco.

Avatar bananowo

20 października 2016, 08:47

@Polski_Kisiel: Jakim cudem wyszło ci te 200 °C? Woda ma punkt potrójny w temperaturze 0,01 °C. To najwyższa możliwa temperatura topnienia lodu przy dowolnym ciśnieniu.

Avatar PotasBizmut

26 października 2016, 23:14

@Polski_Kisiel: Jeśli już schodzicie na fizykę, to pamiętajcie, że w fizyce ogólnie nie ma takiego pojęcia jak "zimno". co najwyżej zerowe ciepło i jest ono tylko wtedy, gdy jest 0 Kelwinów (zero absolutne) nie pamiętam jakie były przeliczenia na stopnie Celsjusza, ale jest to mniej niż -200°C

Avatar Polski_Kisiel

Edytowano - 28 października 2016, 08:58

@PotasBizmut: -273,15°C chyba

Avatar Jasnowidz

18 sierpnia 2016, 17:10

Ok?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Amerykanin i Rosjanin kłócą się o to, kto jest lepszym przywódcą - Hoover czy Stalin.
"Hoover jest lepszy" - powiedział Amerykanin. - "Nauczył Amerykanów nie pić".
"Stalin nauczył Rosjan nie jeść" - odpowiada Rosjanin.

Zobacz cały dowcip

Co to jest: kobieta dostaje to raz w miesiącu i kończy się po 4-6 dniach?

Pensja męża.

Zobacz cały dowcip

Trwa rewolucja. Przychodzi faks z Moskwy:
"Możemy uznać waszą rewolucję ale musicie dać nam Kijów i Lwów.
W sztabie Juszczenki chwilowa konsternacja. Jednak za chwilę pada odpowiedź:
"Ok. Kijów możemy wam dać. Lwów musicie sobie jednak sami nałapać."

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Auto przejechało kurę. Kierowca zatrzymuje się aby zapytać nadchodzącego Jasia:
- Jasiu to wasza kura?
- Nie, takich płaskich nie mamy.

Zobacz cały dowcip

- Jasiu, jaka jest twoja ulubiona lekcja?
- Odwołana!

Zobacz cały dowcip

- Jaki prezent dałeś żonie z okazji rocznicy ślubu?
- Kupiłem wycieczkę na Cypr.
- A jaki prezent ona dała Tobie?
- Pojechała.

Zobacz cały dowcip