- Słyszeliście o elektryku, który złapał za niewłaściwy kabelek i zginął na miejscu?
- Podobno nie wytrzymał napięcia.
Spotyka się dwóch sąsiadów. Jeden mówi do drugiego:
- Słuchaj stary, nie wiem co mam zrobić, mój kot załatwia mi się na dywan.
- Jak to?
- No, załatwia się na dywan, potem jeździ tyłkiem po podłodze i rozsmarowuje to wszędzie, nie wiem już co mam robić. Może ty byś coś poradził?
- Wiesz co, zwiń dywan i oklej podłogę papierem ściernym.
Spotykają się ponownie po dwóch tygodniach.
- No i jak? - pyta pomysłodawca.
- O człowieku, rewelacja! Jak kocisko rozpędziło się w przedpokoju, to do lodówki już tylko oczy dojechały!
Jadą pociągiem Polak, Rusek i Niemiec.
Nagle coś zaczyna kapać z dachu. Rusek krzyczy:
- To wódka!! - podbiega z kieliszkiem i pije.
Niemiec krzyczy:
- To whisky!! - nadstawia kieliszek i pije. Na to Polak mówi:
- To nie wódka, to nie whisky, to mój Azor, szcza z walizki.
Student medycyny odbywa staż w Pogotowiu Ratunkowym. Odbiera telefon, zgłoszenie do wypadku. Po chwili mkną w karetce - on, pielęgniarka i oczywiście kierowca-sanitariusz. Stres, trema, wilgotne dłonie…
W pewnej chwili kierowca kurczowo łapie się dłońmi za gardło, zaczyna charczeć i wybałuszać oczy. Pielęgniarka bez namysłu z całej siły wali go w głowę walizeczką z medykamentami, po czym wszystko się uspokaja. Student ze zdziwienia nie może wypowiedzieć słowa.
Po chwili sytuacja się powtarza: kurczowy chwyt za gardło, ochrypły głos, piana z ust, wychodzące z orbit oczy… Znów w ruch idzie walizka i znów kierowca zachowuje się normalnie.
Student nie wytrzymuje:
- Co się Panu stało? Może jakoś mogę pomoc?
- Eeee…, e…, ja tylko tak się z siostra drażnię… no bo wczoraj jej mąż się powiesił…
Pacjent na oddziale intensywnej terapii:
- Nie wiem dlaczego tu jestem. Ostatnie co pamiętam to, że żona weszła do przymierzalni i krzyknęła "za wąska". I ją zapytałem czy sukienka czy przymierzalnia.
Widziałem dwóch walczących niewidomych. Krzyknąłem:
- Stawiam stówę na tego z nożem!
Rozbiegli się.
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2016, 15:20
108*562*119 to mój numer telefonu komórkowego
Odpisz
22 marca 2016, 17:03
I trzecią, i czwartą, i piątą.......
Odpisz
28 kwietnia 2016, 23:13
@Meshi: Czy to przypadek, ze odkopuje twój komentarz pod dowcipem związanym z małżeństwem? ;-;
Odpisz
22 kwietnia 2016, 00:02
jedno z lepszych
Odpisz
25 marca 2016, 13:55
hehehe
Odpisz
15 marca 2016, 15:24
nie kłócić sie
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:18
@Natalka10042006: *się i nie będziesz nikomu rozkazywać!
Odpisz
20 maja 2017, 06:53
@Natalka10042006: bo co?
Odpisz
12 marca 2016, 07:28
Ekstra,:) :D
Odpisz
9 marca 2016, 17:52
co mówi piłkarz gdy przychodzi do fryziera ?
Gol!
Odpisz
10 marca 2016, 00:45
@Djmiket: Co mówi normalny użytkownik jeja widząc takich jak ty?
- Ić stont.
Odpisz
10 marca 2016, 12:29
@Djmiket: dobre :D
Odpisz
12 marca 2016, 07:29
@pipiszka123: Faktycznie masz racje
Odpisz
13 marca 2016, 11:51
@mrkhrova: Co mówi nienormalny ?
- Ić oglontać Boku no pico.
Odpisz
20 marca 2016, 00:43
@pipiszka123: Zatrzymajcie tą salwę śmiechu!
Odpisz
26 grudnia 2016, 04:04
@LordHarmones: tę*
Odpisz