Wchodzi Arab do baru. Siada przy stoliku i zauważa siedzącego w rogu Żyda. Wstaje i woła:
- Barman, kolejka dla wszystkich w knajpie. Wszystkich z wyjątkiem tego pieprzonego Żyda w rogu.
Żyd tylko się uśmiechnął i wrócił do swoich papierów. Wkurzony Arab po kilku minutach powtarza:
- Barman, jeszcze jedna kolejka dla wszystkich. Oczywiście z wyjątkiem Żyda.
Stary Żyd ponownie skomentował zachowanie Araba uśmiechem i wrócił do pracy. Rozwścieczony Arab ponownie zwraca się do barmana:
- Barman, co jest z tym cholernym Żydem? Obrażam go, dwa razy stawiam wszystkim tylko nie jemu, a on się uśmiecha.
- To jego knajpa.
Wchodzi nauczyciel do klasy i mówi:
- Wszyscy nienormalni wstać.
Wszyscy uczniowie usiedli, Jasiu stoi. Nauczyciel pyta się:
- Jasiu, czemu nie usiadłeś?
A Jasiu na to:
- Bo mi głupio jak Pan tak sam stoi.
Wędkarstwo jest znacznie tańsze od myślistwa. Kiedy pijesz trzy dni z kumplami, a potem dla usprawiedliwienia kupujesz kilka ryb, to one nie kosztują tak dużo jak dzik lub sarna.
Jezus mówi:
- Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień!
Nagle spadł meteor, a Jezus mówi:
- Tato...
Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".
Do apteki wchodzi blondynka i rozgląda się niepewnie. W końcu pyta aptekarza:
- Czy są testy ciążowe?
- Tak, są.
- A trudne maja pytania?
Przy rodzinnym stole:
- Ania! wygrywasz mieszkanie i 20 tysięcy złoty!
- Michał, wygrałeś działkę i samochód!
- Janek wygrałeś...
- Adam, to naprawdę nie jest dobry sposób na czytanie testamentu.
Komentarze
Odśwież9 października 2019, 18:28
Żyd:
Odpisz
31 maja 2017, 19:14
leżyjski
Odpisz
6 lutego 2016, 00:52
To se hajsu narobił
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2015, 18:59
te zdzisiu dobre to :D
Odpisz
25 maja 2015, 19:41
Witam z podłogi!
Odpisz
21 maja 2015, 14:04
hehe fajne
Odpisz
20 maja 2015, 19:31
Ale sie wj*bał!
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2015, 21:55
pozdro z podłogi
Odpisz
15 maja 2015, 16:28
Dobre ale jak można stawiać dwie kolejki ja bym tak na ludzi nie wydawała hajsu
Odpisz
14 lipca 2015, 14:05
@andzelikatof: bo to arab ;)
Odpisz
14 lipca 2015, 19:20
@VirtusPro_Milosz698: no w sumie
Odpisz
14 lipca 2015, 20:03
@andzelikatof: araby po prostu maja pelno kasy
Odpisz
14 maja 2015, 19:27
Huehue arab ma przerąbane
Odpisz
13 maja 2015, 21:12
niezle
Odpisz
13 maja 2015, 20:31
Dobre...
Odpisz