Wracam do domu z pracy i co widzę: żona w kuchni, lewą ręką miesza zupę, prawą przeciera blat ścierką, jednym okiem zerka na bawiącego się synka, drugim śledzi swój ulubiony serial, nogami froteruje podłogę, prawym policzkiem przyciska do ramienia telefon i mówi:
- Nie, Krysiu, w tej chwili nic nie robię. Dobrze, że zadzwoniłaś.
Przychodzi facet do kwiaciarni i mówi do sprzedawcy:
- Może mi pan coś dobrać? Pokłóciłem się z żoną i chcę się pogodzić.
- Powiedz pan coś bliżej, żebym mógł określić, jak bardzo musi się pan zrehabilitować.
- Nazwałem ją głupią...
Sprzedawca podaje jedną różę.
- ...krową...
Podaje jeszcze dwie.
- ....tępą....
Podaje kolejne dwie.
- ...i do tego tłustą.
Sprzedawca zabiera jedną i mówi:
- Pan poczeka, zaraz zrobię z tego dla pana wieniec.
Starsza pani dostała paczkę z USA. Otwiera ją i znajduje bardzo eleganckie okulary.
- Wreszcie będę wszystko wyraźnie widziała - mówi, wkładając na nos okulary. - No tak, od razu lepiej widzę. O, jest jeszcze karteczka. Co oni tam piszą? "Mamo, wysyłam Ci oprawki. W następnej przesyłce będą szkła".
Pan: *idzie do muzeum
Pracownik: Nie może pan iść tutaj z psem.
Pan: To mój pies przewodnik.
Pies: Jan Matejko, urodzony w średniowieczu. Polski malarz.
- Mój wujek z Ameryki przysyła mi co roku na urodziny 100$. Teraz za PiSu to 500 zł a za Tuska było to tylko 400.
- Zostaje Ci dużo pieniędzy na koniec miesiąca?
- Zostaje mi dużo miesiąca na koniec pieniędzy.
- Czym różnią się programiści od polityków?
- Programistom płacą tylko za programy, które dają działają.
Komentarze
Odśwież17 lutego 2022, 13:03
Jak widać, toksyczna kobiecość też istnieje ;)
Odpisz
24 marca 2016, 11:01
Mąż wchodzi i to widzi. To się właśnie nie zgadza.
Odpisz
16 października 2015, 17:29
ahahah nio nic w ogóle.. :D
Odpisz
27 czerwca 2015, 21:57
Ale zelol
Odpisz
25 czerwca 2015, 18:01
dobrze że zadzwoniłas czy dobrze że zadzwoniłes? hihhi
Odpisz
2 lipca 2015, 23:14
@Nikola123janus: Krystyna jest chłopakiem?! :O
Odpisz
1 września 2015, 06:52
@PasjaPLYT: Nie,jest dziewczyną,widać,że mówi "zadzwoniłaś"
Odpisz
24 czerwca 2015, 18:48
hehe
Odpisz
23 czerwca 2015, 16:27
ha ha
Odpisz
23 czerwca 2015, 16:11
słabe
Odpisz
20 czerwca 2015, 13:10
znam go hehehe
Odpisz