Rozmawia dwóch przyjaciół o polityce na świecie:
- Co tam nowego?
- Ukraina prowadzi wojnę z Rosją.
- I jak wygląda sytuacja?
- Ukraina straciła 2 mln obywateli, półwysep Krym, kilkanaście helikopterów i samolotów, kilkaset wozów opancerzonych i czołgów, kilkadziesiąt tysięcy zabitych żołnierzy i w perspektywie 2 przemysłowe obwody chcą się odłączyć
- A jak wygląda sytuacja w Rosji?
- A Rosja jeszcze nie wkroczyła.
Żona męczy męża:
- Chciałabym mieć złote zęby, zgódź się. No... proszę.
- Ok ale mam dwa warunki: tylko dwa zęby, po jednym do każdej szczęki.
- A drugi warunek?
- Zespawane.
Szef zebrał pracowników i mówi:
- Mam złą wiadomość. Ze względów oszczędnościowych muszę kogoś z was zwolnić.
- Mnie nie, jestem mniejszością i mogę oskarżyć cię o rasizm - szybko reaguje czarnoskóry pracownik.
- Jestem kobietą, od razu wniosę do sądu sprawę o seksistowskie traktowanie - ostrzega sekretarka.
- Spróbuj mnie zwolnić, to pozwę cię i oskarżę o dyskryminacje ze względu na wiek - wycedził liczący 70 lat kierownik działu.
Wtedy wszyscy spojrzeli na bezbronnego, młodego, białego, zdrowego pracownika. Ten zastanowił się chwilę i wyszeptał:
- Ostatnio wydaje mi się, że jestem gejem...
Wchodzi facet do gabinetu psychiatry i mówi:
- Wydaje mi się, że jestem niewidzialny.
- Kto to powiedział?!
- Jaki prezent dałeś żonie z okazji rocznicy ślubu?
- Kupiłem wycieczkę na Cypr.
- A jaki prezent ona dała Tobie?
- Pojechała.
- Grałeś kiedyś na jakim instrumencie?
- Na skrzypcach. Nauczyciel mnie nawet porównał z Paganinim.
- Niemożliwe, co powiedział?
- "Paganinim to Ty nie będziesz"
Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".
Komentarze
Odśwież21 września 2025, 00:39
Kiepsko się zestarzał
Odpisz
23 października 2024, 01:46
A kolega w w sytuacji frontovej oblatany, widzę?
Odpisz
24 kwietnia 2022, 19:31
Ten dowcip źle się zestarzał
Odpisz
20 lipca 2022, 13:00
@Loginamika04: bardzo źle
Odpisz
25 marca 2023, 12:38
@Szarok: okropnie źle
Odpisz
25 marca 2023, 12:40
@ziemniaczki_j1234e: może jakby było zamienione że straty Rosji to tyle a Ukraina jeszcze nie wkroczyła czy coś to byłoby lepiej
Odpisz
7 lutego 2023, 21:09
A Rosja straci za parę lat Syberię na rzecz Chin. :)
Odpisz
20 lutego 2019, 18:04
Lol Ukraińcy stracili tylko ~2.5k żołnierzy xD
Odpisz
9 lipca 2016, 16:43
Rosja to nie kraj, Rosja to stan umysłu :·>
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:54
@Noobhunter: dokładnie !
Odpisz
16 lipca 2016, 17:37
1000 udostępnień, czy to rekord w dowcipach?
Odpisz
16 lipca 2016, 07:35
hahaha
Odpisz